FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
منم مسی فروختم رونادو با بیل خریدم. مسی عالی بود واقعا بازیکن کاملی بود اما رونالدو فضایی هستش همیشه اون جلو واستاده توپ برسه یه سره توپ میزنه بعدم میدوه تک به تک میشه 5 بازی 15 گل زدم دویژن 1 آنلاین.
پ.ن.من طرفدار دو آتیشه بارسا و مسی هستم.
کلا تو این فوتبال معیار قدرت بدنی و سرعت هست چیزی تو مایه های 99 قدیم :) میخواستن فوتبال امریکایی درست کنن اشتباه شده :)

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اقا 4تا بازیه پشته همه من دارم میبرم موقعه امتیاز دادن از ultimate میپره بیرون کسی این مشکلو نداره؟
خخ
ببخشید. مشکل بلا شک از اینترنتتون هست.
پورت فوروارد بفرمایید مودمتون رو

- - -ویرایش - - -

خوشا به حال دوستان مایه دار
ما که 4 ساله تو کف داشتن یه رونالدو موندیم و فکر کنم آخرم باید آرزوی داشتنشو به گور ببرم

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
اسن هم عکس تیم ن هستش
دوستان ممنون میشم کمک کنن برای بهتر شدن ترکیبم، فقط لطفا پیشنهادات کم خرج باشنb-)

wqnac24qsq573aett6s5.png

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
اسن هم عکس تیم ن هستش
دوستان ممنون میشم کمک کنن برای بهتر شدن ترکیبم، فقط لطفا پیشنهادات کم خرج باشنb-)

wqnac24qsq573aett6s5.png
زابالتا رو بفروش Walker رو بخر عالیه برا دفاع راست دفاع ها رو هم من خودم اینفورم اشکرتل رو دارم راضیم ازش خواستی بخر اونم؛ وینگ چپ خودم شورله رو پیشنهاد میکنم خوبه بقیه چیزا اوکیه :d

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
دوستان بازی خیلی خوب شده عجب حالی میده. بعد از سه ماه دوباره دارم بازی میکنم. فقط اتفاقی که افتاده همه بازیشون خوب شده تیمهای خوبی هم دارن. دیروز 20 دست بازی کردم همه رو باختم . کلی حال کردم. کسی اگه میخاد امتیاز بگیره حتما با من بازی کنه. تضمینی بهش میگم بازی رو میبره. چون دیروز هرچی زور میزدم بیشتر گل میخوردم. :d این هم ای دی: dariush121

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
دوستان جریان این حرکت چیه؟ من گاهی بازی رو با چند گل جلو ام بعد طرف مقابل از بازی خارج میشه بعد یهو از آلتیمیت تیم میرم بیرون و باخت رو برا من حساب میکنه

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان منم تیم اسپانیا رو فروختم رفتم انگلیس جمع و جور کردم نظرتون چیه راجع بهش؟ :d
4445b1c866d61b7435b68825cc13fc270521da9b.png

دوسته عزیز اول از همه یه چمیستری hunter بگیر برای آگوئروت فوق العاده میشه

در ضمن از من میشنوی از چمیستری استایل استفاده کنی تاثیر دارند

به طوره مثال برای مهاجمات و وینگرات از hunter استفاده کن و برای هافبک بازیسازت از catalyst یا engine استفاده کن

برای مدافعات هم از shadow استفاده کن کلا تا میتونی از چمیستری استایل به نحوه احسند استفاده کن

به طوره مثال الان اومدی برای آگوئروت از چمیستری استایل catalyst استفاده کردی که اشتباهه چونکه سه تا قدرت به سرعت و

سه قدرت به پاسه بازیکنت اضافه میکنه که برای مهاجم به نظره من اصلا درست نیست بهترین انتخاب در درجه اول hunter هستش و بعدش غیره

ضمنا برای دفاع چپت هم از فیلیپه لوئیز استفاده کن خیلی بهتره

راستی به نظرم دی ماریاتو بفروش به جاش میتونی اینفورم کوتینیو رو بگیری خیلی عالی جواب میده تازه یه مقدارم صرفه جویی میکنی

به نظره من حالا که مهاجمات سرعتین اصلا لازم نیست هافبکه بازیسازت هم سرعتی باشه یکی باشه که پاسه تو عمقه عالی بده بهتره

مثلا من خودم دی ماریا داشتم فروختمش اوزیل رو با فابرگاس 86 و کوتینیو اینفورم رو گرفتم خیلی بهتر از دیماریا هستن خداییش

تازه به صرفه تر هم هستش و تو پولت صرفه جویی میکنی مثلا تو میتونی با فروش دیماریا

حتی یحیی توره رو بگیری و بجای رامیرز بزاری البته الان نمیدونم قیمته دی ماریا چند شده ولی فکر کنم

همون 600k باشه دیگه در ضمن اینفورم کوتینیو هم تقریبا میتونی با 350k بخریش خیلی عالیه به نظرم

داداش علی رضا الان دیدم قیمته دیماریا شده 200k چقدر ارزون شده نسبته به چند ماهه پیش

آخرین ویرایش:

robofa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
213
نام
mamalii
به همون دلیل که wynne بازیکن لول 64 قیمتش 225 هزارتاست :) وقتی بازی پر باگ باشه آبم که قطعه همین میشه :)

آره Pace يارو رو 100 :))
يه دفاع وسط هم هست pace 92 :|

بازاره ام ال اس داغ شده..پانيه به پانيه Current Bid ميزنن :))

- - -ویرایش - - -

دوستان منم تیم اسپانیا رو فروختم رفتم انگلیس جمع و جور کردم نظرتون چیه راجع بهش؟ :d
4445b1c866d61b7435b68825cc13fc270521da9b.png

كئتينيو و استرلينگ هم تونستي بگير..باگاي انگليس :|
اگه تو كار پاساي پشت دفاع هستي هم ميتوني Ander Herrera رو بگيري..(با اين كه خيلي ارزونه ولي به طور عجيبي پاس هوايي ميده)
فكر كنم هفته بعدي هم بياد تو TOTW

- - -ویرایش - - -

دوستان من ميخوام Coin بخرم واسه PS3 ..
از كجا و چجوري بگيرم ؟
helppp

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
بین دفاع های انگلیس کدوم رو پیشنهاد میکنید که با بواتنگ مچ باشه ؟
الان کمپانی دارم ولی احساس میکنم از اون بهتر هم پیدا میشه.
بواتنگ ولی عالیه یکی از بهترین دفاع هایه بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر