FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

HOSSEIN405

کاربر سایت
Sep 7, 2017
49
اماده ایم اقا تغییر جهت دادیم از pes اومدیم اینور دیگه
چه سریع ! ;)

البته حق میدم چون منم به خاطر مسترلیگ دیگه سمت pes نمیرم مگر اینکه درست کنن بازی رو البته باید دموی فیفا بیاد ببینیم چند مرده بازی میکنه :D:p

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خبری از دمو رو استور های نیوزیلند یا استرالیا نشد؟! طبق ساعتی که تو استور نیوزلند زده باید ساعت 8 امشب میومد

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
این اسمش هندیکپه :) بیشتر در مورد ذهنیت و روحیه بازیکن هاست. چند جا مشخصه. یکی همون موقع کیک افه، یکی آخرای دو نیمه، یکی هم موقع کامبک حریف یعنی شما ۲-۰ جلو باشی یدونه بخوری یکم روحیه تیم از دست میره و بازیکن ها افت می‌کنن، کافیه ۲-۲ شه که دیگه کارت تمومه احتمال زیاد چون بازیکن ها داغون میشن. به گزارشگر دقت کنی خیلی از اینا رو توضیح می‌ده. مثلا ۲-۰ شدنی میگن این خطرناک ترین نتیجه فوتبال هستش چون یکی بخوری شرایط و روحیه بازیکن ها خراب میشه. یا میگن دقایق آخر تماشاگر ها خیلی فشار به بازیکن ها میارن و کار رو سخت می‌کنن.
اینا باعث جذابیت و غیر قابل پیش‌بینی شدن بازی میشه فقط مشکل اکثر کاربرا باهاش اینه که ea نمیاد توضیح بده راجبش و شفاف سازی کنه. برای مقابله با اینا هم باید اول به گزارشگر خوب گوش کنی چون خیلی اطلاعات میدن بر خلاف باور همگان. دومی هم این که همون سه موقعیت که گفتم ۹۰ درصد هندیکپ هستش و سعی کن اون موقع بیشتر دقت کنی که ضرر نکنی. فقط بگم همیشه انفاق نمیفتن ولی خودت حس می‌کنی الان داره اتفاق میفته :)) من باهاشون مشکل ندارم چون جذابیت رو بیشتر کرده، شاید‌ یه بازی به ضررم شه ولی به نفعم هم میشه. ولی بعضی ها خب اون موقع که اینجوری می‌برن رو نمی‌بینن ولی یکی میبازن زمین و زمانو به هم می‌دوزن.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk
شروع مجدد بازی ها بعد از هر گل این مسخره بازی هست تا وقتی که توپ بره اوت.اسمش هندیکپ یا هرچی که هست اصلاً ویژگی جالبی واسه گیم نیست.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
شروع مجدد بازی ها بعد از هر گل این مسخره بازی هست تا وقتی که توپ بره اوت.اسمش هندیکپ یا هرچی که هست اصلاً ویژگی جالبی واسه گیم نیست.
یه تیم وقتی گل میخوره تو واقعیت هم تمرکزشو از دست میده..این بدبختا حالا خواستن یه جوری اینو پیاده کنن که اینطور در اومده
هندیکپ کلا میتونه بدت بیاره از فیفا اما اینکه گل میخوری بازی حالت عادی نداره این واقعیته ..حالا چه خوشمون بیاد چه بدمون..تو فوتبال واقعی هم همینه..غیر این اگه هست شما بگو

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
البته این مورد کم رنگ تر شده و اگه وقتی حریف بازی رو شروع کرد سریع یه آفساید ترپ هم بزنی، دیگه تقریبا خنثی میشه. ولی قبول دارم این مورد رو مخه، نام علمیشم kickoff boost عه. :D
جالبه تو مسابقات fut champions هم تو یه بازی سه تا گل تو دقیقه نود با همین کیک اف بوست زدن، من داشتم استریم یکی از فیفا بازا رو میدیدم آقا کر کره خنده بود. این شروع می‌کرد گل می‌زد دوباره اون شروع می‌کرد گل میزد :))
به نظر خودم هم برای یه بازی که میخواد به سمت eSports بره این موارد خوب نیست. حداقل اگر هم هست باید اطلاع رسانی شه که خب نمیشه.

• Like
Reactions: B!G_BosS

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
اسمش حمله اوله.
خیلی باحاله بعد از گل خوردن همه رو دریبل میکنی میزنی تو گل

• Like
Reactions: B!G_BosS

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,983
نام
MR.1199
برای دانلود دمو الان باید یه اکانت جدید بسازم با ریجن نیوزیلند ؟! :D اون وقت برای امریکا کی تو استور قرار میگیره ؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یه تیم وقتی گل میخوره تو واقعیت هم تمرکزشو از دست میده..این بدبختا حالا خواستن یه جوری اینو پیاده کنن که اینطور در اومده
هندیکپ کلا میتونه بدت بیاره از فیفا اما اینکه گل میخوری بازی حالت عادی نداره این واقعیته ..حالا چه خوشمون بیاد چه بدمون..تو فوتبال واقعی هم همینه..غیر این اگه هست شما بگو
این از اون مسائله که نظر قطعی نمیشه داد واسش،تو فوتبال واقعی همیشه که اینطوری نیست ولی تو فیفا17 90درصد مواقع بعد از گل، طرف یکم دریبل بلد باشه بلافاصله گل رو جبران میکنه،چرا؟چون دفاع های تیم مقابل هم تو جاگیری و هم تو حرکت کردن در حال گند زدنن! این طبیعی نیست.
البته این مورد کم رنگ تر شده و اگه وقتی حریف بازی رو شروع کرد سریع یه آفساید ترپ هم بزنی، دیگه تقریبا خنثی میشه. ولی قبول دارم این مورد رو مخه، نام علمیشم kickoff boost عه. :D
جالبه تو مسابقات fut champions هم تو یه بازی سه تا گل تو دقیقه نود با همین کیک اف بوست زدن، من داشتم استریم یکی از فیفا بازا رو میدیدم آقا کر کره خنده بود. این شروع می‌کرد گل می‌زد دوباره اون شروع می‌کرد گل میزد :))
به نظر خودم هم برای یه بازی که میخواد به سمت eSports بره این موارد خوب نیست. حداقل اگر هم هست باید اطلاع رسانی شه که خب نمیشه.
3تا گل تو دقیقه نود؟! خب این فاجعه س دیگه!:|
در مورد خط آخرتون هم،هم عقیده ایم.
اسمش حمله اوله.
والا باحال نیست:D خودمم اینطوری گل زدم ولی اصلاً این سیستم رو نمیپسندم.

• Like
Reactions: اروند 2520

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,134
اسمش حمله اوله.
من اینجور مواقع دسته رو ول میکنم وهیچکاری نمیکنم!!!
90 درصد حمله طرف خنثی میشه!!!
امتحان کنید شاید واسه شما هم جواب داد!!!

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
همون آفساید ترپ ۹۹ درصد مواقع خنثی می‌کنه من خیلی کم گل خوردم اینجوری امسال. مگر اینکه طرف دیگه خدای دریبل باشه :)

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
من اینجور مواقع دسته رو ول میکنم وهیچکاری نمیکنم!!!
90 درصد حمله طرف خنثی میشه!!!
امتحان کنید شاید واسه شما هم جواب داد!!!
جالب اینجاست ضد حمله, حمله اول خودش به اندازه حمله اول خطرناکه. یعنی اگه طرف حمله اول زد و شما تونستید توپو ازش بگیرید میتونید تبدیلش کنید به حمله اول خودتون من بارها اینطوری گل زدم :D

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
دوستان از دمو خبري نشد؟
نه هنوز~X(دموی پس وقتی رو ایکس باکس اومد تازه شیش ساعت بعد رو پلی استیشن اومد امیدوارم اینطوری نشه چون منم نتم از ساعت یک تا هشت صبح رایگانه همین امشب کلکش کنده شه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر