FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,718
این اولتیمیت گیم پلیش هم ارکد تر از سیزن هست یکی که سیزن بازی کنه بره اولتیمیت تیم اونو بازی کنه میفهمه چی میگم به نظرم که با اینکه سرگرم کننده هست ولی واقعا فقط برای پول ساخته شده خیلی واضحه که گیم پلیش رو ارکد تر ساختن تا پلیرای نوب هم بیشتر جذبش شن

به قول دستمون اسکن مربیا و ورزشگاه های اون سه تا لیگ که اتفاقا لایسنس هم هستن کمترین توقعیه که میشه داشت جالب هم هست برام با این کار میتونن خیلی فروششونو بیشتر کنن ولی فعلا که اقدامی نکردن
اصلا التیمیت تیم فجیع بود گیم پلیش امسال
رفتم پول پیتر چک دادم اونم CAT از پشت 18 از سمته RM ش زد رفت تو گل اصلا دروازبان شیرجه نمیزنه بعضی بازیا
التیمیتش ایدش خوبه ولی خیلی کثیفی بازی دروردن
مثلا میمردن به جای 300 تا هر بازی 1000 تا بدن یا کمیسترزی و هندی کپ و آرکید بودن و کنار میذاشتن
اگه این طوری بود من خودم فیفا پوینت میخریدم من سر 17 میخواستم بخرم ولی این مسخره بازا رو دیدم پشیمون شدم

• Like
Reactions: alexamir

mskyhd

کاربر سایت
Dec 3, 2016
29
این اولتیمیت گیم پلیش هم ارکد تر از سیزن هست یکی که سیزن بازی کنه بره اولتیمیت تیم اونو بازی کنه میفهمه چی میگم به نظرم که با اینکه سرگرم کننده هست ولی واقعا فقط برای پول ساخته شده خیلی واضحه که گیم پلیش رو ارکد تر ساختن تا پلیرای نوب هم بیشتر جذبش شن

به قول دستمون اسکن مربیا و ورزشگاه های اون سه تا لیگ که اتفاقا لایسنس هم هستن کمترین توقعیه که میشه داشت جالب هم هست برام با این کار میتونن خیلی فروششونو بیشتر کنن ولی فعلا که اقدامی نکردن
دقیقا همینه من همیشه تو سیزن معمولی بازی میکردم دو هفته پیش اومدم گفتم یه التیمیت هم بزنم ببینم چطوره خیلی راحت تا دیویژن 3 اومدم اما چون یا لگ مینداختن یا همون اول بازی به خودشون گل میزدن میومدن بیرون! که اینا تو مراحل جلوتر بیشتر شده بود دیگه بی خیال شدم اما چیزی که مشخصه گیم پلیش فرق داره با سیزن و سرعت توش خیلی بیشتر تاثیر داره و سرعت کلی هم بالاتره و طبیعی نیست از نظر من

• Like
Reactions: alexamir

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
يه سري دوستان كلا فكر كنم يه بيست دست التيميت زدن اينجوري حرف ميزنن!
كلا چالش انلاين بازي كردن رو اصلا شما قبول داريد؟ لجندري فيفا هم شما بازي كني با گرم شدن دستت راحت ميزنيش. امسال كرير بدون باخت و با ٢٦ تا كلين شيت قهرمان شدم! با ساوتهمپتون و يه مشت تلنت! اين به چه درد ميخوره اخه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
كلا چالش انلاين بازي كردن رو اصلا شما قبول داريد؟ لجندري فيفا هم شما بازي كني با گرم شدن دستت راحت ميزنيش. امسال كرير بدون باخت و با ٢٦ تا كلين شيت قهرمان شدم! با ساوتهمپتون و يه مشت تلنت! اين به چه درد ميخوره اخه.

داداش من پارسال نزدیک 1500 بازی سیزن زدم دوتا تیم خوب برا اولتیمیت هم بستم امسال هم نزدیک 600 دست سیزن و دوتا تیم باز با اورال 83 -84 بستم کاملا مشخصه گیم پلی دوتا قسمت سیزن و اولتیمیت یه فرقایی داره

• Like
Reactions: mskyhd

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,355
نام
مهدی
داخل تریلر جدید استایل استرلینگ و رونالدو رو خوب درآوردن
روی دریبل ها مانور دادن مثل دریبل دوطرفه که البته داخل 17 هم میشد زد

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,718

اصلا ربطی به این چیزا نداره
تو سیزن هم چالش آنلاین زدن هست ولی در حد اندازه التیمیت چالش هندی کپ نداره و مسخره بازی نداره انگار همه چی در همه
آدم باید کور باشه این چیزا رو نبینه
من از روز اولی که اومد تا دمه عید داشتم التیمیت میزدم تازه بعدش رفتم سیزن فعمیدم التیمیت چقدر اتفاقات تو مخی تری میفته

• Like
Reactions: mskyhd

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اصلا ربطی به این چیزا نداره
تو سیزن هم چالش آنلاین زدن هست ولی در حد اندازه التیمیت چالش هندی کپ نداره و مسخره بازی نداره انگار همه چی در همه
آدم باید کور باشه این چیزا رو نبینه
من از روز اولی که اومد تا دمه عید داشتم التیمیت میزدم تازه بعدش رفتم سیزن فعمیدم التیمیت چقدر اتفاقات تو مخی تری میفته
من خودم از سالا قبلم گفتم اين حرفا رو عزيز دل.
ميدونم كلي مشكل داره. كرير هم گفتم بايد دستي بكشن روش كه افتضاح شده. ولي اين كه ميگن دوستان التيميت داغونه و مزخرفه و به درد نخور اصلا تو كتم نميره.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,718
من خودم از سالا قبلم گفتم اين حرفا رو عزيز دل.
ميدونم كلي مشكل داره. كرير هم گفتم بايد دستي بكشن روش كه افتضاح شده. ولي اين كه ميگن دوستان التيميت داغونه و مزخرفه و به درد نخور اصلا تو كتم نميره.

تا حدودی داغونه دیگه
یعنی کلا سیاست ریاضت مالی تو التیمیته همه بدبخت یا باید draft بری یا پک وا کنی یا چلنجارو بری و.....
کلا بیشتر شبیه دلالیه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دقیقا! این بحث آنلاین شدن به نون دونی EA و بقیه کمپانی های بازیسازی تبدیل شده هرچند من فکر میکنم با آنلاین شدن کریر مود فروش فیفا کاهش پیدا میکنه چون خیلی ها حاضر نیستن 60 دلار بدن بازی ناقص بخرن و 6000 دلار دیگه هم برای کامل بازی کردن اون عنوان ناقص بریزن تو جیب EA با این حال کاملا از فعالیت های اکانت های فیفا تو شبکه های اجتماعی میشه فهمید که التیمت تیم چون توش پول داره به مرکز فعالیت های EA تبدیل شده و حتی سعی کرده این بخش مضحک رو به بازیهای ورزشی دیگه اش هم منتقل کنه! با این حال استقبال شدید از التیمت تیم باعث شد تا EA کمترین تغییرات ممکن رو تو بخش کریر بده و یه جورایی از سرش باز کنه این بخش پرطرفدار و کلاسیک بازی رو
تو فیسبوک 4-5 کامنت پرلایک زیر پست امشبش که تریلر دریبل رو گذاشته همش حرف از کریر بود.کامنتا جالب بود.مشخصه همه شاکین از این مود

• Like
Reactions: Lord Stark

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
بخش کریر که حتما به تغییرات اساسی نیاز داره وگرنه طوری میشه که همه ول کنن برن سراغ اون بخش کارتی و سرکاری اولتیمت تیم! واقعا حیفه کریر فیفا میتونه سناریوهای جذاب و درگیرکننده ای داشته باشه نه اینکه صرفا بری یه تیم برداری و تیمهای هوش مصنوعی هم هر فصل یه سری کارهای تکراری بکنن! هر سیزن جدیدی که تو کریر شروع کردم بارسا داره اوزیل رو میخره منچستر گریزمن و البته هر تابستون یه مهاجم تاپ میره منچستر و تعدادشون تو فصل چهارم میرسه به 5 تا مهاجم پنج ستاره! اینارو تو فیس بوک و توئیتر فیفا هم گفتم منتها خیلی بعیده تغییر خاصی بکنه همون مکانیزم ناقص رو یه دستی به سروگوشش میکشن و چهارتا رنگ به منو و دوتا رنگ به دسته کارتهای اولتیمت تیم اضافه میشه و 250 هزارتومن پیاده مون میکنه!
واقعاً معراج کریر چند سالیه هیچ تغییر درست حسابی نمیکنه، چقدرم سرد و بی روح شده، هیچ هیجان درست حسابی ای نداره تیمهای دیگه هم هوش مصنوعیشون تو نقل و انتقالات واقعا مسخرس! بازیکنا هم بعضی وقتا مکالمات چرتی دارن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واقعاً معراج کریر چند سالیه هیچ تغییر درست حسابی نمیکنه، چقدرم سرد و بی روح شده، هیچ هیجان درست حسابی ای نداره تیمهای دیگه هم هوش مصنوعیشون تو نقل و انتقالات واقعا مسخرس! بازیکنا هم بعضی وقتا مکالمات چرتی دارن.
اره بابا فقط یه تغییر رنگ منو و چهارتا شر و ور بهش اضافه میکنن ده ساله هنوز نقل و انتقالاتش فایننسش همه چیزش مشکل داره درحالی که این کلاسیک ترین و پرطرفدارترین بخش بازی بوده همیشه! از اون طرف بجای اینکه طبیعی ترش کنن لیگ قهرمانان رو از دست دادن لیگ اروپا رو نتونستن لایسنس کنن فقط این وسط تنها اقدام مثبتش لایسنس کامل لیگ برتر بوده وگرنه بقیه اش دوزار نمیارزه گیمپلی هم بالانس نیست خیلی کار داره ولی متاسفانه امسالم مثل هر سال دارن چرت و پرت میگن سناریوی هر شوت و اشک تماشاگران و ....

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستاني كه از گيم پلي فيفا تو اين تاپيك و تاپيكهاي ديگه ايراد ميگيرن، لطفا ايراداتش رو هم بگن تا بلكه ما هم از جهالت خارج و به راه راست هدايت شديم!!

• Like
Reactions: ehsas1

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,718
دوستاني كه از گيم پلي فيفا تو اين تاپيك و تاپيكهاي ديگه ايراد ميگيرن، لطفا ايراداتش رو هم بگن تا بلكه ما هم از جهالت خارج و به راه راست هدايت شديم!!
یعنی میخوای خودتو گول بزنی؟
بازی خیلی مشکل داره
از هوش مصنوعی بگیر تا گره خوردن بازیکنا تو همو هندی کپ و بعضی از حرکات بازی برای عنوانی که میگه شبیه فوتبال واقعیه واقعا ضعیفه
و بیشتر تو بازاریابی دنبال قوی کردن تیم های پر طرفدار هستن نمونه ش منچستر که باگه خالص بود
تو آپدیتا هم تیمی که 6 جدول PL شد از تمامه تیمای بالای سرش اورالش بالاتره
یا ناواس تو رئال خوب بود ولی الان رئال وردار دروازه رئال اتوبانه
کلا معلوم نیست با خودشون چند چندن
کلا مشکل زیاده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر