FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
سلام از دوستان ی سوال داشتم: تو قسمت کریر میشه ورزشگاه ساخت
نه...میشه تیمی که استادیوم نداره تو بازی اختصاصی برا خودش استادیومای بی صاحبو ی اسم روش بزاره یا با اسمه خودش یا هرچیزی به عنوان استادیوم خانگیش انتخاب کنه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
بچه ها بخشی هست تو فیفا که من با دوستم آنلاین بتونم بازی کنم باهاش بازی دوستانه؟؟ یعنی من هر تیمیو خواستم بردارم اونم همینطور ؟؟همان بخش friendelly onlineهست؟؟
ما هیچ کداممان اعتبار psn نداریم برا اینکه بازی کنیم و جفتمان psn uk ساختیم و جفتمانم بازیمون ریجن آل هست مشکل پیدا نمیکنیم که؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه باید چه اکانتی بخریم؟؟؟؟؟ شرمنده ها من تو عمرم آنلاین بازی نکردم با کسی اکانتم نخریدم...هر کشوری و منطقه ای اکانت خودشو شنیدم داره ما با شرایط بالا چه اکانتی باید بخریم تا مشکل پیش نیاد
لطفا یکی کمکم کنه
ببین شما خیلی سخت میگیری همه چیو اونقدرام پیچیده نیس دادا
یه پلاس بخر از سایت ها از 1 ماهه هست تا 3 ماهه
بعد هر بازی خواستی آنلاین بازی کن
برا فیفا هم آره همون بخشه که گفتی .. یکیتون اینوایت بده
نفر بعد جوین شه و برین تو بازی
به همین راحتی !

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
ببین شما خیلی سخت میگیری همه چیو اونقدرام پیچیده نیس دادا
یه پلاس بخر از سایت ها از 1 ماهه هست تا 3 ماهه
بعد هر بازی خواستی آنلاین بازی کن
برا فیفا هم آره همون بخشه که گفتی .. یکیتون اینوایت بده
نفر بعد جوین شه و برین تو بازی
به همین راحتی !
مخلصتم من نگرانیم از سر این بود که مشکل نداشته باشه همین سر ریجن بازیو این چیزا ......مرسی

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بچه ها بخشی هست تو فیفا که من با دوستم آنلاین بتونم بازی کنم باهاش بازی دوستانه؟؟ یعنی من هر تیمیو خواستم بردارم اونم همینطور ؟؟همان بخش friendelly onlineهست؟؟
ما هیچ کداممان اعتبار psn نداریم برا اینکه بازی کنیم و جفتمان psn uk ساختیم و جفتمانم بازیمون ریجن آل هست مشکل پیدا نمیکنیم که؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه باید چه اکانتی بخریم؟؟؟؟؟ شرمنده ها من تو عمرم آنلاین بازی نکردم با کسی اکانتم نخریدم...هر کشوری و منطقه ای اکانت خودشو شنیدم داره ما با شرایط بالا چه اکانتی باید بخریم تا مشکل پیش نیاد
لطفا یکی کمکم کنه
میشه شما سوالاتت رو تو تاپیک خودش بدی؟ اینجا:http://forum.bazicenter.com/thread84234/page153/
99% پستایی که میدی سواله که تمومیم نداره!

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
من یه ذره گرونتر گیرم اومد 260 گرفتمش خلاصه البته XBOX One ماله داداشمه خونه خودشه من PS4 دارم پول ندارم فعلا باید تو خماری بمونم یا برم اونجا بازی کنم :d:))

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
مخلصتم من نگرانیم از سر این بود که مشکل نداشته باشه همین سر ریجن بازیو این چیزا ......مرسی

فقط میخوای پلاس بگیری هماهنگ با یوسرت باشه عزیز
اگه یوسر uk ساختی پلاستم همینطوری بگیر واسه uk باشه
میخوای بخری اونجا زده و چک کن
نه مشکلی نیس دیگه

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نه ارور نمیده و can not download نمیزنه که! ببین با این برنامه psx download helper میخوای نصب کنی بازی رو به هر بخش 4 گیگی تقسیم میکنه دیگه خوب! مثلا بخوای با خود کنسول دانلود کنی حجم کلی رو نشون میده.مثلا میزنه 13 گیگ و هرچقدر دانلود کنی کم کم از اون 13 گیگ پر میکنه
اما با psx download helper که اومدم بزنم چون باید پارت پارت فایل ها رو میدادم اینطور عمل کرد:
فایل اول رو که دادم داشت میریخت تو کنسول حجم رو هم 3000 مگابایت زد! یعنی بر مبنای 3000 مگابایت اون خط دانلود پر میشد و بعدش زد دانلود شده! اما خوب به طبع نشده دیگه! بقیش مونده! بعد که پارت اول تموم شد تو برنامه لینک پارت دوم خواست دادم اونم نصب شد( اینجا دیگه خطی واسه دانلود مشخص نبود! وایساده بودم بریزه تو دستگاه.مودم رو میدیدم داره بین پورت کامپیوتر و ps4 چشمک میزنه میفهمیدم داره کار میکنه و میریزه) پارت سوم هم به همین ترتیب تا اینکه رسید پارت آخر که 800 مگابایتی بود! اونو دادم دیگه هر کار کردم نصب نشد.جالب اینه رو حجم بازی دانلود شده تو دستگاه میزنم میگه 9535مگابایت از 14 گیگ دانلود شده!
مشکل چیه؟راه حلی نداره؟ پارت آخر مشکل داره دوباره اونو دانلود کنم؟
من حدس میزنم چون هنوز امکان بازی باز نشده( دیشب باز نشده بود دیگه.الان ساعت 10:30 باز میشه) اجازه نصب و دانلود پارت آخر رو نمیداد
ببین داداش بهترین روش همینه که همه پارتارو تو یه پوشه بریزید بعد قسمت ستینگ برنامه تیک ریختن اتوناتیک کل پارتارو بزنید بعد پوشه بازی انتخاب کنید.فقط یک نکته برایه دیدن ریختن همه بازی حتمی برید قسمت notifications قسمت دانلودش اگه ارور بده که فایلیرو نریخته هم اونجا میده اگر همچی okبود اروری نداد که مشکلی نیست اما اگه کن نات دانلود داد فایل خراب دانلود شده برایه خودمم این مشکل پیش امده بود سر یه بازیه دیگه بود البته

- - -ویرایش - - -

راجبه فیفا 15 پرسیدم مشکل نداره که خوب....اگر شما ناراحت شدی ببخشید....من آدم بدی نیستم:((
کی گفته ادمه بدی:dداداش بیا اصلا پروفایله خودم راهنماییت میکنم هرچیکه خواستی پلاس هم نمیخواد بگیری یه روشی هست 14روز پلاس مجانی میده اونم بهت میگم چطوری بگیری.

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
سلام
کسی تونسته انلاین بزنه ؟ برای من حریف پیدا میکنه ولی وصل نمیشه و این پیغام رو میده :
Your NAT Is Currently RESTRICTIVE
set your NAT to open
به این لینک برو , مدل مودمت رو انتخاب کن , باقیش رو تو سایت توضیح داده که باید چیکار کنی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر