FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
آره. به نحوی که وقتی داشتم بازی میکردم اون شخصی که همیشه باهاش ۱۷ بازی میکردم تشخیص نداد این یه بازی جدیده. فکر میکرد همون ۱۷ هست.
منم بره امتحان به کسی که 17 رو مدت ها بازی کرده نشون دادم.... نتونست تشخیص بده فقط یکمی هنگ کردن گفت گرافیکو دستکاریکردی آیا؟؟؟

mehdisizdah

کاربر سایت
Jun 23, 2017
38
ولی
اونایی که فاز بی طرفی و مدافع حقوق گیمر بر میدارن
و اونایی که میگن ما یه عمر فیفا بازیم و قدیمی هستیمو خیلی بیشتر از بقیه میفهمیم ولی حالا متوجه شدیم که pes بهتر و حرفه ای تره!!!
اینا به شدت حالمو بد میکنن... به شدتا!!!
نه به خاطر اینکه pes فن هستنا، نه...
به خاطر اینکه حتی با خودشون هم روراست نیستن چه برسه به بقیه!!!
به ثانیه نمیکشه حرفشونو عوض میکنن...!!!
خلاصه که عجیب جماعتیند آقا... عجیب...!!!
چی میگی داداش؟من فاز بی طرفی ندارم...من عشق فیفام...فقط میگم18 باید بهتر میبود...

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
ناموسا من فقط میخوام بدونم اینا توی این یه سال، دقیقا چیکار میکنن؟
این بازیو که توی یه ماه هم میشد ساخت!
همون فیفا ۱۷ رو بیار، هوش دروازه بان ۴۰ درصد کاهش بده enter بزن.
یکم برایتنس و کنتراست رو کم و زیاد کن enter بزن.
سرجمع شد ۵ دقیقه.
ده تا انیمیشن جدید و تخریب چمن و زوایای جدید دوربینم نهایتش پنج روز طول بکشه.

بخش journey و تغییرات احتمالی توی کریر مود هست که اونا رو هم سگ خور بگیریم سه هفته از اون طرف هم سگ خور دو روز بیشتر، این میشه یه ماه.

راکستار خودشو شیش سال جرر میده تا یه بازی ۶۰ دلاری میده بیرون!
دوست من زندگی خیلی ساده تر از این حرفاست. اینطوری که شما حساب کردی اینا به جای اینتر دارن هات داگ میزنن برا رستوران :))
من که به نظرم یکم هم بازی رو دی باگ کردن ته تهش سه دقیقه. توی این فاصله ام یه چایی گذاشتن دم کشیده :))

• Like
Reactions: amirroz2012

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
ولی یه چیز بگم
این جناب محمد با آواتار فرهاد مجیدی اصلا و ابدا رو مخ من یکی نیست اتفاقا بعضی جاها باهاش موافقم و حالم میکنم باهاش!
ولی
اونایی که فاز بی طرفی و مدافع حقوق گیمر بر میدارن
و اونایی که میگن ما یه عمر فیفا بازیم و قدیمی هستیمو خیلی بیشتر از بقیه میفهمیم ولی حالا متوجه شدیم که pes بهتر و حرفه ای تره!!!
اینا به شدت حالمو بد میکنن... به شدتا!!!
نه به خاطر اینکه pes فن هستنا، نه...
به خاطر اینکه حتی با خودشون هم روراست نیستن چه برسه به بقیه!!!
به ثانیه نمیکشه حرفشونو عوض میکنن...!!!
خلاصه که عجیب جماعتیند آقا... عجیب...!!!
از فیفا 96 و گلدن ساکر96 که کونامی و ea رقابت رو با هم شروع کردن خودم تمام نسخه هارو با جدیت دنبال کردم که میشه 44 تا بازی رو هم از جفت کمپانی و البته یک سری نسخه های حاشیه ای.
گاهی کونامی بهتر بود و گاهی ea ولی به صورت قطعی میتونم بگم که فیفا امسال بهتره از هر نظر و اصلا توش شکی ندارم چون فاصله دوتا بازی خیلی زیاده

• Like
Reactions: ehsas1 and atzoriha

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خیلی خوب شده خداییش:-bd

اگه همین باشه که عالی شده نور. من مشکل اصلیم نورش بود بعدش چهره ها. خوشحالم که لااقل تو این تصویر نور بازی کاملا مناسبه
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
حالا من بالای 20تا گیم پلی دیدم که نور سانتیاگو اوکی بود داخلشون چون نمونه بارز نور افتضاحو همین ورزشگاه داره ولی بازم تا بازی دستم نیاد مطمئن نمیشم و شاید گیم پلی هایی که دیدم همه خروجی پرو بودن نه معمولی :grinning:

Vahid-Khazayi

کاربر سایت
May 4, 2017
118
نظر هر شخص به خودش مربوطه اصلا هم برام مهم نیست کسی خوشش بیاد یا نیاد:-q بعضیا چنان از بازی به به و چهچه میکن :)) اگر انقدر خوبه پس چرا گیم اسپات 7 داده بهش :-/

بعضیا حقیقتو نمیخوان قبول کنن ففط دنبال فن بازی و لایک جمع کردن هستن:-q ما خودمونم فیفا باز هستیم و داریم میگیم نسبت به فیفا 17 افت کرده. از فیس های فیک گرفته تا گیم پلی کند و باگ های مسخره و ... :-&

یا حق ...

آخرین ویرایش:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
به نظرم فیس ساختنم یه روز بیشتر طول نمیکشه :))
اما دور از شوخی شرکت سال پیش موتور رو تغییر داد حالا وقتش بود یکسالم استراحت کنه. \m/
به نظرم فیفا به حدی رسیده که این ریسکو واسه تغییر کلی بازی نکنهB-)
دوستانی هم که میگن فیفا تغییر نکرده چند ساله برن نسخه نسل هفتم رو بازی کنن تغییرات رو احساس میکنن:-c

• Like
Reactions: BigWolf

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یه مشارکت همه جانبه ایرانی آریایی برای تحریم فیفا لازمه:D

باید زودتر میگفتی که هم یه کمپین "نه به فیفا 18 و شرکت خبیس EA'' یا "NO FIFA18'' ایجاد میکردیم و پشتش هم یه راهپیمایی اعتراضی بعد نماز جمعه برگزار میکردیم و یک راست میرفتیم میدون آزادی و دیگه همونجا میموندیم تا یه انقلابی توی شرکت ایجاد بشه... :|:Excited:

ما هم خو خوراکمون محکوم کردن و راهپیمایی هست....حتما حتما صدامون به گوش EA جهان خوار میرسید و اونم سریع به خواسته هامون تن میداد... :|

مرگ بر آمریکا...مرگ بر اسرائیل....مرگ بر انگلیس..مرگ بر منافق...مرگ بر EA.... :Groupwave:

یادم رفت : در ادامه همون مرگ بر....مرگ بر آل سعود هم اضافه بشه...8->

• Like
Reactions: redsat

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه نسخه ۸ گیگا بایتی فیفا ۱۸ شروع به دانلود کرده ....

؟!!
۸ گیگ برای اجرا شدنشه...اون تموم شه بقیش شروع به دانلود میکنه.
...................
دقت کردین پچای pes نیومدن فنای pes ریختن اینجا؟ همشونم یه سناریو دارن من فیفا باز بودم امسال فهمیدم pes خوبه.
اون یکی که میگه گیم اسقات بگه ۷ پس حتما بهتره.
برادر من فیفا یه نسل جلوتره امتیازای نسل قبلشو با pes باید مقایسه کنی.
هر وقت گستردگی pes با فیفا یکی شد مقایسه کن.
اون یکی میگه ۱۷ و ۱۸ شبیه همن و رفیقم تشخیص نداد خب پرفسور همه نقدای pes جدید میگه بازی کپیه قبلیه چطور اونجا رگ غیرتت قل قل نکرد؟ انتظار داری بازی کلا تغییر کنه؟ مگه تو فوتبال چقدر تغییر اتفاق میوفته؟ میخوای امسال بخاطر وایت واکرا تم بازیو عوض کنن زمین یخی باشه؟
در اخر بگم برین پچتونو دانلود کنید مزاحم ما نشید.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
ای بابا دوستان عزیز اصلا کونامی خدا .... این بازی اسمش چی بود ... همین PES بهترین بازی کل تاریخ بشریت .... لطفا اجازه بدید در گروه فیفا فقط بحث‌ فیفا باشه نه حاشیه های بی مورد.

البته من به شما حق میدم ناراحت باشین من هم جای شما بودم و تمام عمرم به یک بازی کارتونی و بی روح عادت کرده بودم، برام سخت بود با سری فیفا با پیچیدگیهای پیشرفته نزدیک یک فوتبال واقعی روبرو بشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر