FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
بچه ها بازی آنلاین فیفا چقدر ترافیک مصرف میکنه؟؟
من این ماه که زیاد بازی کردم پدرم در اومد اینقدر ترافیک خریدم...هر هفته 3 گیگ مصرف میکنه!

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
سلام
من بازی FIFA 15 را به صورت دیجیتال خرید کردم. الان فایل دانلود بازی 2.95 گیگ هست و یک فایل 300 مگابایت آپدیت. در حالی که درت وضیحات بازی 13 گیگ هست. این فایل که داره دانلود میشه فشرده هست یعنی یا مشکلی وجود داره ؟
مرسی.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من بازی FIFA 15 را به صورت دیجیتال خرید کردم. الان فایل دانلود بازی 2.95 گیگ هست و یک فایل 300 مگابایت آپدیت. در حالی که درت وضیحات بازی 13 گیگ هست. این فایل که داره دانلود میشه فشرده هست یعنی یا مشکلی وجود داره ؟
مرسی.
اول اون فایلها رو دانلود میکنه میتونی بری توی بازی با چندتا تیم بازی کنی بعد در حین بازی دانلود میکنه روی ایکن بازی option بزن گزینه formation رو بزنی مینویسه چقد داره دانلود میکنه

- - -ویرایش - - -

بچه ها بازی آنلاین فیفا چقدر ترافیک مصرف میکنه؟؟
من این ماه که زیاد بازی کردم پدرم در اومد اینقدر ترافیک خریدم...هر هفته 3 گیگ مصرف میکنه!
نه خیلی کمتر مصرف میکنه شاید هفته ای 2 گیگ هم نشه

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان راهی نیست این داور رو از بازی حذف کرد خیلی رو اعصابه:d... انقدر بازیکنام بهش می خورند تا بیام توپ رو از بازیکن حریف بگیرم بازیکنم میره تو شیکم داور

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
آقا این گزارش گر ما صداش در نمیآد. کسی این مشکل رو داره؟
راه حلی سراغ دارید؟
علی برا یکی از بچه ها هم همینطور شده و فقط با هدفون استریو صدای گزارشگرو داره.فکر کنم یه خرج توپول افتاد رو دستت :>
اقای امانی این هوریزون و بفرست بیاد باوو:d

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
علی برا یکی از بچه ها هم همینطور شده و فقط با هدفون استریو صدای گزارشگرو داره.فکر کنم یه خرج توپول افتاد رو دستت :>
اقای امانی این هوریزون و بفرست بیاد باوو:d

دیگه خیلی مسخرست خداوکیلی، چرا آخه؟ باید یه دلیلی داشته باشه خوب
چشم داش نادر- اوچیکتم هستیم، شما جون بخواه

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
- - -ویرایش - - -

آقا این گزارش گر ما صداش در نمیآد. کسی این مشکل رو داره؟
راه حلی سراغ دارید؟

دیگه خیلی مسخرست خداوکیلی، چرا آخه؟ باید یه دلیلی داشته باشه خوب
چشم داش نادر- اوچیکتم هستیم، شما جون بخواه

مشکل شما از تنظیمات صدای دستگاه تونه باید بری setting بخشه صدا و تصویر سمت راست تنظیمات دیجیتال اودیو را دستکاری کنی تا درست شه فکنم باید رو off بزاری

- - -ویرایش - - -

چه مرگشه تو سیزن حریف پیدا نمیکنه؟
yzmuqgblxu05y9kd5avz.jpg

شما برو به بخشه تنظیمات Origin بعد قسمت matchmaking option تنظیمش رو روی No بزار شاید تعصیری داشته باشه
بعد از این اپدیت اخری که اومد برای من هم دیرتر حریف پیدا میکنه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان راهی نیست این داور رو از بازی حذف کرد خیلی رو اعصابه:d... انقدر بازیکنام بهش می خورند تا بیام توپ رو از بازیکن حریف بگیرم بازیکنم میره تو شیکم داور

بالاخره این هم جزئی از مشکلات زیاد بازی هست . حالا امیدواریم این مشکلات کوچیک رو بتوانند با آپدیت حل بکنند در غیر اینصورت باید منتظر باشیم تا سال آینده نسخه ی بهتری از بازی رو انجام بدیم .

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
این همه ایراد گرفته شد از بازی ولی این آپدیته آخر به شدت بازی رو متحول کرده...
واقعا باید تبریک گفت..
خیلی از مشکلات واقعا برطرف شده..

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
این همه ایراد گرفته شد از بازی ولی این آپدیته آخر به شدت بازی رو متحول کرده...
واقعا باید تبریک گفت..
خیلی از مشکلات واقعا برطرف شده..
بله . همینطوره . خیلی بهتر شده اما هنوز هم جای کار داره . بعضی از مشکلات وجود داره و دروازه بان ها هم باید بهتر بشن . در کل امسال واقعا Ea کم کاری کرد و Fifa زیاد جالب عرضه نشد . اما امسال Pes خیلی خوب ظاهر شد و خودش رو به نوعی تونست برسونه به رقابت و این باعث میشه Ea هم با بازی Fifa رقابت رو جدی تر بگیره و دست از کم کاری هاش برداره و در آینده شاهد بازی های بهتری باشیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر