FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
توي التيميت هستند فقط اون اسكيل موو زني هم بسته به اسكيل موو بازيكن داره و اينكه امسال تاثيرش خيلي كم شده سخت تر نشده تاثيرشو كم كردن
خب آره اینو که میدونم یه سری ۴ ستاره بودن یه سری ۵ ستاره و محدودیت حرکت داشتن. کلا رد کردن بیشتر از یک یا دو بازیکن با یکی مثل امثال رونالدو رویس سخت تر شده بود. گل انفرادی کمتر. فیزیک و گیم پلی نسبت به قبلی ها عوض شدن.

قبلا تک به تک هارو تو ۱۵ یادمه به نویر پله مینداختم با رونالدو اخریا بازی کردم تو ۱۷ نمیشد دیگه :D
ولی ۱۷ یه باگ جالب داشت. من از فیفا ۱۳ یا قبلش دروازه بان رو میوردم کرنر بزنه. تو ۱۷ توپ بره تو اوت باید صبر میکردن تا گلر بره تو دروازه.:))

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
بچه بلک فرایدی 16/17 قیمتاشون چند بود؟
آف خورد بودن یا 2 بازی و با پول 1 بازی میفروخت ea?
نسخه معمولي ١٧ رو تو بلك فرايدي ٣٦$ (قيمت پلاس؛ معمولي ٤٠$) خريدم. بقيه نسخه ها هم تخفيف خورده بود كه قيمتش يادم نمياد اما در كل بنظرم ارزش صبر كردن رو داره.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خب به طور قطع 20 بازیکن آخر هم اینان ( با این ترتیب احتمالا )
رونالدو، مسی، نیمار، سوارز، نویر، لواندوفسکی، دخه آ، هازارد، هیگواین، مودریچ، راموس، کروس، دی بروین، بوفون، کورتوا، کیلینی، آگوئرو، سانچز، گریزمن و بیل ( بیل 88 یا 89 هست فکر نمیکنم دیگه یه دونه حداقل دانگرید نکنن )

• Like
Reactions: ehsas1 and Hodor

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
یعنی اورالا هر سال داغون تر از سال قبل
بنزما 86 ! خدایی خود طرفدارای رئالم میگن 83 هم زیادشه . واران سال پیش کار خاصی نکرد گفتیم میاد پایین تر عوضش یکی رفته بالاتر ! بیل همیشه مصدوم همش یکی اومد پایین اونم مشخصه های اصلیش هیچ فرقی نکرده مثه سرعت و شوت و پاس و فیزیک
یا مثلا بارسا من خودم بارساییم گفتیم پیکه و راکیتیچ پارسال داغون بودن میان پایینتر برعکس پیکه رفته یکی بالاتر ! راکیتیچ هم همون مونده
یا بایرن گفتم بی برو و برگرد روبن و ریبری هم به دلیل مصدومیت های زیاد و هم به دلیل افزایش سن اورالشون میاد پایین ولی روبن اومد بالاتر ریبری هم همون مونده !
و موارد دیگه که حوصله گفتنش نیست

فیفا 18 بهترین تیماش به نظر بایرن و یووه و شایدم منچستر باشه ( البته منچستر 17 باگ بود بعید بدونم 18 هم همینطور باشه )
رئالشم به دلیل دروازبان ضعیف که ناواس 85 موند و بنزما هم سرعتش 4-5 تا اومده پایین و خامس رودریگز هم که یکی از بهترین شوت زن های فیفا 17 بود و خیلی میشد باهاش گل زد رفته بایرن ضعیف تر از 17 هست احتمالا
بارسا هم که کلا فیفا اکثرا ضعیف ساخته تو این چند سال اخیر ولی امسال به نظر بهتر باشه . اگر همچنان روال بازی رو اسپید و سرعت باشه بارسا بهترین تیم میتونه باشه حتی . دفاع راست سمدو اسپید 93 البا چپ 93 / حمله مسی دلوفئو و دمبله هر سه بالای 90 سرعت قشنگ میشه تیم دو و میدانی:))

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
پیج معتبر careerm تو اینستاگرام گفته تاریخ دمو 11سپتامبر هست(دیروز یه گیفت گذاشت بود نوشته بود 12م) و ساعت 9صبح به وقت امریکا(ینی 5صبح 3شنبه ایران) میاد.اینکه چقد صحت داشته باشه رو نمیدونم ولی این پیج عربی هرچی گذاشته درست دراومده تا الآن
اگه تاریخ 11 سپتامبر باشه پس برا نیوزیلند باید زودتر از 3شنبه 5صبح بیاد.دوستان چراغ قوه به دست آماده باشین تو استور بچرخین :grinning:
البته اینا برا استور ایکس باکسه که فکر کنم رجین بندی داخلش نداره(اونایی که درجریانن بگن)
حالا اینکه برا ps4 هم این تاریخه هم مشخص نشده هنوز که اگه همین تاریخ باشه اون استور نیوزیلند هم اینجا مصداق پیدا میکنه (حالا یه پارسال اونطوری شیر تو شیر شد)
خلاصه گفتم بگم و سایر دوستانم که نظر دقیق و درست تری دارن بگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر