FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
بعضي بازيكنا هم الان ارزونن يهو سر به فلك ميكشن:|
لواندوفسكي پارسال اين موقع ٢١ ك بود يهو شد ٩٠ك:|
اقا چجوري سكه قرض كنيم با اين وضع:| خيلي بده بعضي وقت ها خيلي كمك ميكنه

- - -ویرایش - - -

یکی توضیح بده دیگه!8-|
عزيز صفحه هاي قبل رو نگاه بنداز ، فك كنم در مجموع ٥،٦ بار توضيح دادن بچه هادر كل التيميت اونقدر ها هم كه فك ميكني پيچيده نيست به مرور زمان خودت همه چيز رو ياد ميگيري

- - -ویرایش - - -

یکی توضیح بده دیگه!8-|
عزيز صفحه هاي قبل رو نگاه بنداز ، فك كنم در مجموع ٥،٦ بار توضيح دادن بچه هادر كل التيميت اونقدر ها هم كه فك ميكني پيچيده نيست به مرور زمان خودت همه چيز رو ياد ميگيري

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
آقا انلیمیت میدونم چیه ولی جریان پک چیه؟
منم میخوام تیممو ببندم باید چیکار کنم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا انلیمیت میدونم چیه ولی جریان پک چیه؟
منم میخوام تیممو ببندم باید چیکار کنم؟
باید قبلا فیفا رفته باشی با اکانت اورجینزت ما که قبلا داشتیم تا وارد شدیم پکهارو داد

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
دوست عزیز متاسفانه من بازی FIFA14 خودمو فروختم !
آیا میتونم با بازی FIFA 15 Demo این کارو انجام بدم ؟؟
متاسفانه جواب سوال امنیتی یادم رفته !
راه دیگه ای هست ؟؟
سلام والا منم اینو نمی دونم اقای یا id galaxy 11 به من گفتند موفق باشید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به منم کلا 6 تا پک دادش اما کلا یکدونه بازیکن به درد بخور توش نبودش متاسفانه. بهترینشون 3 تا بازیکن از لیگ ایتالیا بودن که دو تاشون برای لازیو بودن و گذاشتم برای فروش و یکی هم مکسس بود از میلان که اونم گذاشتم برای فروش! کلا بازیکنا خیلی داغون بودن! امیدوارم تو این پک های روزانه ای که میده یک چیزی بتونم در بیارم :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چرا همه چندتا چندتا پک گرفتن به من روز اول یکدونه پک بیشتر نداد با 1000 تا کوین :|
به من که کوین هیچی ندادش و 2 تا بازیکن فروختم فعلا شدم 1000 اما احتمالا به سالی که شروع به بازی کردن مروبط میشه. من از 2010 یا 2011 بود که روی PS3 بازی کردم و روی XBOX هم که فکر می کنم 2009 بود که اومد و یک مدت تو لایو با بچه ها بازی می کردیم.

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید .
متاسفانه بعد از اینکه وارد سایت EA شدم سوال امنیتی ازم پرسید که متاسفانه یادم رفته و اکانتم لاک شد . که با توجه به پیغام سایت EA‌باید از طریق کنسول سوال امنیتی جدید رو فعال کنیم و بعد دوباره بیایم تو سایت EA و سوال و جواب جدید رو وارد کنیم !
اما متاسفانه با توجه به اینکه من بازی FIFA 14 رو فروختم و بازیشو نداردم و همینطور مثل اینکه با FIFA 15 Demo ‌هم نمیشه این کار رو انجام داد ! حالا راه حل چیه ؟؟
یکی از دوستان گفتن از طریق خود سایت EA میشه سوال امنیتی جدید رو فعال کرد اما من جیزی پیدا نکردم ! حتی به سايت Origin هم رفتم اما بازم چیزی ندیدم !
دوستان عزیز راه حل رو بگین تا ما هم از این پکها بهره مند بشیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر