FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ین سوال منم هست
در بخش آنلاین کدوم از این بازیا لذت بخش ترن ؟
مهمترین دلیل تعداد پلیرهای خیلی خیلی بیشتر فیفا هست که این بخش رو جذاب میکنه یعنی شما هر ساعت شبانه روز بخوای بازی کنی پلیر پیدا میکنه!
بعدی سرور های خیلی قویتره! که لگ رو به حداقل میرسونه
بعدی mode های زیاد آنلاین هست که معروفترینش آلتیمیت سیزن هست بعد پرو کلاب که میتونی خودتو بسازی و جلوی پلیرای دیگه بازی کنی و رشد کنی! که میتونی عضو باشگاه دیگران شی و به مرور رشد کنی یا تو مسابقات 11v11 بازی کنی و کلی لذت ببری
mode بعدی سیزن معمولی هست که تیمای مختلف دنیارو میتونی انتخاب کنی و جلوی بقیه بازی کنی!
باور کنید تعداد mode های مختلف فیفا به قدری زیاده بعضی وقتها تعجب میکنم چجوری حجم بازی 40 گیگه!

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
اگه مشکلات نت نبود و گیم پلی هردو مشابه هم بود ، شماها بخش مولتی پلیر کدوم بازی رو به دلیل جذابیت و امکانات بیشترش انتخاب میکردید؟

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
مهمترین دلیل تعداد پلیرهای خیلی خیلی بیشتر فیفا هست که این بخش رو جذاب میکنه یعنی شما هر ساعت شبانه روز بخوای بازی کنی پلیر پیدا میکنه!
بعدی mode های زیاد آنلاین هست که معروفترینش آلتیمیت سیزن هست بعد پرو کلاب که میتونی خودتو بسازی و جلوی پلیرای دیگه بازی کنی و رشد کنی! که میتونی عضو باشگاه دیگران شی و به مرور رشد کنی یا تو مسابقات 11v11 بازی کنی و کلی لذت ببری
mode بعدی سیزن معمولی هست که تیمای مختلف دنیارو میتونی انتخاب کنی و جلوی بقیه بازی کنی!
باور کنید تعداد mode های مختلف فیفا به قدری زیاده بعضی وقتها تعجب میکنم چجوری حجم بازی 40 گیگه!

یک دنیا ممنون
با اینکه شخصا از گیم پلی pes لذت میبرم ، اما با توجه به حرفهای شما،بخش آنلاین fifa بخاطر ماد های بیشتر سرگرم کننده تره

التیمیت تیم فیفا واقعا چیز عجیبیه.دلیل برتری بخش آنلاین فیفا هم همینه.
بازهم یه نظر بی فایده (احتمالا از روی تعصب) که حتی نیم خط توضیح هم ننوشتین تا دلیل انتخاب شما رو بدونیم... چرا التیمیت تیم فیفا چیز عجیبیه ؟ چرا بعنوان یه برتری بهش نگاه میکنید

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
میگن دمو برای XO اومده
دوستان ایکس باکس باز یه چک بکنن ببینن راسته یا نه
احتمال 99 درصد دروغه
دقیقا پارسال از یک هفته قبل ما اینجا پست میزاشتیم که نیوزلند داره میزاره ..داره میاد ...اومد !!! :| :D اخرشم همه بیخیال شدن یهو با تاخیر چند روزه اومد
بعیده اینقدر زود بیاد ...

• Like
Reactions: Horror

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
دوستان سلام

راستش من که سالهاست فیفا بازی میکنم هنوز سراغ آلتیمیت نرفتم! فقط سیزن بازی میکنم. نمیگم آلتیمیت خوبه یا بد ولی به نظر من زیادی برای شروع پیچیده اس و وقت زیادی لازم داره.

یه سوال هم داشتم. از گرافیک فیفا ۱۸ مخصوصا روی PS4 Pro اطلاعاتی دارید؟ HDR - 4K ؟ و فرقش با PS4 ...

ممنون

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یک دنیا ممنون
با اینکه شخصا از گیم پلی pes لذت میبرم ، اما با توجه به حرفهای شما،بخش آنلاین fifa بخاطر ماد های بیشتر سرگرم کننده تره

بازهم یه نظر بی فایده (احتمالا از روی تعصب) که حتی نیم خط توضیح هم ننوشتین تا دلیل انتخاب شما رو بدونیم... چرا التیمیت تیم فیفا چیز عجیبیه ؟ چرا بعنوان یه برتری بهش نگاه میکنید

یه سرچ بزنی تو گوگل اطلاعات زیادی راجب التیمیت بدست میاری ..چون یکی از بهترین مودای فیفاس..دلیل هم بخوای واقعا زیاده که همه بچه ها گفتن...اما من بخوام بهتون بگم یکی از دلالیلش سرورای ea هست..هر چند همین موردم سال قبل از شانس ما زیاد جالب نبود وضعیت تو بخش فوت چمپیونش ( یکی از قسمتای التیمیت تیمه این بخش ) و دلی زیادی داشت ..

اما به هر حال میلیونی دارن فیفا انلاین بازی میکننن ..فک کن از اونور پیس با اینکه عملا تعداد پلیر انلایناش خیلی کمتره اومده ریجن بندی کرده برای انلاین بازم برای همه کیفیتا خوب نیست..شاید یه سری راحت بازی کنن اما بیشتری اذیت میشن...بعد مقایسه کن فیفا با این همه پلیر تقریبا کیفیت قابل قبولی بهت میده تو انلاین...

اگه اشتباه نکنم دوستمون @abt یا کسی دیگه بود یادم نیس بهم گفت امسال طبق اخباری که اومده سرورای جدید اضافه میشه که این مشکل که بالا گفتم هم تا حد خیلی زیادی حل میشه ( همین مشکل فون چمپیون )

حالا از کیفیت سرورا بگذریم فیفا یه خوبی داره مود های زیادی داره ..البته شما چون فک کنم انلاین بازی میکنی و واست مهمه به نظرم صبر کن شاید امسال سرورای پیس هم خوب شده باشه ..مطمعنن سرورا باز شه بعد ریلیز اصلی بعد یکی دوروز مشخص میشه امسال تغییری دادن تو سروراشون یا نه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
مسخره ترین مود بازی همین پرو انلاینه.یارو دروازبان میشه تک روی میکنه :)) حالا بقیه پست ها بماند.اصلا اهل پاسکاری و کار گروهی نیستن(خودتون تیم درست کنین خوبه)
من خواستم بازی کنم پشیمون شدم

• Like
Reactions: Adroit

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مسخره ترین مود بازی همین پرو انلاینه.یارو دروازبان میشه تک روی میکنه حالا بقیه پست ها بماند.اصلا اهل پاسکاری و کار گروهی نیستن(خودتون تیم درست کنین خوبه)
شما drop match زدي وقتي در قالب تيمي بريد توي بازي همه ر و بشناسي اين حرفو نميزني والا من دوسه تا از همشهريام كه امسال از pes اومدن فيفا بشدت از اين مد خوششون اومده تكروي اينا هم نميكنن سعي ميكنن هر لحظه بهترين تصميم رو اتخاذ كنن البته يه فرد استخون خورد كرده بايد توي تيم باشه راهنمايي كنه تشويق كنه هم تيمي هارو شما فك كنم اينجوري تجربه نداشتي

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
مسخره ترین مود بازی همین پرو انلاینه.یارو دروازبان میشه تک روی میکنه :)) حالا بقیه پست ها بماند.اصلا اهل پاسکاری و کار گروهی نیستن(خودتون تیم درست کنین خوبه)

بخش جالبیه اگه بری تو بهرش...ولی باید 4-5 نفری یا بیشتر بازی کنی...اونطوری خیلی حال میده...یه پارتی میسازی و بچه ها رو میریزین توش و همزمان با هم در ارتباط هستین...

من یه مدت با 3-4 تا از بچها بازی میکردم...تروفی هاشو که گرفتم و دیگه با آلتیمت آشنا شده بودم کلا اونو یادم رفت دیگه بازی کنم و همش گرفتار آلتیمت بودم که لامصب بد چیزیه و معتاد میکنه آدمو شدید ولی خیلی هم سرگرم کننده هست برای من حد اقل...طوری شده که ویچر 3 و چندتا بازی دیگه دارم که این یکی دو ماه فقط یه 1 ساعتی ویچر بازی کردم و باقیش آلتیمیت میزدم. :-??

• Like
Reactions: Adroit and ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
شما drop match زدي وقتي در قالب تيمي بريد توي بازي همه ر و بشناسي اين حرفو نميزني والا من دوسه تا از همشهريام كه امسال از pes اومدن فيفا بشدت از اين مد خوششون اومده تكروي اينا هم نميكنن سعي ميكنن هر لحظه بهترين تصميم رو اتخاذ كنن البته يه فرد استخون خورد كرده بايد توي تيم باشه راهنمايي كنه تشويق كنه هم تيمي هارو شما فك كنم اينجوري تجربه نداشتي

بخش جالبیه اگه بری تو بهرش...ولی باید 4-5 نفری یا بیشتر بازی کنی...اونطوری خیلی حال میده...یه پارتی میسازی و بچه ها رو میریزین توش و همزمان با هم در ارتباط هستین...

من یه مدت با 3-4 تا از بچها بازی میکردم...تروفی هاشو که گرفتم و دیگه با آلتیمت آشنا شده بودم کلا اونو یادم رفت دیگه بازی کنم و همش گرفتار آلتیمت بودم که لامصب بد چیزیه و معتاد میکنه آدمو شدید ولی خیلی هم سرگرم کننده هست برای من حد اقل...طوری شده که ویچر 3 و چندتا بازی دیگه دارم که این یکی دو ماه فقط یه 1 ساعتی ویچر بازی کردم و باقیش آلتیمیت میزدم. :-??
دوستان گلم حرف شما کاملا متینه.منم گفتم که خودتون تیم درست کنین خوبه
ولی تو اون حالت دراپ مچ واقعا مسخرترین بخش میشه :laughing:
حالا ما کسیو نداریم تیم درست کنیم این مود بهمون حال نمیده طبیعتا

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
من جدیدا چند سال خیلی بازی نمیکنم مثل قبل.
کلا یه تریلر دیدم. این بازیکن ها و اسطوره های قدیمی جریانشون چیه ؟ تو التیمیت تیم و انلاین هستن فقط یا افلاین هم هستن؟

در مورد اورال ها فقط جنبه روانی دارن، یعنی بازیکن بسته به فیزیکش و پستش و نوع بازی شما میتونه خیلی مفید باشه.
نمونش ایسکو کسی بتونه باهاش دریبل بزنه جزوه بهترین هاست یا شوت زدن ولی سرعت خیلی خوبی تو واقعیعت و بازی نداره.
البته من انزجار خودمو اعلام میکنم:D
از فیفا ۱۵ به بعد نمیشه خوب با یه نفر همه رو دریبل کرد و بازی و حرکات نمایشی تحقیر آمیز با اینکه همچنان هست ولی بسیار سخت شده.:D

این تنظیمات اضافی مثل دستورالعمل و جایگیری و حمله و دفاع و.. به غیر ترکیب اصلی چیدن قبلا هم بود ولی کلا جوریه یکی بازیش بهتر باشه هر کاری میکردی تاثیری نداشت.

• Like
Reactions: B!G_BosS

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من جدیدا چند سال خیلی بازی نمیکنم مثل قبل.
کلا یه تریلر دیدم. این بازیکن ها و اسطوره های قدیمی جریانشون چیه ؟ تو التیمیت تیم و انلاین هستن فقط یا افلاین هم هستن؟

در مورد اورال ها فقط جنبه روانی دارن، یعنی بازیکن بسته به فیزیکش و پستش و نوع بازی شما میتونه خیلی مفید باشه.
نمونش ایسکو کسی بتونه باهاش دریبل بزنه جزوه بهترین هاست یا شوت زدن ولی سرعت خیلی خوبی تو واقعیعت و بازی نداره.
البته من انزجار خودمو اعلام میکنم
از فیفا ۱۵ به بعد نمیشه خوب با یه نفر همه رو دریبل کرد و بازی و حرکات نمایشی تحقیر آمیز با اینکه همچنان هست ولی بسیار سخت شده.

این تنظیمات اضافی مثل دستورالعمل و جایگیری و حمله و دفاع و.. به غیر ترکیب اصلی چیدن قبلا هم بود ولی کلا جوریه یکی بازیش بهتر باشه هر کاری میکردی تاثیری نداشت.
توي التيميت هستند فقط اون اسكيل موو زني هم بسته به اسكيل موو بازيكن داره و اينكه امسال تاثيرش خيلي كم شده سخت تر نشده تاثيرشو كم كردن

• Like
Reactions: MN Prince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر