FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:
كجا بايد درخواست داد؟ لينكشو بزار
من با اينترنت مخابرات و پتياك اين مشكل رو دارم
با وايمكس ايرانسل هم چك كردم اونم همين مشكل رو داره
تو فيفا با خارج از ايران نه ميشه فرندلي بازي كرد نه سيزن

Sent from my iPhone using Tapatalk

عزیز اینم لینکش
http://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx
کد رهگیری که بعدش میده رو برای خودت نگهدار برای پیگیری درخواست

از بازی راگبی جدید EA چند عکس منتشر کرده که واقعا نسبت به سال قبل پیشرفت عظیمی کرده ! ( شیدر های روی پوست و نور پردازی بازی و لباس بازیکن ها ) در ضمن این رو بگم درسته این عکس ها هیچ ربطی به بازی فوتبال نداره ولی به خاطر این که موتور گرافیکی بازی های ورزشی EA یکی هستش گفتم یه چند تا عکس رو این جا بذارم تا شاید این طور برداشت کنیم که بازی فوتبال امسال در بخش گرافیکی باز هم پیشرفت چشمگیری میکنه !!! البته امیدوارم !

عکس های بیشتر رو میتونین این جا ببینین https://www.easports.com/madden-nfl/news/2015/madden-16-screenshots?sf38259244=1

csvm_image_5.img.jpg
zz9m_image_4.img.jpg
jnrp_image_0.img.jpg

آخرین ویرایش:
از بازی راگبی جدید EA چند عکس منتشر کرده که واقعا نسبت به سال قبل پیشرفت عظیمی کرده ! ( شیدر های روی پوست و نور پردازی بازی و لباس بازیکن ها ) در ضمن این رو بگم درسته این عکس ها هیچ ربطی به بازی فوتبال نداره ولی به خاطر این که موتور گرافیکی بازی های ورزشی EA یکی هستش گفتم یه چند تا عکس رو این جا بذارم تا شاید این طور برداشت کنیم که بازی فوتبال امسال در بخش گرافیکی باز هم پیشرفت چشمگیری میکنه !!! البته امیدوارم !

عکس های بیشتر رو میتونین این جا ببینین https://www.easports.com/madden-nfl/news/2015/madden-16-screenshots?sf38259244=1

csvm_image_5.img.jpg
zz9m_image_4.img.jpg
jnrp_image_0.img.jpg
چه گرافیکی داره لامصــــــــب!

دوستان SKILL های یک ستاره و تا 5 ستاره را هرکسی میتونه بزنه یا باید ستاره هایمان زیاد شود؟
مثلا یکی که تازه fifa خریده میتونه تکنیک 5 ستاره بزنه؟یا باید بازی کنه و تعداد ستاره های زیاد شه؟

من یکی دو ماهه دارم بازی میکنم اما تکنیک هایی که در legendary میبینم و یا بعضی اوقات انلاین بازی میکنم را اصلا نمیتونم بزنم
و همچنینی در دفاع کردن
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

دوستان SKILL های یک ستاره و تا 5 ستاره را هرکسی میتونه بزنه یا باید ستاره هایمان زیاد شود؟
مثلا یکی که تازه fifa خریده میتونه تکنیک 5 ستاره بزنه؟یا باید بازی کنه و تعداد ستاره های زیاد شه؟

من یکی دو ماهه دارم بازی میکنم اما تکنیک هایی که در legendary میبینم و یا بعضی اوقات انلاین بازی میکنم را اصلا نمیتونم بزنم
و همچنینی در دفاع کردن
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
فقط بازیکن هایی که*5 Skill هستن میتونن بزنن مثل رونالدو ، نیمار ، کوادرادو و ...

دوستانی که از مخابرات سرویس دارید لطفاً کمک کنید

چه DNS ی میذارین که بازی هم روون باشه هم از EA قطع نشه ؟
من الان 2-3 روزه نتم رو مخابرات گرفتم 1 دست نتونستم بدون مشکل بزنم یا قطع میشه یا بازی لگ داره :((
میدونم مشکل از بستن پورت ها هست
ولی با تغییر DNS میشه خیلی بهترش کرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or