FIFA 18

بالاخره فیفا ۱۸ معرفی شد.

Publisher: EA Games
Genre: Sport
Release Date: 29.09.2017
Platforms:
Xbox One, PS4 , PC ,PS3 , Xbox 360 , Switch

upload_2017-6-5_20-18-44.jpeg
[SPOILER/][/SPOILER]

کاور بازی

Attachments

• upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    upload_2017-6-5_1-38-21.jpeg
    87.8 KB · مشاهده: 895
آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
667
نام
امیرحسین
آقا چرا بازیکنایی که خودت کنترل نمیکنی انقد احمقن؟:| تو دفاع... خودت مثلا کنترل یکی رو داری میری فضا رو میبندی، دفاعی که کنترلش دستت نیست نمیخوام بره توپ بگیره که:| فقط بره جلو حریف وایسه بسه، ولی مثل گاو سرشونو میندازن پایین از جلو توپ و بازیکنی که توپ رو داره رد میشن و حریف راحت تک به تکی چیزی میشه!:| خیلی اینجوری شده، داره دیوونم میکنه لعنتی هی تک به تک میدم به حریف:|:D
کلا دفاعش انگار قلق داره، چیکار کنیم؟:D

• Like
Reactions: ehsas1 and R3ZN0V

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
آقا چرا بازیکنایی که خودت کنترل نمیکنی انقد احمقن؟:| تو دفاع... خودت مثلا کنترل یکی رو داری میری فضا رو میبندی، دفاعی که کنترلش دستت نیست نمیخوام بره توپ بگیره که:| فقط بره جلو حریف وایسه بسه، ولی مثل گاو سرشونو میندازن پایین از جلو توپ و بازیکنی که توپ رو داره رد میشن و حریف راحت تک به تکی چیزی میشه!:| خیلی اینجوری شده، داره دیوونم میکنه لعنتی هی تک به تک میدم به حریف:|:D
انگار جاگیری برای دفاع تعریف نشده

• Like
Reactions: Nameless King

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
بعد 2-3 هفته اومدم بازی کنم ک اینارو دیدم
uk8b_4654.jpg

کمتر از 1400 هم نبود کلا :| باید ارزونتر بشه ک

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
بازی رو امروز خریدم و همون چیزی که از فیفا انتظار داشتم ، بازی نسبت به 17 خیلی خیلی بهتر شده ، خیلی هم عالی شروع میشه ، البته قطعا تا کاملا بالانس بشه چند تا آپدیت براش میاد ولی در کل کاملا راضی هستم و نمی فهمم گیم اسپات چرا 7 داده ، چی میخواد دیگه از یه فوتبال ، البته یه چیزی که اولش سریع رفتم دیدم امسال تو الدترافورد یه سری تغییرات جزیی داده شده رفتم ببینم اون تغییرات اعمال شده که دیدم نه ، در کل 17 به قدری خوب بود که جای کار زیادی نمی مونه دیگه ولی با این حال وقتی فیفا 18 رو بازی کنی می فهمی که چقدر به شعور گیمر احترام گذاشته شده ... 10 از 10 نقصی نداره واقعا ... تنها کمبود بازی نبود آهنگ UCL هست که نمیدونم چرا دادنش به اونا :) و استادیوم دورتمند و کمپ نو ... کلا EA باید تو یه حرکت انتحاری بره کل کونامی رو بخره اون 3 تا لایسنس رو هم ازشون بگیره

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
بازی رو امروز خریدم و همون چیزی که از فیفا انتظار داشتم ، بازی نسبت به 17 خیلی خیلی بهتر شده ، خیلی هم عالی شروع میشه ، البته قطعا تا کاملا بالانس بشه چند تا آپدیت براش میاد ولی در کل کاملا راضی هستم و نمی فهمم گیم اسپات چرا 7 داده ، چی میخواد دیگه از یه فوتبال ، البته یه چیزی که اولش سریع رفتم دیدم امسال تو الدترافورد یه سری تغییرات جزیی داده شده رفتم ببینم اون تغییرات اعمال شده که دیدم نه ، در کل 17 به قدری خوب بود که جای کار زیادی نمی مونه دیگه ولی با این حال وقتی فیفا 18 رو بازی کنی می فهمی که چقدر به شعور گیمر احترام گذاشته شده ... 10 از 10 نقصی نداره واقعا ... تنها کمبود بازی نبود آهنگ UCL هست که نمیدونم چرا دادنش به اونا :) و استادیوم دورتمند و کمپ نو ... کلا EA باید تو یه حرکت انتحاری بره کل کونامی رو بخره اون 3 تا لایسنس رو هم ازشون بگیره
دوست عزیز و هم تیمی عزیز منچستری
حدسم اینه شما یه بازی با cpu بازی کردین و اومدین نظر دادین
بازی از لحاظ گرافیک مقداری بهتر شده از لحاظ انیمیشن ها هم بهبود پیدا کرده

تکرار مکررات نمیکنم چون همه میدونن بازی سه تا ضعف یا باگ وحشتناک داره که کل گیم پلی رو تحت تاثیر قرار داده
-دقت شوت های ماورا تخیلی
-دروازه بان های به شدت کودن در اکثر صحنه ها البته واکنشایی نشون میدن که ادم کیف میکنه ولی اکثرا تو دنیای دیگه ای سیر میکنن

-سرعت پاس ها دقت پاس ها و سرعت کلی بازی زیاده
دفاع هم مشکلاتی داره

بیشتر بازی کنید دستتون میاد
یکم باید خوشبین باشیم که همه این نواقص رو با اپدیت درست کنن امیدوارم حرفم اشتباه باشه البته....

milad6666

کاربر سایت
Oct 2, 2017
3
سلام به همگي
يه سوال برام پيش اومده
اينكه چرا زلاتان و چند بازيكن ديگه كلا تو فيفا 18 نيستن؟ راهي هست براي اوردنشون؟ من قبل كه فيفا 18 بود حتي شنيدم اورال زلاتان شده 88 ولي اصلا نيستش.
بازي را تازه خريدم براي ps4 و نسخه رونالدو اديشن هم هست.
ممنون ميشم هر كسي اطلاعي داره جوابم را بده.
با سپاس

rezacastel33

کاربر سایت
Feb 15, 2017
94
اقا ما هم گرفتیم چیزی راجب بازی نمیگم که دوستان گفتن همه چیو
اقا وقتی میخوای کریرو شروع کنی
فرق این global career با increase چیه دقیقا ؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام به همگي
يه سوال برام پيش اومده
اينكه چرا زلاتان و چند بازيكن ديگه كلا تو فيفا 18 نيستن؟ راهي هست براي اوردنشون؟ من قبل كه فيفا 18 بود حتي شنيدم اورال زلاتان شده 88 ولي اصلا نيستش.
بازي را تازه خريدم براي ps4 و نسخه رونالدو اديشن هم هست.
ممنون ميشم هر كسي اطلاعي داره جوابم را بده.
با سپاس
زلاتان هست. توی لیست ذخیره ی ذخیره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
منم بازی رو بالاخره امروز تجربه کردم (دمو رو بازی نکرده بودم)

خیلی خلاصه بخوام درباره این نسخه نظر بدم از لحاظ جلوه های بصری و انیمیشن ها واقعا پیشرفت کرده و حو استادیوم ها رو به خوبی منتقل میکنه و حیف نیوکمپ نیست ! و مخصوصا یکپارچگی انیمیشن ها و اینکه کنترل بیشتری روی بازیکن ها داریم واقعا لذت بخش هست.
سیستم پنالتی عوض شده پسند نکردم اصلا، همون فیفا 17 خیلی بهتر بود و ازادی عمل بیشتری بهمون میداد.

اما مشکل دروازه بان ها واقعا حاد هست و به تجربه کلی بازی لطمه میزنه نمیدونم چرا EA هر چند نسخه یکبار اینکار رو میکنه و دنبال جذب پلیرهای PES هست و میخواد با زیاد کردن تعداد گل ها اون دست مخاطب ها رو جذب کنه ولی واقعا این کاری که میکنه حماقت محض هست. ( FIFA 17 پرفروشترین نسخه سری بوده اگر اشتباه نکنم)

تا وقتی که دروازه بان ها اینقدر سوراخ هستند به نظرم اصلا ارزش وقت گذاشتند برای مسابقات رقابتی نداره و اگر اپدیتی برای حل این معضل منتشر نکنند من برمیگردم روی FIFA 17 که الحق فوق العاده بود.

• Like
Reactions: BatiGoal

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
دوست عزیز و هم تیمی عزیز منچستری
حدسم اینه شما یه بازی با cpu بازی کردین و اومدین نظر دادین
بازی از لحاظ گرافیک مقداری بهتر شده از لحاظ انیمیشن ها هم بهبود پیدا کرده

تکرار مکررات نمیکنم چون همه میدونن بازی سه تا ضعف یا باگ وحشتناک داره که کل گیم پلی رو تحت تاثیر قرار داده
-دقت شوت های ماورا تخیلی
-دروازه بان های به شدت کودن در اکثر صحنه ها البته واکنشایی نشون میدن که ادم کیف میکنه ولی اکثرا تو دنیای دیگه ای سیر میکنن

-سرعت پاس ها دقت پاس ها و سرعت کلی بازی زیاده
دفاع هم مشکلاتی داره

بیشتر بازی کنید دستتون میاد
یکم باید خوشبین باشیم که همه این نواقص رو با اپدیت درست کنن امیدوارم حرفم اشتباه باشه البته....

حدس شما درسته ، من چند دست با cpu بازی کردم فقط ، ولی با قاطعیت میگم که بازی نسبت به فیفا 17 خیلی خیلی بهتره ... در مورد باگ هایی که گفتین به جز مورد شوت های تخیلی اون دو مورد دیگه به چشمم نیومد ... شخصا از سرعت بازی راضی بودم البته به نظرم سرعت دادن به بازی به بازی خود شخص هم بستگی داره ، من کلا خیلی مالکانه بازی میکنم و همیشه سعی میکنم سرعت بازی رو بگیرم ... خلاصه بازی قطعا ارزش خریدن داره ، بیشتر من میخوام بگم این یه آپدیت فیفا 17 نیست و کسایی که شک دارن بازی رو بگیرن و لذت ببرن ، قطعا اشکالاتی هسیت و منظور شما رو می فهمم ، اگه با شخص بازی کنی قطعا ایرادات بازی بهتر رو میشه ولی یک در صد هم شک نداشته باش که با آپدیت قطعا درست میشه ... عجیبه که هر سال فیفا اینقدر پیشزفت میکنه طوری که آدم با خودش میگه چه مزخرفی بوده فیفای قبلی .

• Like
Reactions: Siamak61

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
چند روزي هست بازي رو تهيه كردم و تا اينجا ( ديويژن ٤ ) بازي نكته رو اعصاب كم نداشته ! دروازه بان ها كلا رو ضربات بقل پا و اروم به شدت الرژي دارن و اكثرشون گل مي شه . همون توپو با سرعت موشك بزني چنان واكنشي نشون مي دن كه باورت نمي شه ! بازي سريعتر و اركيد تر شده در نتيجه نقش مهاجم هاي سرعتي و رو اعصاب رئال :D بيشتر شده . مثل هميشه تو سيزن رئال در واقع تيم ٦ ستاره است و اگه طرفت دو قرون بازي هم بلد نباشه ممكنه با دو تا فرار و شوت ببره بازي رو ! با اين حال بازي پيشرفت هم داشته به خصوص در زمينه داوري به نظرم بهتر شده . جو ورزشگاه ها عاليه و سرورها هم بي نقص . كسي اگه رئال ٥ دفاع بر نمي داره ( لااقل ٤ تا دفاع بذار !!) ايديشو بفرسته بازي كنيم:D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

قلقش اینه که وقتی اونی که دست خودت نیست و موقعیت خوبی برای گرفتن توپ از بازیکن پیدا میکنه... سریع یار عوض کنی روش و توپ رو ازش بگیری...

ولی باید به موقع یار عوض کنی که اگه یکم دیر با زود بزنه هم دفاع و هم تیمت به فنا میره... :D

به خاطر همین سعی کن قبل اینکه برسه به دفاعت یعنی از همون جلو با مهاجما و هافبکا یه کاریش کنی چون اونجا سوتی بدی باز میشه جبرانش کرد ولی وقت میرسه به دفاع باید دقیق و به موقع یار عوض کنی...

یه چیز دیگه هم که خیلی به چشم میاد و عالی شده نقش هافبک دفاعی توی تیم هستش...نداشته باشی رسما به فنا میری...اون قسمت اینستراکشنا هم عالی کار میکنه و دقیقا همونی که به بازیکن میگی رو انجام میده...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر