FIFA 16 l PC

برای اولین بار در تاریخ فرنچایز FIFA، قرار است شاهد حضور تیم ملی زنان باشیم. با توجه به اعلامیه امروز EA در بازی FIFA 16 دوازده تیم بانوان قرار خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تریلر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در نسخه جدید FIFA مسابقات زنان به صورت آفلاین و آنلاین در یک Match Day قرار خواهد داشت. تیم هایی که برای این بخش در دسترس خواهد بود شامل: آلمان، ایالت متحده آمریکا، فرانسه، سوئد، انگلستان، برزیل، کانادا، استرالیا، اسپانیا، چین، ایتالیا و مکزیک می‌شوند.

همانند دنیای واقعی تیم بانوان می‌توانند در مقابل یک تیم بانوان دیگر قرار بگیرند و به عنوان مثال شما قادر نخواهید بود تا Sydney Leroux را در مقابل Cristiano Ronaldo قرار دهید! همچنین EA یک تریلر برای معرفی این بخش قرار داد که در ادامه می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

طبق اطلاعات منتشر شده FIFA 16 در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ بر روی PS3، PS4، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر خواهد شد . همونجوری که آخر تریلر نوشته احتمالا انحصاری مایکروسافت باشه..... خداکنه اینطور نباشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: avannn

Ezio_1899

کاربر سایت
Nov 25, 2011
31
واقعا اگه از مشکلات بخش آنلاین بگذریم..که البته نمیشه گذشت و ea باید یه گلی به سرشبگیره و فیکسش کنه:-/
بازی فوق العاده شده...تمام اشکالات پارسال برطرف شده..واقعا نمیدونم واسه فیفا 17 ea چه برنامه ای جز بالا بردن گرافیک بازی و جزییات داره!!!واقعا تو بخش گیم پلی و هوش مصنوعی هیچی کم نداره...بخش کریر مود فوق العاده شده...مخصوصا اینه حالا میتونی خودت بازیکناتو تمرین بدی و تمریناش فوق العاده لذت بخشه...
هوش مصنوعی تو فیفا 15 آشغال بود بعد از چندتا بازی با CPU اینقدر دلتو میزد که کلا بیخیال بازی کردن میشدی.سانترا پارسال زیاد خوب نبود ولی خب تو این سری سانترا جزو یکی از لذت بخش ترین بخشای بازی شده...شوتا مزخرف نیست...توپ مثل بادکنک اوج نمیگیره بره و کامل سنگین شده..فقط تنها ایرادی که میشه به بازی گرفت یه مقدار روی پاس و استایل پاس دادنه..یکمی انیمیشناش تو ذوق میزنه + اینکه بازی خیلی فیزیکی تر از فیفا های قبلی میشه و داور خیل ساده خطا میگیره و بازیو از سرعت خارج میکنه..که البته اینا ایرادای قابل چشم پوشین...
در یک کلام شاهکااااره.از دستش ندید به هیچ وجه:x

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
واقعا بازی عالی شده بازی رو باید درک کنی وقتی درکش کنی یلحظه فک میکنی فوتبال واقعی هست نه بازی کامپیوتری ...من که امسال اورجینال میخوام بگیرم بقیه دوستان هم اگه توانش رو دارن و نت نسبتا خوبی هم دارن توصیه میکنم امسال انلاین این بازی رو تجربه کنن

- - -ویرایش - - -

سلام
من با دسته ps4 فیفا 15 رو بازی میکنم روی pc با این نرم افزار اوکی هست حالا تست کن ببین روی فیفا 16 هم اوکیه
https://inputmapper.com/downloads/download/2-input-mapper/27-inputmapper

دوست عزیز میشه بگید چجوری شوک راست رو تنظیم میکنید با این نرم افزار من گزینه new profile میزنم اما چیزی نمیاد که تنظیم کنم. من از فیفا 15 درگیر این شوک راستم هر چی هم هر جا سرچ کردم اخز نتونستم شوک راست رو تنظیمکنم دیگه نمیدونم چکا کنم اون فایل بالا که دوستمون گذاشت رو هم دانلود کردم تو documents کپی کردم اما بازم جواب نداد.دسته من از این جفت دسته های شوک دار برای کامپیوتره از این 30 تومنیا.واقعا هر کی بتونه مشکلمو حل کنه دعاش میکنم :)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,855
نام
مهراد
دوستانی که مشکل شوک سمت راست دارن ، از داخل Control Panel به Hardware and Sound برید اونجا در بخش Device and Printers اسم دسته رو پیدا کنید و تو همین تاپیک بزارید تا فایل تنظیماتش رو براتون درست کنم و بتونید از شوک سمت راست استفاده کنید.

diktator

کاربر سایت
Mar 4, 2011
11
دوستان لطفا یک فروشگاه یا یک سایت در تهران جهت خرید cd key و خود بازی معرفی کنید که معتبر باشه و سریع به دست برسونه
بدلیل نت ضعیف خود بازیو نمیتونم دانلود کنم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستانی که مشکل شوک سمت راست دارن ، از داخل Control Panel به Hardware and Sound برید اونجا در بخش Device and Printers اسم دسته رو پیدا کنید و تو همین تاپیک بزارید تا فایل تنظیماتش رو براتون درست کنم و بتونید از شوک سمت راست استفاده کنید.

ممنونم ازت داداش
اسم دسته من
Twin USB Gamepad

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
FIFA 16 Review and Screenshots - PC

خوب بازی رو بالاخره تونستم پلی کنم و یه سری اسکرین شات براتون قرار میدم ، فیفا امسال به نظرم نسخه پارسال ـش رو به طور کامل رفع مشکل کرده ، هوش مصنوعی فوق العاده خوب بازی حتی از تفاوت درصد Usage پردازنده هم نسبت به FIFA 15 و یا PES 2016 میشه فهمید، گرافیک بازی واقعا خیلی خوبه ، گیم پلی در فیفا واقعا خوب و Simulation ولی در PES باز هم گیم پلی خوب وجود داره اما بیشتر Arcade هست ، انیمیشن ها به نظرم در PES کمی طبیعی تر هست ، اما سرعت بازی در FIFA خیلی عالی و هیجان انگیز هست ، در کل اگر بخوام نمره بدم به فیفا 9/10 و به PES نمره 5/10 رو خواهم داد...
به دیدن اسکرین شات ها شما رو دعوت میکنم :

و یکی از طعنه آمیز ترین شات ها :

@};-

Balakhan7

کاربر سایت
Sep 16, 2015
21

مرسی از توجهتون، من که دسته PS4 وصل میکنم و دسته رو به اسم Wireless Controller میشناسه. ممنون میشم اگه ردیفش کنی

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

مرسی از توجهتون، من که دسته PS4 وصل میکنم و دسته رو به اسم Wireless Controller میشناسه. ممنون میشم اگه ردیفش کنی
من دارم با دسته PS3 به راحتی با برنامه Motioninjoy بازی میکنم شبیه ساز X360 Controller
======
دوستان یه سوال : ؟
بردن تیم رئال توی Legendary واقعا سخته یا من زیاد بازی ـم خوب نیست؟

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex

سلام دوست گرامی ممنون اسم دسته من هم اینه
Twin USB Gamepad

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
A-L-I جان جسارتا نسخه روسی خریدین ؟ مشکلی نداره( یکی میگفت ریجن لاکه ) ؟
اون age restriction قضیش چیه :d؟!
خرید ـش رو به صورت اشتراکی shayan_boss انجام دادند ، خیر روسی نباید باشه .
تا جایی که شنیدم بله روسی لاک هست .
خودم ـم نمیدونم داستانش چی هست ، حتما یه اختلال ـی بوده دیگه بهش برنخوردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر