FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
رفیق این پچ مودینگ وی به آپدیت های بازی نیاز داره یا رو هر نسخه ای نصب میشه؟ بعد اگه به آپدیتا نیاز نداره آپدیتای بازی رو توی خودش داره آیا؟[/QUOTE
من خودم هیچ کدوم از اپدیت های بازی نریختم اما اونطور که فهمیدم با این روش مثل اینکه اپدیت مشکل ایجاد میکنه اون 5 اپدیتی که امده شما اصن به فکرش نباش چون چیز خاصی هم نیست کلا برای بخش انلاین بازی هست که نیازی نیست بهش شما تنها کاری میکنی بازیو رو با روش که داده شده دور بزن و پچ مودینگ وی که گفتم دانلود کن و طبق توضیحات داخل فایل دانلودیش پیش برو و تمام تمام مشکلات بازی به طور کامل حل میشه و خیلی چیزهای جالبی هم به بازی اضافه میشه که لیست چیزهای اضافه شده هست تو فایل دانلودیش مثلا به عنوان مثال فیس بعضی از مربی ها معروف اضافه میشه مثل ونگر کلوپ و کلی اضافات دیگه که الان لذت بازی رو صد برابر کرده

• Like
Reactions: dr.hamidreza

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
سلام با روش جدید بازی رو کرک کردم باموفقیت کامل اجرا میشه دوستان

فقط موقعی که با کابل HDMI به تلویزیون وصل میکنم تصویر خراب میشه

پ ن : قبل از اینکه کرک رو بریزم ، نسخه ی دمو این مشکل رو نداشت

• Like
Reactions: m.morcielago

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
مودينگ وى ٤.٥.٣ نصب كردم

چرا تركيبا بروزرسانى نشده
مثلا ديبروين هنوز نيومده منچستر

شماره پشت لباس تيم بايرن هم شطرنجى شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
9ebeaef3db8aea007d53330a5de9a417.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
منم اجرا کردم با اون ترفند
دوستان از دست ندن نیم ساعت کار داره ولی دنگ و فنگ اشتراکی رو نداره
شما که اجرا کردی بیا بگو چیکار کنیم عزیز دل
دمو رو باید داشته باشیم؟
یا فقط همین فایلی که بچه ها گذاشتن؟
چه تیمایی رو میشه ورداشت؟چه استادیوم هایی هست؟
میشه تو منو رفت؟

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
هم دمو رو باید داشته باشید هم فایل اصلی بازی رو
بازی هم کامله کامله ! فقط یه سری باگ ریز پیدا میکنه ولی ارزش داره
فیلم 40 مگه متاسفانه من سرعت نتم خوب نیست وگرنه اپلود میکردم
از سایت reddit میشه دید اموزشو با شیلتر برید

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
دانلود بازی فیفا 16 برای کامپیوتر - Fifa 16
این سایت قابل اعتماده کسی دانلود کرده کرکشو تست کنه
بازى رو دوباره مو به مو با استفاده از روش اين سايت نصب كردم
بعدش پچ moding way ال اين وان رو نصب كردم سلكتورش رو اجرا كردم تنظيمات رو اعمال كردم

حالا بازى صد درصد فيكس شده

سوالى داشتين در خدمتم

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان من مودینگ وی رو نصب کردم مشکل دروازه بان ها که باگ داشتن حل شد ولی شماره بعضی از تیم ها شطرنجیه و صورت بعضی از بازیکن ها و اینکه مشکل گزارشگر در تیمهای ملی همچنان هست کسی راه حلی داره؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من هم بازی رو با اون روش نصب کردم.
فقط یه سوال. من چون با کیبورد بازی می کنم و به اون سبک کلاسیک عادت دارم. می خوام تنظیمات کلیدها رو بذارم رو حالت کلاسیک. اما همیشه و تو فیفاهای قبلی هم با این مشکل داشتم که دکمه های حرکت بازیکنان رو تنظیم کنم رو دکمه های بالا و پایین و چپ و راست کیبورد.
یعنی همه رو می تونم تغییر بدم اما اینا رو نمیتونم. می دونید راه حلش چیه؟
وقتی میخوام این دکمه ها رو تعریف کنم خود به خود میره دوباره رو حالت اولیه اش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر