FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
چرا تچ سیزن وقتی که دو تا تیم انگلیسی به هم میخورن, لایسنس این لیگ اجرا نمیشه؟
لایسنس ها فقط برای افلاینه؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
بعضی ها فکر می کنن چون 200 تومن پول دادن واس این بازی دیگه باید تا جون دارن از بازی حمایت کنن و بگن که بازی ایراد نداره !

مسخره ترین قسمت یازی همین پرش دروازه بان توی محوطه ی جریمست ! کافیه دوتا بازیکن حریف کنار دستت باشن با پرش دروازه بان و کوچیکترین تماس داور پنالتی می گیره =))

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
وقتی شما میبینید توپ گیری به شدت ضعیف شده و گل زدن به شدت اسون فقط یه معنی میده اونم اینه که اون خردسالی که بازی رو با عشق گل زدن و بردن خریده این اتفاق رو تجربه کنه
دقیقا مشکل فیفا 15 فعلا همین هست
دیروز هم به مصطفی گفتم چند دست بازی کنم میام نظرم میگم.هر سال این جور اعتراض های اولیه بین فیفا باز ها هست که مرور زمان اون مشکلات با آپدیت ها حل شده.اما حالا نظر من:
متاسفانه سازندگان فیفا دچار 1 اشتباه محاسباتی تو فیفا 15 شدن.بعد از موفقیت نسخه های مختلف فیفا تو این چند ساله و رشد سریع فیفا بازها و فروش خوب بازی تو این شماره سازندگان بازی تو 1 چیز دچار اشتباه شدن اون هم اینه که فکر کردن هر چقدر بازی شون جذاب تر و هیجان انگیز تر کنند باعث موفقیت بیشترشون میشه.آمدن بازی به حالتی بردن که دریبل زدن خیلی راحت تر کردن.توپ گیری مدافع ها رو سخت تر کردن.بازی به سمت سرعتی شدن کشوندن و پاس ها دقیق تر کردن.به غیر از چند تا دروازه بان عالی بقیه دروازه بان ها سوتی های عجیبی میدن.این کار تو قسمت آفلاین با تنظیماتی که هست میشه تا حدودی درستش کرد اما تو آنلاین همه چیز به حالت اصلی خودش هست.
این جذاب کردن باعث شده بازی ها خیلی پر گل بشه.در واقع بازی از بالانس درآوردن در صورتی که اون چیزی که باعث میشه فیفا برای بازیکن ها جذاب باشه بالانس بودن و نرمال بودن بازی هست و این جذابیت میاره نه اینکه بازی به حالت دریبل و سرعت در بیاریم و پر گل کنیم
دقیقا تو نقد گیم اسپات تو قسمت های مثبت این تیکه بود

• Focus on attacking play makes for great online matches

و تو قسمت نکات منفی این بود

• Emphasis on exciting football could limit long-term depth

این جذاب بودن زیاد باعث دل زدگی و خستگی بازیکن ها میشه.خیلی ها هستن که سیستم بازی شون براساس دفاع کردن و ضد حمله یا سانتر کردن یا بازی گروهی هست که این جذاب بودن زیاد کاملا بر خلاف میل اونها هست
البته من فکر می کنم این مشکل تا حدود زیادی قابل درست شدن باشه.همون طور که ما تو حالت آفلاین تنظیماتی برای بازی داریم (دقت پاس و دقت شوت و سرعت پاس و قدرت دروازه بان و غیره چه برای خودمون چه برای حریف)برای خود سازندگان هم این تنظیمات در حالت کلی با قسمت ها و گزینه های خیلی بیشتر برای اونها وجود داره که بازی با اون بالانس می کنند و حالتش درست می کنند.مطمئنا اگه سازندگان بازخورد و انتقاد بازیکن ها ببینند(که البته اگه خیلی ها اعتراض داشته باشند) به صورت آپدیت این تنظیمات عوض می کنند تا بازی هر چه بیشتر به سمت بالانس شدن برگرده

تو فیفا های قبلی هم اگه یادتون باشه هر سال چیزهای جدیدی به شماره جدید اضافه میشد مثل استپ کردن توپ یا فیزیک جدید بازیکن ها و غیره.اگه یادتون باشه اون ها هم اول کار اشکال داشتن اما به مرور با آپدیت ها به شکل مناسبی رسیدن
امسال هم حالت جدید دروازه بانی به بازی اضافه شده.باید صبر کنیم با آپدیت ها وضعیت دروازه بان بهتر بشه و مقدار سوتی بی خود بعضی از اون ها کمتر بشه.فعلا تو آپدیت اولیه مقداری از اون برطرف کردن
امیدوارم بقیه قسمت ها رو هم هر چه زودتر بالانس کنند

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
دوستان تا حالا براتون پیش اومده اسم کل بازیکنان قاطی کنه . مثلا برای رونالدو نوشته بود felippe برای chicharito نوشته بود israel نمیدونید چرا اینطوریه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
نکته فنی که تو این تاپیک باید یاد بگیریم اینه که هرکی از مشکلات بازی رو بگه 1 ساله فیفا باز شده و کسی که تعریف کنه از بچگی فیفا باز بوده! آفرین استاد ادامه بده!

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
این دوتا تروفی toe poke با knuckle ball رو چجوری میشه گرفت؟ من فکر کنم 100 تا بیشتر گل زدم ولی این دوتا ترفی رو نگرفتم. راه خاصی داره؟

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
این دوتا تروفی toe poke با knuckle ball رو چجوری میشه گرفت؟ من فکر کنم 100 تا بیشتر گل زدم ولی این دوتا ترفی رو نگرفتم. راه خاصی داره؟

من تو بازی اول toe poke رو شانسی گرفتم. توپ خورد به دروازه بان بعدش دوباره من با یک اشاره توپو وارد دروازه کردم.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من بازي رو تهيه كردم ولي نميدونم چرا كانكت به سرور نميشه و گير داده اورجين پسورد جديد بزن،ميزنم ولي نميشه كاري كرد دكمه اكسپتش خاموشه!! با اينكه بيشتر از ٨ حرف تايپ ميكنم،مشكل از كجاست ؟

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
دوستان من بازي رو تهيه كردم ولي نميدونم چرا كانكت به سرور نميشه و گير داده اورجين پسورد جديد بزن،ميزنم ولي نميشه كاري كرد دكمه اكسپتش خاموشه!! با اينكه بيشتر از ٨ حرف تايپ ميكنم،مشكل از كجاست ؟
باید یه حرف بزرگ.یه حرف کوچیک و یه عدد حداقل تو پسوردت باشه.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه مشکل توی 12 و 13 بود که توی 14 رفع شده بود و دوباره توی 15 برگشته :d
اگه توی 60 ثانیه کارای Team Management رو تموم نکنین و وقت تموم شه تغییرات رو ذخیره نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر