FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی
upload_2017-6-5_20-26-36.jpeg

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:
این گیجی شروع بازی و بعد هر گل هم دست کنن خوبه.
این اسمش هندیکپه :) بیشتر در مورد ذهنیت و روحیه بازیکن هاست. چند جا مشخصه. یکی همون موقع کیک افه، یکی آخرای دو نیمه، یکی هم موقع کامبک حریف یعنی شما ۲-۰ جلو باشی یدونه بخوری یکم روحیه تیم از دست میره و بازیکن ها افت می‌کنن، کافیه ۲-۲ شه که دیگه کارت تمومه احتمال زیاد چون بازیکن ها داغون میشن. به گزارشگر دقت کنی خیلی از اینا رو توضیح می‌ده. مثلا ۲-۰ شدنی میگن این خطرناک ترین نتیجه فوتبال هستش چون یکی بخوری شرایط و روحیه بازیکن ها خراب میشه. یا میگن دقایق آخر تماشاگر ها خیلی فشار به بازیکن ها میارن و کار رو سخت می‌کنن.
اینا باعث جذابیت و غیر قابل پیش‌بینی شدن بازی میشه فقط مشکل اکثر کاربرا باهاش اینه که ea نمیاد توضیح بده راجبش و شفاف سازی کنه. برای مقابله با اینا هم باید اول به گزارشگر خوب گوش کنی چون خیلی اطلاعات میدن بر خلاف باور همگان. دومی هم این که همون سه موقعیت که گفتم ۹۰ درصد هندیکپ هستش و سعی کن اون موقع بیشتر دقت کنی که ضرر نکنی. فقط بگم همیشه انفاق نمیفتن ولی خودت حس می‌کنی الان داره اتفاق میفته :)) من باهاشون مشکل ندارم چون جذابیت رو بیشتر کرده، شاید‌ یه بازی به ضررم شه ولی به نفعم هم میشه. ولی بعضی ها خب اون موقع که اینجوری می‌برن رو نمی‌بینن ولی یکی میبازن زمین و زمانو به هم می‌دوزن.

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

آخرین ویرایش:
این اسمش هندیکپه :) بیشتر در مورد ذهنیت و روحیه بازیکن هاست. چند جا مشخصه. یکی همون موقع کیک افه، یکی آخرای دو نیمه، یکی هم موقع کامبک حریف یعنی شما ۲-۰ جلو باشی یدونه بخوری یکم روحیه تیم از دست میره و بازیکن ها افت می‌کنن، کافیه ۲-۲ شه که دیگه کارت تمومه احتمال زیاد چون بازیکن ها داغون میشن. به گزارشگر دقت کنی خیلی از اینا رو توضیح می‌ده. مثلا ۲-۰ شدنی میگن این خطرناک ترین نتیجه فوتبال هستش چون یکی بخوری شرایط و روحیه بازیکن ها خراب میشه. یا میگن دقایق آخر تماشاگر ها خیلی فشار به بازیکن ها میارن و کار رو سخت می‌کنن.
اینا باعث جذابیت و غیر قابل پیش‌بینی شدن بازی میشه فقط مشکل اکثر کاربرا باهاش اینه که ea نمیاد توضیح بده راجبش و شفاف سازی کنه. برای مقابله با اینا هم باید اول به گزارشگر خوب گوش کنی چون خیلی اطلاعات میدن بر خلاف باور همگان. دومی هم این که همون سه موقعیت که گفتم ۹۰ درصد هندیکپ هستش و سعی کن اون موقع بیشتر دقت کنی که ضرر نکنی. فقط بگم همیشه انفاق نمیفتن ولی خودت حس می‌کنی الان داره اتفاق میفته :)) من باهاشون مشکل ندارم چون جذابیت رو بیشتر کرده، شاید‌ یه بازی به ضررم شه ولی به نفعم هم میشه. ولی بعضی ها خب اون موقع که اینجوری می‌برن رو نمی‌بینن ولی یکی میبازن زمین و زمانو به هم می‌دوزن.

آره یجورایی بازی با این هندیکپ غیر قابل پیش بینی هم میشه حتی بعضی وقتا ادم تپش قلب میگیره تو مواقعی که خیلی حاد میشه. مثلا دیروز بایکی که باید 6-2مثلا میبردم 2-1باختم با یه ایرانی بود باورش نمیشد منو داره میبره مشخص بود از نحوه بازیش که چقد دستپاچه زیر توپ میکشید. منظورم اینه درسته هندیکپ بعضی وقتا رو اعصاب ادم راه میره هم اینکه دوطرفست و به نفعت هم رخ میده همینجور که به ضررته دوم اینکه هیجان و استرس رو بالا میبره من که با بودنش مشکلی ندارم. ولی خب مثلا یکی که میاد منو با هندیکپ میبره و مطمعنم در حالت عادی باید گل بارونش کنم ایدیشو حفظ میکنم و دفعه های بعد انتقاممو ازش درست حسابی میگیرم
عزیزان راستی هر کی تا فردا دمو رو دانلود کرد قشنگ بازیش کنه و منطقی نقدش کنه تا ببینیم بازی چه پیشرفتایی کرده

آخرین ویرایش:
آقا ولی من فکر کنم عرضه دمو جهانیه، یعنی همه کشور ها با هم میاد.

دمو پیس 18 اگه اشتباه نکنم یه روز تقریبا زودتر اومد روی استور نیوزلند ..بعد حدود 24 ساعت بعد رو استور UK ..دمو فیفا هم باید همینطور باشه دیگه

دمو پیس 18 اگه اشتباه نکنم یه روز تقریبا زودتر اومد روی استور نیوزلند ..بعد حدود 24 ساعت بعد رو استور UK ..دمو فیفا هم باید همینطور باشه دیگه
پی اس رو مبنا قرار بدیم ساعت 9-10 شب رو استور نیوزیلند میاد که میشه همون Tuesday, 12 September 2017, 4:30:00 am که داخل استور ایکس باکسم زده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or