FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
اولا در مورد اپدیت اریجین باید بگم که اشک ادمو در میاره و فقط با قندشکن بدون قطعی اپدیت میشه اونم با سرعت فاجعه!

در مورد مشکل سرچ در سیزن هم بگم که بنده با قندشکن ک.ر.ی.و سرور آلمان این مشکل رو برطرف کردم

شما یه امار دقیق بده چه ، هر ساعتی بخوای میتونی وصل بشی ؟ کلا مشکل پیدا کردن حریف نداری ؟

قبلا اریجین با ف ی ل تر شکن هایی اینطوری اصلا وصل نمی شد ! بخریم با اطمینان ؟

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
شما یه امار دقیق بده چه ، هر ساعتی بخوای میتونی وصل بشی ؟ کلا مشکل پیدا کردن حریف نداری ؟

قبلا اریجین با ف ی ل تر شکن هایی اینطوری اصلا وصل نمی شد ! بخریم با اطمینان ؟

نه مشکلی ندارم. فقط با ک.ر.ی.و وصل میشه نه با چیز دیگه ای
ضمنا من این رو برای کاهش پینگ و عدم تایم اوت استفاده میکنم. ولی الان که تست کردم گویا مشکل سرچ باقیه. EA باید اساسی حل کنه. صبح که تندتند حریف پیدا میکرد اما الان ساعت 12:53 بامداد، بازم اذیت میکنه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
3DM داره کار میکنه رو کرک یا بیخیال شده ؟
3dm مطمئنن داره روش کار میکنه ولی احتمال زیاد اندازه همون فیفا 15 طول میکشه کرک شه، فک کنم 4 ماهی اون طول کشید.
پیشنهاد میکنم سی دی کی اشتراکی استفاده کنین اگه هم نمیخواین منتظر بمونین هم پول بدین. :D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
خب سی دی کی اشترکی رو گرفتم و بازی کردم در نگاه اول بازی خیلی تغییرات داشته فردا میام نقد کلی میکنم (باخت منچستر دلو دماغ نزاشته)

خب واسه دوستانی که نه دنبال سی دی اشتراکی هستن و کرک هم که حالا حالاها خبری ازش نخواهد بود به لینک زیر برن مثل اینکه یه بلاهایی سر دمو آوردن :dالبته برای دانلود باید عضو شید
http://www.pesedit.ir/forum/thread9556.html

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه آپدیت 236 مگی برای بازی عرضه شد :

vqiq_222.jpg

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من مشکل آنالوگ سمت راست رو دارم
فایلهایی که دوستمون تو تاپیک گذاشتن رو تست کردم . زمانی که میخوام بازی کنم و این فایلها رو تو Documents/fifa 16 میریزم یا فایل رو خود به خود پاک میکنه یا کلا همون اول بازی گیر میکنه .
اومدم فایل button data فیفا 15 خودم رو تست کردم . وقتی اوریجین آفلاین باشه کاملا درست عمل میکنه . ولی وقتی آنلاین باشه همون حالت اول پیش میاد .
کم کم 10 تا فیلم یوتیوب هم دیدم و بهشون عمل کردم اما نشد .

واقعا کلافه ام کرده
دسته ام هم تو کنترل پنل اسمش رو Twin USB Gamepad زده و بعد که game controller setting رو باز میکنم اسمش رو generic usb joystick زده .

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
خوب يه 5 ساعت پاش نشستم البته بگم بنده با آپديت آخري که عرضه شد بازي واسم اکتيو شد (بنده نه دمو رو بازي کردم نه با آپديت اولي )بازي واقعا نسبت به 15 يه چيز ديگست 15 در برابر اين مساويست با آشغال

اول گرافيکو بگم درسته خيلي پيشرفت نداشته و لي همينم بد نيست دست بازيکنا تو 15 مثل کاغد بود ولي الان اين حالت نداره و يه حالت گوشتي به خودش گرفته :dچهرها خيلي بهتر شده طوري که تو بعضي

نماهاي بسته انصافا با واقعيت مو نميزنه گرافيک ورزشگاه به نظرم يه حالت شکيل تري به خودش گرفته و واقعا حسش ميکني هواي مه آلود هم خوراک ليگ ايتالياست مخصوصا سن سيرو که عجيب جوش رو پياده ميکنه

و اما گيم پلي بله ديگه با بازيکن سرعتي نميتوني جولان بدي ولي خب بنده انصافا تخصص دارم تو دريبل و خب بحث اينه بنده بعنوان مثال با ناواس شروع کردم به دريبل تو محوطه نوريچ نفر اول نفر دوم و حالا نفر

سوم وبوم خيلي عالي پوشش ميدن همو و اين کارو سخت تر کرده و البته جذاب سانت ها عالي شده (به اين معني نيستش که خيلي راحت بشه گل زد) دروازبان ها خيلي با هوش ترشدن مثلا بگوييچ دروازبان

چلسي مثل خودش رفلکس هاي عالي داره و خيلي خوب به بدنش کش مياره کلا اون دروازبان هاي احمق 15 رو فراموش کنيد صحنه هاي اعتراض به داور و درگيري خيلي بهتر شده واي تکل ها فوقالعاده شده

انميشنش و لذت تکلو فوق العاده بالا برده خب حرف خيلي ميشه در موردفيفا 16 زد ولي در کل بازي 180 درجه نسبت به 15 تغيير کرده و با يه بازي فوقالعاده طرفيم به هيچ عنوان از دستش ندين يه سي دي کي

اشتراکي ارزش نداره بخواي تا 4 ماه واسه کرک (اونم اگه بدون کرش .باگ ولگ و....) صبر کنين

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
دوستان اگه حاضر باشند چند نفر هماهنگ کنیم مثل fifa 15 کی اشتراکی بگیریم اول فعال کردنش برای همه کمی دردسر داره ولی بعدش همیشه بازی رو بدون دردسر اپدیت و اورجینال داریم
سلام دوستان منم موافقم یکی از دوستان که بلده ما رو هم راهنمایی کنه من هستم
من از یکی از سایتها خریداری کردم اما اینقدر مسخره بازی دراورد نتونستم فعالسازی کنم و نتونستم بازی رو فعال کنم
در کل پایه هستم

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
این گروه خیر سرش 15 رو هم ناقص کرک کرده بود چه برسه به این ... .

EA هم بیکار نمیشینه اینا بیان هک کنن .

یه نکته ای که واسم خیلی جالبه اینه که هیچ بازی تا حالا ندیدم فایل اجراییش 117 مگ باشه !!! حالا چه کدهایی رو این پیاده کردن معلوم نیست که رسیده به این حجم ...
اره واقعا کرکی که دادن مشکلاتی داشت من که امسال نسخه اصلی رو گرفتم چون دیگه فیفا افلاینش ادم رو اشباع میکنه بعد از چند مدت ولی بازم خبری از کرک بود حتما با دوستان عزیز به اشتراک میزارم خبرشو

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
سلام
Origin من آنلاین نمیشه. موضوع تحریمه؟

اگر بعد از چند وقته که اوریجین رو باز کردی آپدیت جدید داده و احتمالا به خاطر سرعت نت یا مشکلات دیگه نمیتونی مستقیم از خود اوریجین آپدیت کنی . واسه همین بعد از اینکه واردش میشی حالت آفلاین رو میاره .

یک یا دو صفحه قبل من و یکی از دوستان برای دانلود آپدیت جدید اوریجین لینک گذاشتیم . از اونا میتونی استفاده کنی و آپدیت کنی

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام دوستان منم موافقم یکی از دوستان که بلده ما رو هم راهنمایی کنه من هستم
من از یکی از سایتها خریداری کردم اما اینقدر مسخره بازی دراورد نتونستم فعالسازی کنم و نتونستم بازی رو فعال کنم
در کل پایه هستم

با این دوستمون در ارتباط باشید از طریق پیغام شخصی @nod33

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر