FIFA 15

دقایقی پیش یک تیزر 11 ثانیه‌ای از بازی فیفا 15 منتشر شد که ما سوارز را تماشا می کنیم . این ویدئو در کانال یوتیوب EA منتشر شد.

fifa_15-2546073.jpg

480p
720p
1080p

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یکی راه حلی چیزی نداره این طلسم فیفا15 رو بشکونی
اعصاب نذاشته واسه ما چند روزه با هر کی بازی میکنم سیزن میبازم
من الان امارم 1480 برد 433 باخت هست:

hk0rsg87n8zhuhyljrzm.jpg
کلا شاید هر 20 بازی دو باخت بدم الان دو سه روزه با هر کی بازی میکنم میبازم مثلا با طرف بازی میکنم که ده بار تو سیزن بهش خوردم همه رو هم راحت با اختلاف بردمش همین ده مین پیش خوردم بهش تو 14 مین اول بازی 3-0 جلو افتاد ازم! خارج شدم از بازی یا با یکی دیگه هر موقع میفتادم باهاش این تا ایدی ما رو میدید سریع درخواست خارج شدن توافقی میداد که دوباره نبازه و منم قبول نمیکردم و میباخت هی دیروز 4 تا زد بهمون !
من هر 5 سیزن حداقل 3 تا لیگ تایتل میگرفتم الان 7 سیزن پشت سرهم یدونه هم نگرفتم بعد 8 ماه هم سقوط کردم دیویژن2 اونجا هم 2 بازی اولش باخت دادم!
اصلا عجیب و غریب شده بازی . دفاع ها اصلا توپ از بغلشون رد میشه کاری نمیکن دروازبان تعطیل هر چی تک به تک میزنم میزنن تو دست دروازبان
یعنی شک ندارم یه دست کاری های تو بازی از طرف سرور ea شده برام :D چون رو pc هم بازی میکنم تنظیمات بازی کلا دیلیت کردم و فلدر فیفا 15 هم پاک کردم از داکیومنت بلکه حل شه نشد >:) فکر کنم کار به ویندوز عوض کردن بکشه :D
کسی راهی چاره ای چیزی نداره ؟:D

منم اتفاقا چند روزه این مشکل واسم پیش اومده ! لامصب هر تیمی برداشتم بازم باختم. :| از دیویژن یک پرت شدم به دو حالا هم همه بازی ها رو باختم ! کار به جایی کشید که فعلا 4 رو جمع کردم تا یک مدت اعصابم بیاد سرجاش ! :d
هیچ توپی نمیره تو گل و برعکس هر چی حریفت میزنه رفته تو گل ! حاضرم قسمت بخورم دیروز یکی با ایسکو از وسط زمین شوت زد مستقیم رفت تو گل ! :|
بهترین کار اینه که فعلا صبر کنی تا بازی به حالت نرمال خودش برگرده ! :D

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
منم اتفاقا چند روزه این مشکل واسم پیش اومده ! لامصب هر تیمی برداشتم بازم باختم. :| از دیویژن یک پرت شدم به دو حالا هم همه بازی ها رو باختم ! کار به جایی کشید که فعلا 4 رو جمع کردم تا یک مدت اعصابم بیاد سرجاش ! :d
هیچ توپی نمیره تو گل و برعکس هر چی حریفت میزنه رفته تو گل ! حاضرم قسمت بخورم دیروز یکی با ایسکو از وسط زمین شوت زد مستقیم رفت تو گل ! :|
بهترین کار اینه که فعلا صبر کنی تا بازی به حالت نرمال خودش برگرده ! :D

بدبختی صبر هم فایده نداره اخه :D من دو روز صبر کردم بلکه درست شه فرقی نکرد . بازم یه روز دیگه تعطیلش کردم بازم همون بود
انگار مثلا ea، خودش 30-40 بازی واست ثبت کرده که اینطوری باشه وضعیت حالا میخوای بینش دو ماه هم وقفه بده فرقی نمیکنه :D یعنی یه باختایی میدم تو این 3-4 روز شاخ در اوردم خودم . به هر قضمیتی میبازم :D

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
منم همین مشکلو دارم، میدونی آدم از کجا آتیش میگیره؟! از اینکه با یک عدد اسکول :D بازی میکنی، با کسی که هنوز فرق پاس دادن و سانتر و اوت رو نمیدونه ، هرچی میزنی میخوره تیرک یا اوت، بعد زرتی از وسط زمین با یه باگ گل میزنه!!!!! واقعا حرص آدم در میاد. طرف هیچی حالیش نیست مفت میبره.

من الان دیویژن چهارم، سه دور تو دیویژن سه مونده بودم، یکی دو بازی هم وقتی جلو بودم نت پرید بیرون!!!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستان به نظر بنده دیگه کم کم دست به کار بشید برای فروش بازی های Fifa 15 اتون چون دیگه دیر میشه و کسی ازتون نمیخره با توجه به نزدیک بودن عرضه Fifa 16 .

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
دوستان مشكل فيفا هم حل شده ، ميتونيد بريد انلاين بازي كنيد لذت ببريد.

مطمانی دوست عزیز؟
من اینترنتم شاتل هست و دو سه هفته پیش گلد داشتم و هر کاری کردم نتونستم.اونایی که شاتل دارن بیزحمت تست کنن ببینن مشکل حل شده یا نه.الکی نریم گلد بخریم .

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
اقا شوخی شوخی مثل اینکه درست شده.من 4.5 دست بدون مشکل زدم.اینترنتم هم شاتل هست.
فقط یکم لگ داشت.کسی میگه چطور باید لگ رو کمتر کنیم؟ dns رو دستی وارد کردم و بهتر شد اما هنوز اونجور باب میل نیست.کسی راهی روشی بلده؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
اقا شوخی شوخی مثل اینکه درست شده.من 4.5 دست بدون مشکل زدم.اینترنتم هم شاتل هست.
فقط یکم لگ داشت.کسی میگه چطور باید لگ رو کمتر کنیم؟ dns رو دستی وارد کردم و بهتر شد اما هنوز اونجور باب میل نیست.کسی راهی روشی بلده؟

لک به پینگتون بستگی داره

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
یه سوال دارم ممنوم میشم جواب بدید.فیفا 15 تو ps4 رو نمیشه با کسایی که one 360 یا ps3 دارن بازی کرد؟
بعد فیفا 16 بیاد اونم آنلاینشو باید حتما با کسی که 16 داره بازی کرد؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
یه سوال دارم ممنوم میشم جواب بدید.فیفا 15 تو ps4 رو نمیشه با کسایی که one 360 یا ps3 دارن بازی کرد؟
بعد فیفا 16 بیاد اونم آنلاینشو باید حتما با کسی که 16 داره بازی کرد؟

نه خیر . به این صورت هست که شما اگر Fifa رو روی Ps4 بازی میکنید طرف مقابل هم باید با Ps4 بازی کنه و دستگاه ها مشابه هم باشه تا بتونید آنلاین با هم بازی کنید و برای همه بازی ها همینطور هستش .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
آخه این چه وضعشه ؟ !!!
تا این حد نمیدونستم این بازی انقدر اوضاعش خرابه !!!!!!
یه بازی سیزن بازی کردم
بازی 5-4 به نفع حریف بود دقیقه 80
خطا کرد روی بازیکنم بازیکنش 2 کارته شد و 10 نفره شد و من خطا رو مستقیم گل کردم بازی شد 5-5
بعد گل 6 ام هم آخرای بازی زدم دقیه 90 شاید شده بود دیگه
ولی همین که توپ رفت تو گل و توی نتیجه بالا صفحه هم بازی 6-5 به نفع من شده بود ولی همون موقع یارو عوضی دیسکانکت کرد
بازی رو برای من توی مای اکتیویتی نوشته 5-2 باختم و دیسکانکت اتفاق افتاده !
ولی توی سیزن هیچ نتیجه ای لحاط نکرده و انگار بازی صورت نگرفته !

این چه وضعشه دیگه !!
حتی اگه گل 6ام هم حساب نمیکرد باید بازی رو برای من برنده حساب میکرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر