FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان من cd key بازی گرفتم و ذنبال خود بازی هستم به نظرتون توپخانه برم نسخه بدون کرک بازیو میتونم گیر بیارم؟
نمی خوام بصورت پستی از سایت بگریم چون چند روزی طول میکشه تا سفارشو بدن
اگر کسی فروشگاهی در تهران میشناسه که بازیبدن کرک داره لطفا بگید تا برم بگبرم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,861
نام
مهراد
سلام دوست گرامی ممنون اسم دسته من هم اینه
Twin USB Gamepad

مرسی از توجهتون، من که دسته PS4 وصل میکنم و دسته رو به اسم Wireless Controller میشناسه. ممنون میشم اگه ردیفش کنی

دوستان این فایل رو دانلود و داخل Documents > FIFA 16 بریزید باید درست شده باشه

buttonDataSetup.ini - 4upld - File Sharing Made Simple

خودم ویرایشش کردم و دسته ها رو اضافه کردم.

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
واسه فیفا 15 التیمت min و max قیمت گذاشته بودن ، کسی اطلاع داره الان چرا نذاشتن قیمتا بالاست که !

باز یه عده شروع میکنن به دلالی و خرید سکه از چیترا .

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
دوستان این فایل رو دانلود و داخل Documents > FIFA 16 بریزید باید درست شده باشه

buttonDataSetup.ini - 4upld - File Sharing Made Simple

خودم ویرایشش کردم و دسته ها رو اضافه کردم.

معرکه بود معرکه. یعنی این ساده ترین و راحت ترین کار برای درست کردن دسته PS4 و در حقیقت درست شدن دکمه RS برای کامپیوتر هستش. واقعا ازتون ممنونم خیلی خیلی تشکر :x

ha501

کاربر سایت
Feb 10, 2015
114
سلام
میگما هیشکی چرا دی وی دیشو نمی فروشه من میخوام دی وی دی بخرم چون دانلودش فایده نداره
کسی جایی تو تهران میشناسه دی وی دیشو بفروشن؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21
خدا رو شکر امروز دانلود بازی کامل شد و 1 دستم سیزن آنلاین زدم ولی دیگه هرچی سرچ کردم کسی پیدا نشد. لطفا اددم کنید دوستانه بزنیم: M-Balakhan

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوست عزیز دیشب داشتم قیمت ها رو چک میکردم :|

اون بازیکنایی که توی فیفا 15 با 8k یا خرید 6k اینجا بالای 10 یا 20 هستن ! همین کورتوا 99 گذاشته بود :-o
اولشه....ملت میخوان تو پاچه بکنن دیگه
فعلا بازیکن نباید خرید....تا یکم بگذره قیمت ها ثابت شه....الان پک با اینکه ریسکیه اما بهتره....چون با پولی که الان فقط یه بازیکن میشه خرید...میشه 3-4 تا بازیکن معمولی با 3-4 تا قرارداد و.....گرفت

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
سلام
میگما هیشکی چرا دی وی دیشو نمی فروشه من میخوام دی وی دی بخرم چون دانلودش فایده نداره
کسی جایی تو تهران میشناسه دی وی دیشو بفروشن؟
معمولا مغازه ها بعد از کرک شدن میارن، کم پیش میاد نسخه آنلاک کسی بفروشه چون اجرا نمیشه بدون کرک! کرکم حداقل فک کنم 2 ماه طول بکشه در بهترین حالت.

همه کسایی که میبینی اینجا دارن بازی میکنن دانلود کردن یا با سی دی کی اورجینال دارن بازی میکنن یا هم اشتراکی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر