FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
374
سلام
وقتی میخوایم دو نفره بازی کنیم (دسته 360 و کیبورد) تنظیمات جهت دسته رو از شوک به d-pad تغییر میدم تنظیمات کیبورد هم داغون میشه میشه کاری کرد فقط تظیمات دسته رو عوض کنم و تنظیمات کیبورد سرجاش بمونه؟تو فیفا 15 هم همین مشکلو داشتم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام
وقتی میخوایم دو نفره بازی کنیم (دسته 360 و کیبورد) تنظیمات جهت دسته رو از شوک به d-pad تغییر میدم تنظیمات کیبورد هم داغون میشه میشه کاری کرد فقط تظیمات دسته رو عوض کنم و تنظیمات کیبورد سرجاش بمونه؟تو فیفا 15 هم همین مشکلو داشتم

شما باید موقع تنظیم اول دسته رو ست که کردی تو تنظیمات موقع ذخیره مثلا بزاری custom A و کیبرد رو با CUSTOM B ذخیره کنی تا این مشکل رفع بشه

aboskolo

کاربر سایت
Jun 30, 2012
198
دوستان عزیز من خودم مشکلمو به این صورت حل کردم تو سیزن حریف پیدا بکنه
اول برید به این سایت
http://help.ea.com/tr/article/opening-tcp-or-udp-ports-for-connection-issues/
حالا باید این پورتهارو وارد بکنید البته باید مودمتون ساپورت بکنه Port Forward

وقتی وارد کردید تو مودم باید اگر پینگتون بالا بود کاهش پینگ می زنید و در اخر باید وی پی ان سرور هلند انتخاب بکنید اگر برا خرید کسی خواست پیغام خصوصی بده راهنمایی کنم
دیگه راحت حریف پیدا می کنه

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
اورجینال

سلام
یکی از دوستانم از آلمان امده و سی دی اورجینال بازیو از المان خریده و میخواد بفروشه. سوالم اینکه اگه من ازش بخرم راحت میتونم آنلاین بازی کنم یا واسه همونم باید سی دی کی بگیرم؟ و اینکه فقط روی یک دستگاه میشه نصب کرد یا سی دی بازیو میشه روی دستگاه های دیگه هم نصبید

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
سلام
یکی از دوستانم از آلمان امده و سی دی اورجینال بازیو از المان خریده و میخواد بفروشه. سوالم اینکه اگه من ازش بخرم راحت میتونم آنلاین بازی کنم یا واسه همونم باید سی دی کی بگیرم؟ و اینکه فقط روی یک دستگاه میشه نصب کرد یا سی دی بازیو میشه روی دستگاه های دیگه هم نصبید

قاعدتا یک کاغذ که سی دی کی روش نوشته شده، تو قاب بازیه. اون رو وارد اکانتت میکنی. از هر سی دی کی هم فقط میشه یه بار استفاده کرد.

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
viewer.php
[/URL][/IMG]

sianobak

کاربر سایت
Apr 12, 2007
91
دوستان کسی تابحال به مشکل لودینگ برخورده ؟ اینکه در صفحه لودنینگ بازی ( همونجایی که عکس مسی هست و لود میشه ) بازی فریمش به 2 الی 4 میرسه...چطوری این مشکل حل میشه ؟

سیستمم coreiv 4430 .... ram 8 ... Radeion 6800 هست

adobe

کاربر سایت
Feb 1, 2010
13
نه فکر کنم به خاطر اینترنت باشه که یا ضعیفه یا هم با ایران مشکل داره این پیام وقتی سیوتون داره سینک میشه داده میشه مهم نیست.

ممنون عزیز خیالم راحت شد :-)

به پشتیبانی هم ایمیل داده بودم که در پاسخ نوشتن: سلام دوست عزیز همزمان دو یوزر نمیتونن از کد استفاده کنند اصلا امکان نداره اگر استفاده شده باشه به شما اروری که میده این خواهد بود که کد قبلا اکتیو شده این ارور مربطو به سیستم کولد ( ابری ) میشه که گاهی به دلیل اختلالات اینترنتی رخ میده و نفر دومی که اره از کد استفاده میکنه خود شما هستید.

اینم آی دی من تو اوریجین هر کی آنلاین بازه اد کنه Davod1987

adobe

کاربر سایت
Feb 1, 2010
13
یه چیزش خیلی مسخره س که تا 3 تا گل میزنی از بازی میان بیرون و نتیجه همون 3 بر 0 میشه! بنظرم هرکس از وسط بازی اومد بیرون باید 3 گل به گل های خورده ش اضافه بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر