FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به خریداران سکه اخطار میدن اما به فروشندگان نه
ملت رو به اشتباه ننداز! میتونه بدون هیچ اخطاری بنت کنه!
Buying coins, selling coins, or promoting Coin Selling violates our Terms of Service and, if caught, will result in an FUT account ban (or even a full EA account ban), either immediately or after a warning or FUT Club reset.

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
من تا حالا 10ک انتقال دادم هنوزاز چشم برادران EA درامانم :D فکر نکن به ما کاری داشته باشند اصل کارشون روی دلال های خفنه
اون هایی که نمیدونند چه بازیکنی بخرند!!!
تو جام قهرمانان ببنید چه بازیکنی عملکرد فوق العاده داشت اونو بخرید
مثلا مهاجم جدید دورتموند(ایموبیله) چند شب پیش بازی فوق العاده ای از خودش نشون داد این میتونه گذینه مناسبی برای سود دهی باشه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من دیشب رفتم تو Web App و یکی داشت اینفرم کاستا رو به قیمت سی صد و خرده ای هزار میخرید ! :| اینقدر کوینز از کجا میارن ؟ :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام ریجن ال همون ریجن 1 هستش؟
اگه اکانتت ریجن 1 باشه بازی ریجن ال بخری میتونی فیفا پوینت بخری ؟؟
اره میتونی

- - -ویرایش - - -

من دیشب رفتم تو Web App و یکی داشت اینفرم کاستا رو به قیمت سی صد و خرده ای هزار میخرید ! :| اینقدر کوینز از کجا میارن ؟ :D
دلالی

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
فعلا چون تعداد پليرها كمه لگ و ديلِى وجود نداره اما ترانسفر ماركت بازه ولى سرچ ميكنم ميزنه آيتمى واسه معامله وجود نداره!!!
زلاتان رو ميشه دو بازى قرضى گرفت !
ريبرى هم ميتونيم :دى

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فعلا چون تعداد پليرها كمه لگ و ديلِى وجود نداره اما ترانسفر ماركت بازه ولى سرچ ميكنم ميزنه آيتمى واسه معامله وجود نداره!!!
زلاتان رو ميشه دو بازى قرضى گرفت !
ريبرى هم ميتونيم :دى
چند کم میکنه واسه قرضی؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
یه نکته مهم برای مقابله با هک شدن احتمالی

میدونم این نکته تکراری هست و خیلی از دوستان هم میدونن و حتی تو چند پست قبل تر هم گفته بودم اما اونقدر مهم هست که تو یه پست جدید تکرارش کنم. همانطور که واسه بعضی از دوستان عزیز خودمون تو ماه های گذشته اتفاق افتاد که ایمیل و پسورد و جواب سوال امنیتیشون هک شد و بازیکنان و سکه هاشون سرقت شد. این کار هم معمولا تو توئیتر و جاهای دیگه انجام .میشه که به بهونه مثلا کد رایگان دمو کد دانلود رایگان بازی با پک رایگان التیمیت یا آیتم ارزشمندی واسه fut و..... لینکی شبیه لینک ea و origin میزارن که تو نگاه اول نمیشه تشخیصش داد و وقتی واردش میشی هم صفحه ای کاملا شبیه origin login نمایش داده میشه که ایمیل و پسورد و جواب سوال امنیتی میخواد و اگر دقت نکنی که origin جواب رو اینجور جاها نمیپرسه یا به آدرس لینک دقت نکنیم که خیلی نزدیک به اصلی هست و وارد کنیم پسوردمون هک میشه دیگه.

واسه اینکه اگر همچین اتفاقی یا مشابه این اتفاق افتاد فرصت جبران باشه حتما دوستان از توی سایت origin و قسمت security که لینکش http://account.origin.com/cp-ui/security/index هست وارد بشن و از سمت راست login verification رو فعال کنن که واسه این کار باید گزینه turn on رو بزنن و بعدش ایمیلشون رو وارد کنن بعدش چنتا کد یک بار رمز بک آپ میده و یه کدیک بار رمز هم به ایمیل میفرسته و که وقتی با هر دیوایسی بخوای وارد اکانتت بشی واسه بار اول کد میخواد که باید از کدی که به ایمیلت زده شده استفاده کنی یا اون 6تا کد بک آپی که بهت میده و هر کد هم فقط یک بار میشه استفاده کرد و واسه بک آپ هم میشه دوباره کد جدید تولید کرد. اینطوری اگر پسوردمون هم هک بشه طرف هکر با هر دیوایسی چه کنسول چه موبایل چه pc بخواد وارد اکانتمون بشه اول اون کد یک بار رمزی رو میخواد که فقط به آدرس ایمیل میره و فقط هم یک بار اعتبار داره

سلامی دوباره خدمت داش ابوذر. نکته خوبی رو اشاره کردی٬
در مورد فیفای جدید واقعا خودم نمیدونم که اینبار هم مثل سال قبل تیم داشته باشم یا نه. حتی مطمن نیستم بخوام اصلا آلتیمیت بازی کنم.
من سه روزه که فیفا ورژن اصلیش رو بازی میکنم. البته رو ایکس باکس وان و با EA early Access اما خوب ورژن کاملشه.
به نظر من که یه عقب گرد وحشتناک رو فیفا داره. هیچ چیز این فیفا نیست که باعث شه آدم واسش اضافه از ۵۰ پوند خرج کنه. دیگه نه از اون شوتهای فوق العاده ۱۴ خبری هست و نه از دفاع خوبی که میشد کرد. با یه آبامیانگ میتونی از زمین خودت تا دم دروازه حریف بری و هیچ کارت نداشته باشن. جکسون رودریگز تو این فیفا باگی شده که فقط خدایگان اگر بتوانند جلوشو بگیرند.
کلا بازی از حالت داینامیک و متوازنش خارج شده. چند وقت پیش ریس یه بخش PES گفته بود بعد بازی این فیفا واقعا مطمن شدم ما بازی بهتری ساختیم رو دارم کم کم باور میکنم.
من که تا ۲۰۰۸ فن پیس بودم و بعد با اومدن اون فیفا و نسل فوق العاده ای که با ۰۸ شروع شد تا حالا طرفدار فیفا شدم اما خوب این یکی دیگه از هر فیفای من بازی کردم به مراتب مراتب بدتر هستش.
فکر نکنم دیگه ارزش حتی پک باز کردن رو داشته باشه. قسمت Trade in رو هم برداشتن یعنی دیگه اگه سکه بخری اصلا راهی نداره مگر بازیکن رو به همان قیمت بخری. مثل قدیم نیست که سکه خرید با یه اکانت و Trade کرد و اصلا نگران بن شدن نباشی. حال هر سکه ای بخری معلوم میشه و احتمال بن شدن به مراتب بالاتره.
ختم کلام اینکه این فیفا به pes2010 هم نمیرسه چه برسه به فیفاهای قبلی. پاسها پینگ پونگی مثل پس و شوتها آشغال و دروازه بان گاهی پلنگ و گاهی ملنگ . خلاصه اینکه گویا باید بدرود گفت فیفا رو

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
اينا رو همينطورى مجانى ميتونى قرضى بگيرى
ريبرى،ايبرا،گريزمان،اشنایدر و چندتا بازيكن معمولى ديگه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر