FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان توجه کردید که تو آنلایتن اونایی که وقت تلف میکنن همشون عرب هستن:| ذاتا همشون مریضن

90% کسایی که بازی میکنی عربن . باید بری تو منوی اصلی و بعد برو تو قسمتی که تنظیمات مختلف هست و برو روی تنظیمات Origin . یکی از سه تا گزینه های این ستینگ که بزنی یه چیزی داره که Yes و No هست . No بذارش تا با خارجی ها هم بازی کنی ( البته من خودم با عربا بازی میکنم چون بازوندنشون خیلی حال میده :D

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تا حالا چند تا بازی رو با 1-0 بردم اونم با وقت تلف کردن واقعا ترفند خوبیه و حال هم میده مخصوصا وقتی فقط 1 گل جلو هستی با دقت دفاع میکنی .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تا حالا چند تا بازی رو با 1-0 بردم اونم با وقت تلف کردن واقعا ترفند خوبیه و حال هم میده مخصوصا وقتی فقط 1 گل جلو هستی با دقت دفاع میکنی .

خیلی حرکت زشت و چیپیه :D البته اگه طرف بازی بلد باشه نمیذاره وقت تلف کنی :D

====

با سینا هم چند دست بازی کردم خیلی حال داد :D سعی کردیم از باگهای بازی استفاده نکنیم :D
خیلی هم خوب دفاع میکنه و فضاها رو میبنده. باید خیلی خیلی مسلط باشید تا توپ رو لو ندید.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
خیلی حرکت زشت و چیپیه :D البته اگه طرف بازی بلد باشه نمیذاره وقت تلف کنی :D

====

با سینا هم چند دست بازی کردم خیلی حال داد :D سعی کردیم از باگهای بازی استفاده نکنیم :D
خیلی هم خوب دفاع میکنه و فضاها رو میبنده. باید خیلی خیلی مسلط باشید تا توپ رو لو ندید.

آره من اصلا تو کار حمله نیستم و تو کار دفاع هستم . یک گل که موفق شدم بزنم دیگه کلا استراتژی رو میکنم دفاع و همرو میکشم عقب و با چنگ و دندون از گلم محافظت میکنم .

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
نه بابا خیلی نامردیه :d من تا حالا چند بار امتحان کردم اما لامصب دقیقه 80 به بعد استرس میگیرم میبازم :d
دوستان امروز کلا گل زدن یادم رفته بود توپ و میدون دستم هست اما نمیتونم گل بزنم دیروز دیویژن 2 بودم 5 تا برد پشت سر هم آوردم فقط 3 امتیاز میخواستم که برم 1 امروز که شروع کردم اما 2 بار فریز شدم و یک بار هم دیس کانکت شدم و استرس گرفت 2 تا بازی بعدیمم باختم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر