FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
میدونم جاش اینجا نیست. ولی بی زحمت یک نفرشسته رفته اموزش انتقال دیتای فیفا 18 رو بنویسه. یا برا پیام خصوصی کنه. کنسولم ps4 pro هست و یک لپتاپ دارم با یه مودم tplink یه دونه هم tdlte ایراسل دارم. ممنونم. فقط چقدر طول میکشه نصبش؟
1 ساعت کمتر میشه

Attachments

• psx.pdf
    217.2 KB · مشاهده: 20

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان ی سوال دارم:
من از ی کانال که پارسال فیفا 17 رو ظرفیت 2 خریدم پرسیدم که چرا دیگه ظرفیتی کار نمیکنی میگه که این اکانتهای طرفیتی رو با گیفت کارت دزدی میخرن یعنی میان حساب افراد رو خالی میکنن و باهاش گیفت کارت میخرن!
درسته؟

Nathan Drake14

کاربر سایت
May 19, 2016
309
دوستان ی سوال دارم:
من از ی کانال که پارسال فیفا 17 رو ظرفیت 2 خریدم پرسیدم که چرا دیگه ظرفیتی کار نمیکنی میگه که این اکانتهای طرفیتی رو با گیفت کارت دزدی میخرن یعنی میان حساب افراد رو خالی میکنن و باهاش گیفت کارت میخرن!
درسته؟
از جای مطمئن باید بخری

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
من یه ظرفیت 2 ( پیش خرید ) گرفتم ، مزایای پیش خرید مثه جامبو پک و کیت ها رو دارم یا ماله ظرفیت 3 هستش این مزایا ؟
اومده بودم همين سوال رو بپرسم كسي ميدونه بي زحمت حواب بده مزاياي ايكون اديسن شامل همه ظرفيت ها ميشه؟
ميشه ظرفيت يك روبا اكانت خودت بازي كني ؟

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
دوستان من چن ساله از سایت گیم شیرینگ خرید میکنم ، قیمتاش بالاتره ، حق انتخاب ظرفیت نداری ولی مطمئنه ، ااگه مشکلی واسه بازی پیش بیاد سریع حلش میکنه
مثلا‌ کسی که ظرفیت سوم بازیو اکتیو پرایمری کنه بازی شما که ظرفیت دومه قفل بشه بلافاصله مشکل رو حل میکنه ، انصافا خریدار ها رعایت میکنن واسه من به جز یه بار این مشکل پیش نیومده
ضمنا امکان فروش بازی تو حراجی هم وجود داره
میتونید اکانت کامل هم بخرید و ظرفیت دوم برا خودتون نگه دارید ظرفیت سوم رو بذارید حراجی

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
اکانت رو برام فرستادن. حالا یه سوال. از کجا بفهمم این نسخه رونالدو ادیشن هست. و بعد از نصب میتونم بازی کنم؟! تو پرچز که میرم فقط فیفا 18 برای دانلود هست. یوقت نسخه استاندارد نباشه که تا جمعه مجبور شم وایسم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
اکانت رو برام فرستادن. حالا یه سوال. از کجا بفهمم این نسخه رونالدو ادیشن هست. و بعد از نصب میتونم بازی کنم؟! تو پرچز که میرم فقط فیفا 18 برای دانلود هست. یوقت نسخه استاندارد نباشه که تا جمعه مجبور شم وایسم

نسخه ادیشن نوشته fifa 18 ronaldo edition یا icon بسته به خرید هر کدومشون اگه تو بخش دانلود فقط فیفا 18 خالی هست نسخه استاندارد هستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
اومده بودم همين سوال رو بپرسم كسي ميدونه بي زحمت حواب بده مزاياي ايكون اديسن شامل همه ظرفيت ها ميشه؟
ميشه ظرفيت يك روبا اكانت خودت بازي كني ؟
تا اونجا که من اطلاع دارم و قوانین گذشته اگه هنوز باشه فقط اکانتی که بازی خریداری شده روش مزایا رو دریافت میکنه ( پک و...)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
نسخه ادیشن نوشته fifa 18 ronaldo edition یا icon بسته به خرید هر کدومشون اگه تو بخش دانلود فقط فیفا 18 خالی هست نسخه استاندارد هستش
نه همچین چیزی ک ربطی نداره. کنار بازی و لوگوش تو صفحه اصلی خود بازی رو میزنه همیشه. کسی راه حل دیگه نداره؟؟ باید وایسم دانلود شه تا بفهمم ینی؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میدونم جاش اینجا نیست. ولی بی زحمت یک نفرشسته رفته اموزش انتقال دیتای فیفا 18 رو بنویسه. یا برا پیام خصوصی کنه. کنسولم ps4 pro هست و یک لپتاپ دارم با یه مودم tplink یه دونه هم tdlte ایراسل دارم. ممنونم. فقط چقدر طول میکشه نصبش؟
خب چه کاریه :|
شما با یه نفر از همینجا شریکی می‌خریدین. یکیتون توی اکانتش بازی رو خریداری می‌کرد، نفر دوم هم اکانت رو وارد کنسول خودش می‌کرد و پرایمری می‌زد.
اینجوری هر دو نفر راحت با اکانت خودشون بازی می‌کنن.
از همون اولین سال تا الان من دارم همین کار رو با پسر خالم و دوستام انجام می‌دم خرجش هم همینقدر می‌شه!

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خب چه کاریه :|
شما با یه نفر از همینجا شریکی می‌خریدین. یکیتون توی اکانتش بازی رو خریداری می‌کرد، نفر دوم هم اکانت رو وارد کنسول خودش می‌کرد و پرایمری می‌زد.
اینجوری هر دو نفر راحت با اکانت خودشون بازی می‌کنن.
از همون اولین سال تا الان من دارم همین کار رو با پسر خالم و دوستام انجام می‌دم خرجش هم همینقدر می‌شه!
خب شما میگی خودت با پسر خاله ت. من کسیو نمیشناسم تو شبکه پی اس ان. اکس باکس رفیق زیاد دارم تو پلی استیشن کسی ندارم مورد اعتماد باشه.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
سلام دوستان...كسايي كه نسخه هاي قبل بازي رو گرفتن و گزارشگر عربي داشته براشون ميتونن بگن كدوم ريجن گزارشگر عربي داره؟؟
يكي از دوستان من ريجن دو داشت ولي ميگه گزارشگر عربي نداشته منم كه آل داشتم هميشه ولي گزارشگر عربي نداشتم...ممنون ميشم كمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر