FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
نمی‌دونم اطلاع رسانی شده یا نه! تصمیم خوب یا بد!
EA removes trade offers from FIFA 15 Ultimate Team

به نظر من خوبه . چون اینایی که Wager و ... میزنن از راه Trade Offer کارشون رو میکنن و خیلی هم مسخره هست و بعضی هاشون هم که کلاه بردار هستن ! برداشتنش کار خوبی بود ( من خودم از Trade Offer براي فرستادن سکه به دوستام استفاده میکردم اما کلا برداشتنش کار خوبی هست ، درصورتی که 5%ـی که از فروختن یارهات زیان میکنی رو هم بردارن )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم امسال EA پک ها رو بهتر بزاره ، تا برای خرید پک ها بیشتر ترغیب بشیم .

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
من خودم با Bot و ... به شدت مخالفم اما با خرید کوین نه و امیدوارم قیمت کوین هم مناسب باشه هم به مشکل نندازه چرا چون خود بازی خیلی کم کوین میده تا مارو بیشتر ببره سمت خرید پوینت اما 500 تا پوینت 5$ باشه به نظرتون ارزش داره ؟ در حالی که پرمیوم پک هر یدونش 150 تا پوینت هستش پس این اصلا جالب نیستش و من به شدت مخالفم چون 3 تا پرمیوم پک چیزای داخلش از 100 تا فحش بدتره .

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
من خودم با Bot و ... به شدت مخالفم اما با خرید کوین نه و امیدوارم قیمت کوین هم مناسب باشه هم به مشکل نندازه چرا چون خود بازی خیلی کم کوین میده تا مارو بیشتر ببره سمت خرید پوینت اما 500 تا پوینت 5$ باشه به نظرتون ارزش داره ؟ در حالی که پرمیوم پک هر یدونش 150 تا پوینت هستش پس این اصلا جالب نیستش و من به شدت مخالفم چون 3 تا پرمیوم پک چیزای داخلش از 100 تا فحش بدتره .

سلام. یه سوال fifa point رو از کجا میشه تهیه کرد؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان من با آیدی اریجین که به فیفا 14 ps4 ارتباطش دادم ، فیفا PC هم بازی میکردم ، الان این آلتیمیت تیمی که برای من میاره برای PC هست یا PS4 ? چطوری متوجه بشم ؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام. یه سوال fifa point رو از کجا میشه تهیه کرد؟

اکانتت رو شارژ میکنی ، دلار یا پوند ( بستگی به اکانتت داره آمریکایی باشه یا اروپایی یا ... ) ، بعد داخل منوی آلتیمیت تیم میری روی Store ، نوشته FIFA Points و روش میزنی تا بیاره و زده پوینت ها چقدر هست ( هرچی مقدار پوینت ها بالاتر باشه ، پول بیشتری هم باید بدی )

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
اکانتت رو شارژ میکنی ، دلار یا پوند ( بستگی به اکانتت داره آمریکایی باشه یا اروپایی یا ... ) ، بعد داخل منوی آلتیمیت تیم میری روی Store ، نوشته FIFA Points و روش میزنی تا بیاره و زده پوینت ها چقدر هست ( هرچی مقدار پوینت ها بالاتر باشه ، پول بیشتری هم باید بدی )

ممنون. اما همیشه این پیغامو میده.we are sorry .but you currently can not add fifa points .please try again later

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
سلام کسانی که در web app جواب سوال یادشون رفته گزینه ی forgot نمی دونم چی چی بود اونو بزنند بعد گزینه ی لاک اکانت رو بزنند بعد با دستگاهی که اکانت اوریجن ساختند برند دوباره تو بازی قسمت التیمیت تیم سوالشون رو یه بار دیگه انتخاب کنند و یه بار دیگه جوابشون رو بنویسند بعد گزینه اخر رو بزنند واستید یه متن بلندی رو بنویسهok کنند از بازی فیفا خارج بشن و برند در web app جواب جدیدشون که تو همون التیمیت تیم جواب جدید زدند رو بزنند موفق باشید اگه نحوه نگارش یا رسوندن مفهموم بد بود ببخشید

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من وارد میشم می خواد با اکانت روی X360 ام تیم اولیه درست کنه:|
حالا خوبه چند ماه روی PS4 بازی کردم.روی WEB APP 14 گزینه انتخاب یوزر بود که انتخاب می کردم که روی PS4 بالا بیاد اما اینجا اون گزینه نیست
فکر کنم باید صبر کنم خود بازی عرضه بشه بعد تیم بسازم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر