FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
این تیممه چطوره؟

دوسته عزیز به نظرم به جای یوریس دروازه بانت دخه آ اورال 85 رو بگیر با چمیستری wall ببین چیه جدا ضرر نمیکنی

به جای رمی هم به نظرم از استوریج استفاده کن بهتره بقیه تیمت خیلی خوبن

اگه کوین داشتی یحیی توره رو هم بگیر بجای رامیرز

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حدود 2میلیون کوین پک باز کردم (به اضافه quick sellها).
بهم نویر، آگوئرو، لواندوفسکی و چندتا بازیکن 30 هزارتایی داد. بد نبود به نسبت. آگوئرو الان روی 850تا میچرخه.

احتمالا همرو میفروشم و sif هوملز رو میگیرم.

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اقا دوستانی که هم مسی داشتن هم رونالدو کدوم بهتره؟
من الان مسی و روبن حمله دارم آیا رونالدو و بیل زوج بهترین؟
من خودم نداشتمشون ولي إز كسايي كه هردو رو داشتن پرسيدم گفتن كه مسي و روبن بهترن و مكمل خيلي خوبين چون هم سرعتين هم دريبلشون خيلي خوبه فقط يه خواهشى داشتم ميتونى عكس تيمتو بزار ؟ من همچنان در كف مسيم همرو دارم الا أين بشر

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
من خودم نداشتمشون ولي إز كسايي كه هردو رو داشتن پرسيدم گفتن كه مسي و روبن بهترن و مكمل خيلي خوبين چون هم سرعتين هم دريبلشون خيلي خوبه فقط يه خواهشى داشتم ميتونى عكس تيمتو بزار ؟ من همچنان در كف مسيم همرو دارم الا أين بشر
15q2e4z.png
[/IMG]
اینم عکس تیمم
ممنون این دو واقعا عالین روبن خیلی مچ شده با مسی
وسوسه شدم بفروشم رونالدو بخرم:)

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
قطعا بهترین زوجی که میشه تو نوک گذاشت ..دومبیا با مسی هست :) :) ولی من به شخصه از هیشکی به اندازه اگوئرو گل نخوردم :( همه هم ماشالا یه دونه دارن :(

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
اقا دوستانی که هم مسی داشتن هم رونالدو کدوم بهتره؟
من الان مسی و روبن حمله دارم آیا رونالدو و بیل زوج بهترین؟
کاملا بستگی به بازی شخص داره. بعضی‌ها قدرت بدنی و گل زنى Ronaldo رو ترجیح می‌دن، بعضی‌ها قدرت دریبلینگ فوق العاده و سرعت Messi رو. من خودم از لحاظ آماری با Ronaldo خیلی بهتر بودم تا با Messi. (تفریبا 180 گل تو 80 بازی با Ronaldo تو division 1 زدم و تو پست LF ازش استفاده کردم.) موقعیت‌هایی که با Ronaldo (بخاطر wf خوبش و قدرت شوت عالی ـش) می‌شه تبدیل به گل کرد، با Messi نمی‌شه گل کرد. به اضافه اینکه قدرت head و long shot فوق العاده‌ای داره.
در کل به شخصه هم Ronaldo رو ترجیح می‌دم هم زوج Ronaldo - Bale رو.

پ.ن: (Robben ThI (93 هم شدیدا پیشنهاد می‌شه. عالیه. خيلى با ToTY Robben فرق نداره!

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من جز Y.toure همه بازیکنای خوب لیگ انگلیس رو دارم سیستم بازیمم بیشتر 433

یه ترکیب خوب که هم تو دفاع هم حمله خوب جواب بده بهم بگین با 23 تا بازیکن منتخب واسه ترکیب اصلی و ذخیره استفاده کنم

بعد چرا world class و legendary تو ultimate team اینقدر باگه و حریف شاخ میشه به زور میشه برد تکل میزنن کتلت میکنن بازیکنو خطا نمیشه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
توره رو الان گرفتم
همچین اش دهن سوزی نیست
چون تیمم سرعتیه رعتش خوب نیستش ولی توی کرنرها خیلی خوبه
ولی با توجه به قیمت نه چندان کمش انتظار بیشتری ازش داشتم

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
منم مسی فروختم رونادو با بیل خریدم. مسی عالی بود واقعا بازیکن کاملی بود اما رونالدو فضایی هستش همیشه اون جلو واستاده توپ برسه یه سره توپ میزنه بعدم میدوه تک به تک میشه 5 بازی 15 گل زدم دویژن 1 آنلاین.
پ.ن.من طرفدار دو آتیشه بارسا و مسی هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر