FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
کدومش به نظرتون چون Bale و De Gea خرج اضافی میزاره رو دستم اگرم بازیکن دیگری مد نظرتون هست بگید .

دوسته عزیز سلام

از من میشنوی اینفورم دخه آ رو نگیر به این دلیل که اصلا دروازه بان تو این نسخه فیفا 15 باگه خالیه

من خودم پریروز اینفورم دخه آ همین اورال 87 رو گرفتم تا قبلش هم همین دخه آ اورال 85 که آپگرید شده

رو داشتم خداییش هیچ فرقی نمیکنند فقط فرقشون تو قیمته فضاییشه پریروز من خرید 2میلیون 445 کوین امروزم فروختمش با تقریبا

30K بیشتر و خدا رو شکر حداقل یه سودی کردم اما وجدانا دروازه بان تو این نسخه از فیفا پر از باگه خالیه و بس

همشون زاویه بسته که میخورن وقتی تک به تک بشی مثل بز نگاه میکنن شوت از راه دور که صاف تو گله و ... اشتباهه منو نکن

شما برو دخه آ اورال 85 که تازگی آپگرید شده رو بخر با چمیستری wall اگه basic گرفتی حتما براش چمیستری wall رو بگیر یادت نره

خیلی عالیه و خیالتم راحت باشه

بجای این دو میلیون خورده ای هم که میخوای بدی دخه آ بگیری همون گرت بیل رو بگیر با بازیکنای دیگه مد نظرت

موفق باشی

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
هرچی میخام از گیم پلی این بازی ایراد نگیرم نمیشه:( واقعا تنها چیزی که نداره شبیه ساز بودنه :| کلوزه اینفرم با تمام کنندگی 90 شوت مناسب و ضربه سر 91 92 چون سرعتش پاینه عملا در جریان بازی محو هست !با رمی یه شوت های کات داری میزنم که تو دنیای واقعی فقط از داوید ویا دیدم :| همه چیز بازی رو manualکردم ولی واقعا دفاع وسط ها مرگ مغزی هستن ،فقط سرعت مهمه وگرنه راموس با محسن بنگر هیچ تفاوتی نداره،از فضای بین دو مدافع وسط میشه بوینگ فرانس ایر رد کرد چه برسه به پاس عمقی :( دروازه بان رو در بیاری توپ تو ده سانتی دروازبان هم باشه باز مردانی از جنس مهاجم پیدا میشن که تو یک صدم ثانیه با سرعت 3 ماخ(واحد اندازه گیری سرعت هواپیما) میان و توپ رو از دست دروازه بان میزنن تو گل :| ایرادش هم اینه که تو حالت عادی که یه مهاجم داره حمله میکنه همه دفاع ها باز هم حالت خطی دارن(انگار میخان افساید گیری کنن و ابدا همو پوشش نمیدن) و وقتی یکی دریبل خورد یا با سرعت جا موند عملا هر 4 تا از جریان بازی خارج میشن!!!
3 4 بازی خوب بازی میکنی تا وقتی که زارت میخوری به یه باگ باز GAME OVER

- - -ویرایش - - -

از لیگ اسپانیا تا سقف 1 میلیون چه تیمی ببندم خوبه؟

براوو...الوز.پیکه،گودین،البا
مودریچ،ایسکو(اینفرم)ژاوی،نیمار،
بنزما،(بیل :D)

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
ترکیبت خیلی خوبه اما اگر تونستی من پیشنهاد میکنم حتما سکه جمع کنی و benzema SIF بگیری یا Suarez که نوک رو تضمین میکنند ولی اگر سکه نداری بجای Negredo از Mandzukic یا Benzema Normal استفاده کنی اگر اهل پاس تو عمق و ضد حمله هستی BENZEMA اگر بازی از کناره ها و سانتر MANDZUKIC ...

---------------------------

اینم ترکیب منه :

BBVA & Barclays PL HYBIRD FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

بزودی Bale رو میگیرم و ترکیبو عوض میکنم احتمالا میشه این ترکیبم :

BBVA FIFA 15 Ultimate Team Squad | Futhead

کدومش به نظرتون چون Bale و De Gea خرج اضافی میزاره رو دستم اگرم بازیکن دیگری مد نظرتون هست بگید .

----------------------------

یکسری از عزیزان تو تاپیک اصلی فیفا یکسری نکات خوبی رو گفتند راجع به دفاع که باعث شد من جلوی تیم TOTY / MOTM / TOTW به راحتی 3 -1 ببرم اصلا هم به مسی داشتنم ربط نداره با 2 تا بازیکن سرعتی راحت میتونید بازی کنید فرقی نمیکنه کی باشه فقط سرعتی باشه

1 : حتما از CDM استفاده کنید یکی مثل Ramires یا Toure حرف نداره چون دفاع فوق محکم میشه و تو سانتر های حریف نا خوداگاه توپ رد نمیشه از دفاع

2 : وقتی دارن حمله میکنن اصلا نرید تو پای طرف ( بدویید سمت توپ و ... ) تا پشت 18 بکشید طرفو بعد ناخوداگاه تکل صحیح یا خود یارو قاطی میکنه توپ رو 2 دستی تقدیمتون میکنه

3 : گل خوردید به هیچ وجه نزارید Ultra Attack به بالا که بیشتر گل میخورید رو Defend بازی کنید و فقط ضد حمله با بازیکن سرعتی فرقی نمیکنه قصاب سر کوچه باشه یا مسی سرعتی باشه به صورت زوج 2 نفره تو ضد حمله نابود میشه دفاع حریف از اول بازی هم بزارید Defend با ضد حمله میترکه تیم طرف

ایا از سانتر تو عمق حریف رنج میبرید, ایا از گل خوردن زیاد خسته شده اید, ایا گل نزدنتان شما را کلافه کرده است ؟؟!! پس حتما به نکات بالا توجه داشته باشید :bighug:

اقا تو که هم رونالدو داشتی هم مسی کدوم بهتره؟ارزش داره مسی بفروشم رونالدو بگیرم؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان به نظرتون برای خط حمله یا همون پست ST بنزما اینفورم با اورال 87 بگیرم یا گریژمان اینفورم با اورال 86 ؟؟؟؟

چون قیمتاشون هم بالاست فقط یکیشونو میتونم بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
کسی میدونه چرا انقدر بازیکنا ارزون شدن؟ تو پی اس 4 هم همینطوریه
دیگه دارم کلافه میشم
روفیر دروازه بانه اینفورم بوده وقتی 84 بود خریدم 65 الان که 85 شده 40 هم به زور مشتری پیدا میشه
یا جرمی منز رو اینفورم 95 خریدم الان حدودای 50 هست
عجیب حکایتی شده
ولی اسمالینگ و کلوزه رو خوب خریدم. به نظر شما مارکت در آینده چطوری میشه؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
کسی میدونه چرا انقدر بازیکنا ارزون شدن؟ تو پی اس 4 هم همینطوریه
دیگه دارم کلافه میشم
روفیر دروازه بانه اینفورم بوده وقتی 84 بود خریدم 65 الان که 85 شده 40 هم به زور مشتری پیدا میشه
یا جرمی منز رو اینفورم 95 خریدم الان حدودای 50 هست
عجیب حکایتی شده
ولی اسمالینگ و کلوزه رو خوب خریدم. به نظر شما مارکت در آینده چطوری میشه؟
والا تو ps4که فقط قیمتا بالا میرن!:|

هرچی میخام از گیم پلی این بازی ایراد نگیرم نمیشه:( واقعا تنها چیزی که نداره شبیه ساز بودنه :| کلوزه اینفرم با تمام کنندگی 90 شوت مناسب و ضربه سر 91 92 چون سرعتش پاینه عملا در جریان بازی محو هست !با رمی یه شوت های کات داری میزنم که تو دنیای واقعی فقط از داوید ویا دیدم :| همه چیز بازی رو manualکردم ولی واقعا دفاع وسط ها مرگ مغزی هستن ،فقط سرعت مهمه وگرنه راموس با محسن بنگر هیچ تفاوتی نداره،از فضای بین دو مدافع وسط میشه بوینگ فرانس ایر رد کرد چه برسه به پاس عمقی :( دروازه بان رو در بیاری توپ تو ده سانتی دروازبان هم باشه باز مردانی از جنس مهاجم پیدا میشن که تو یک صدم ثانیه با سرعت 3 ماخ(واحد اندازه گیری سرعت هواپیما) میان و توپ رو از دست دروازه بان میزنن تو گل :| ایرادش هم اینه که تو حالت عادی که یه مهاجم داره حمله میکنه همه دفاع ها باز هم حالت خطی دارن(انگار میخان افساید گیری کنن و ابدا همو پوشش نمیدن) و وقتی یکی دریبل خورد یا با سرعت جا موند عملا هر 4 تا از جریان بازی خارج میشن!!!
3 4 بازی خوب بازی میکنی تا وقتی که زارت میخوری به یه باگ باز GAME OVER

- - -ویرایش - - -

براوو...الوز.پیکه،گودین،البا
مودریچ،ایسکو(اینفرم)ژاوی،نیمار،
بنزما،(بیل :D)
حاجی همه حرفات به کنار فقط قسمت کلوزه رو بگم که اصلا نباید باهاش بدویی!با یکی بازی میکردم پدرمو در اورد با همین!
یه بازیکن سرعتی بزار گوشه،برو جلو واستا برسه تو محوطه بعد سانتر خوشگل کن رو سرش 100 درصد گله!!
به همین شکل 4تا گل نوش جون کردم از طرف!!:|

Last edited by a moderator:

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها من تازه شروع کردم . استادیوم و لوگو میخوام بخرم ولی تو سرچ چیزی برام نمیاره. از جایی باید بخرم یا آزادش کنم؟

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
چرا سوال میپرسیم کسی جواب نمیده؟
اگر فرض بگیریم 433 بازی کنی بنظرم این تیم خوبیه:

براوو یا کاسیاس
آلبا-ماتیو(یا گودین)-پیکه-کارواخال
اینیستا-رودریگز-ایسکو
نیمار-بنزما-کارلوس ولا

آخرین ویرایش:

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
بچه ها جون من سريع جواب بديد :|
همين الان ميخوام كنسولو روشن كنم برا اولين بار التيميت تيم بازي كنم
كدوم ليگ برم ؟

بستگي داره
من خودم با توجه به علاقم المانو انتخاب كردم
ولي ليگ انگليس خوبيش اينه تعدد بازيكن توش زياده

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
اقا تو که هم رونالدو داشتی هم مسی کدوم بهتره؟ارزش داره مسی بفروشم رونالدو بگیرم؟

ببین به بازیه خودت بستگی داره به نظر من مسی چون که ضد حمله های خوبی میشه باهاش زد منم کلا عادت ندارم حرکت در عرض کنم و شروع کنم دریبل زدن بخاطر همین رونالدو فروختم ولی کلی نمیشه گفت چون پستاشون باهم فرق میکنه ولی همین مسی رو نگهداری خوبه تونستی نوک 2 تا مهاجم بزار مثلا Griezmann 86 واسه زوج شدن با مسی حرف نداره هم سرعتی هم شوتاش خوبه .

- - -ویرایش - - -

دوستان به نظرتون برای خط حمله یا همون پست ST بنزما اینفورم با اورال 87 بگیرم یا گریژمان اینفورم با اورال 86 ؟؟؟؟

چون قیمتاشون هم بالاست فقط یکیشونو میتونم بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید

ببین بنزما مهاجم کاملیه همچیش خوبه ضربه سرشم فوق العادست ولی سرعتش کمتر از گریزمان هست حدودا 86 هست اما گریزمان 89 و شوت و دریبلشم بهتر از بنزما هستش پس به نظرم Griezmann بگیر اطلاعات 2 تا شونم لینکای پایین مقایسه کن .

Karim Benzema FIFA 15 - 87 IF TOTW21 - Ultimate Team FUT Stats | Futhead

Antoine Griezmann FIFA 15 - 86 IF TOTW24 - Ultimate Team FUT Stats | Futhead

------------------------------

من نتیجه گرفتم Courtois از همه دروازه بانای بازی بهتره رو شوت های بلندم خیلی خوبه فقط بخاطر قد بلندش ( 2 متر :| ) پس فعلا از کورتوا :| استفاده میکنم .

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
آقا محمد نمیخوام نا امیدت کنم اما موقع فروش 5% مالیات رو در نظر بگیرید.;)
فک کنم اگه حساب نکردی یه 100K ضرر کرد.
و میخواستم بگم آقا مازیار این باگا برای همست شما هم تیم باگ بساز.:d

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
آقا محمد نمیخوام نا امیدت کنم اما موقع فروش 5% مالیات رو در نظر بگیرید.;)
فک کنم اگه حساب نکردی یه 100K ضرر کرد.
و میخواستم بگم آقا مازیار این باگا برای همست شما هم تیم باگ بساز.:d

آره داداشم درست میگی حواسم به این مالیات کوفتی نبود :d#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر