FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
توز تو مارکت 8 هزارتا buy now هست. تو بید من با 3500 تا خریدمش.
منظورم اینفورمش هست دوست من، معمولیش که مثل نقل و نبات 3 4 هزار تا ریخته.

- - -ویرایش - - -

آنلاینم بازی کنی نمیتونی تصور کنی رونالدو مسی بخری !:D
3ماه هست دارم بازی میکنمو تازه کل سکه هایی که از بازی کردنم بدست اومده 700هزارتاس!
همیشه هم تو 3تا دیویژن بالا بودم!
اینایی که میبینی همه بازیکن شاخارو دارن همه رفتن پول دادن و سکه خریدن یا سوپر خوش شانس بودن از تو پک در اوردن!
مرسی دوست من امیدوار شدم به خودم.
دارم پول جمع میکنم توز اینفروم بخرم ، خیلی خوبه !
زلاتان هم بد نیست بدیش اینه که هر بازی مصدوم میشه ، سرعتشم کمه. مرتنز خیلی خوبه Mertenz بلژیکی

- - -ویرایش - - -

آنلاینم بازی کنی نمیتونی تصور کنی رونالدو مسی بخری !:D
3ماه هست دارم بازی میکنمو تازه کل سکه هایی که از بازی کردنم بدست اومده 700هزارتاس!
همیشه هم تو 3تا دیویژن بالا بودم!
اینایی که میبینی همه بازیکن شاخارو دارن همه رفتن پول دادن و سکه خریدن یا سوپر خوش شانس بودن از تو پک در اوردن!
مرسی دوست من امیدوار شدم به خودم.
دارم پول جمع میکنم توز اینفروم بخرم ، خیلی خوبه !
زلاتان هم بد نیست بدیش اینه که هر بازی مصدوم میشه ، سرعتشم کمه. مرتنز خیلی خوبه Mertenz بلژیکی

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

زلاتان سرعتش مهم نیست توپو بهش بده از وسط زمین بشوت میره تو گل!یا کاشته و هداش دهن تیم مقابل سرویس میکنه.

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
آقا این مگا پک که تازه باز شده 35 هزار تا قیمتشه ، ارزش خرید داره ؟

- - -ویرایش - - -

زلاتان سرعتش مهم نیست توپو بهش بده از وسط زمین بشوت میره تو گل!یا کاشته و هداش دهن تیم مقابل سرویس میکنه.
یعنی منظورت اینه که از توز خیلی بهتره ؟ قیمتش زیادی بالا نیست ؟ حدود 200 هزار تا قیمت کارت معمولیشه، اینفورمش که دیگه نگو....
میخوام 200 هزار تا جمع کنم اینفورم توز بخرم به نظرت زلاتان بگیرم بهتره ؟ تیمم توی سری آ هست

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
آقا این مگا پک که تازه باز شده 35 هزار تا قیمتشه ، ارزش خرید داره ؟

- - -ویرایش - - -

یعنی منظورت اینه که از توز خیلی بهتره ؟ قیمتش زیادی بالا نیست ؟ حدود 200 هزار تا قیمت کارت معمولیشه، اینفورمش که دیگه نگو....
میخوام 200 هزار تا جمع کنم اینفورم توز بخرم به نظرت زلاتان بگیرم بهتره ؟ تیمم توی سری آ هست

پک کلا وا نکن یدونه وا میکنی بعد معتاد میشی کل پولت میره اخرشم هیچی نمیده.نگه دار بازیکن بخر
جفتشون خوبن ولی توی هد و شوت و ضربه کاشته ابرا طلایی یه چیز دیگس مشکیشم نمی ارزه.تو کیک اف با جفتشون بازی کن ببین کدومشون به بازیت میخوره چون ابرا تکنیکیه بیشتر تا سرعتی.البته لیگت ایتالیاس نمیخوره مگه یجوری با بقیه مچش کنی
اقا خوشبحاتون تو x1 توز 200 هزارتاس تو ps4 700 800 هزارتا باید داد پاش:|:d

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا بعد اینهمه بازی نظر من اینه:
بهترین دروازبان: کورتوبا ( از دخیا 85 سه برابر بهتره)

بهترین مدافع وسط: کمپانی:)

مدافع راست وچپ: همشون ضغیفن

هافبک دفاعی: رامیرز (سرعت بالا و زود اضافه شدن به حمله و دفاع)

هافبک هجومی: رونی ،جیمز یه خورده هم اینیستا

وینگر: کواردادو،نیمار

مهاجم(به غیر از مسی و کریس و روبن که تست نتونستم بکنم) دومبیا،توز،آگوئرو،آبامیانگ و ولبک اینفرم :)))

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب

مهاجم(به غیر از مسی و کریس و روبن که تست نتونستم بکنم) دومبیا،توز،آگوئرو،آبامیانگ و ولبک اینفرم :)))
دفاع راست walker عالیه!هیشکی نمیتونه فرار کنه ازش!

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
پک کلا وا نکن یدونه وا میکنی بعد معتاد میشی کل پولت میره اخرشم هیچی نمیده.نگه دار بازیکن بخر
جفتشون خوبن ولی توی هد و شوت و ضربه کاشته ابرا طلایی یه چیز دیگس مشکیشم نمی ارزه.تو کیک اف با جفتشون بازی کن ببین کدومشون به بازیت میخوره چون ابرا تکنیکیه بیشتر تا سرعتی.البته لیگت ایتالیاس نمیخوره مگه یجوری با بقیه مچش کنی
اقا خوشبحاتون تو x1 توز 200 هزارتاس تو ps4 700 800 هزارتا باید داد پاش:|:d
آره خدارو شکر ایکس باکس وان داریم قیمتاش خیلی ارزونه !!!! البته شما حتماً بعد هر بازی یه ۳ هزارتایی میده بهتون ولی من بعد هر بازی اگه ۵ صفر ببرم بازی رو ۵۵۰ کوین میده.
من سانت زیاد میکنم توی بازی ولی سر زن ندارم توز قدش کوتاه ، فک کنم زلاتان بهترین گزینه باشه واسه سانت، درسته؟

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash
آره خدارو شکر ایکس باکس وان داریم قیمتاش خیلی ارزونه !!!! البته شما حتماً بعد هر بازی یه ۳ هزارتایی میده بهتون ولی من بعد هر بازی اگه ۵ صفر ببرم بازی رو ۵۵۰ کوین میده.
من سانت زیاد میکنم توی بازی ولی سر زن ندارم توز قدش کوتاه ، فک کنم زلاتان بهترین گزینه باشه واسه سانت، درسته؟

توز قدش کوتاهه اما عالی سر میزنه آدم فکر میکنه ریت هد زنیش بالای 90 هست
کارت معمولیه توز قوقا میکنه شما که میگی ایکس وانی و قیمتها هم 1/3 قیمتهای پی اس هست و توز اینفورم رو میتونی با 200 تا بخری واقا اگه تو پی اس هم قیمتش انقدر بود میگرفتمش و به جز خودش با هیچ فورواردی بازی نمیکردم یعنی اعجوبه ایه

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
توز قدش کوتاهه اما عالی سر میزنه آدم فکر میکنه ریت هد زنیش بالای 90 هست
کارت معمولیه توز قوقا میکنه شما که میگی ایکس وانی و قیمتها هم 1/3 قیمتهای پی اس هست و توز اینفورم رو میتونی با 200 تا بخری واقا اگه تو پی اس هم قیمتش انقدر بود میگرفتمش و به جز خودش با هیچ فورواردی بازی نمیکردم یعنی اعجوبه ایه
با شیمیستری هانتر زیاد با اینفرمش فرق نمی کنه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

اتفاقا مدافع چپ و راست خوب زیاده اباته ارمرو واکر البا آیورر اینفورم

- - -ویرایش - - -

نه باو بهترین حالت 500 تا میده.فقط اخر هر سیزن بعد هر میزان امتیاز 3-4 هزارتا به بالا پول میده
خودم جفتشونو داشتم و از گوشه ها زیادم سانت میکردم نسبت گلای ابرا بیشتر بوده ولی خب توز پیسش زیاده تو ضدحمله دهن تیم مقابلو سرویس میکنه.هر کدومم بگیری راضی نبودی میفروشی اون یکیو میخری ضرر انچنانی نداره.جفتشون مهاجمای فوق العاده این

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
خب من الآن با کیمیستری هانتر دارم ، ولی احساس میکنم این کیمستری ها الکی هستن، خداییش چه تاثیری دارن؟
تاثیرش اینه که سرعت توز میشه 89 و این یعنی مدافع وسط ها نمی تونن بهش برسن همچنین تمام کنندگی و شوتش میره بالا

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
اتفاقا مدافع چپ و راست خوب زیاده اباته ارمرو واکر البا آیورر اینفورم
خداییش توی کف اون 2 تا جامبو پک هستم کی توی دیویژن 1 آخرین سیزن میده، باید توی 10 تا بازی 30 امتیاز به دست بیاری وگرنه نمیده :((
حالا بگید این جامبو پک یعنی چی؟ چی توش داره ؟ چرا اسمش جامبو بکه ؟ با گلد پک چه فرقی میکنه ؟ توی استور نیست که بریم بخریم ؟
- - -ویرایش - - -

نه باو بهترین حالت 500 تا میده.فقط اخر هر سیزن بعد هر میزان امتیاز 3-4 هزارتا به بالا پول میده
خودم جفتشونو داشتم و از گوشه ها زیادم سانت میکردم نسبت گلای ابرا بیشتر بوده ولی خب توز پیسش زیاده تو ضدحمله دهن تیم مقابلو سرویس میکنه.هر کدومم بگیری راضی نبودی میفروشی اون یکیو میخری ضرر انچنانی نداره.جفتشون مهاجمای فوق العاده این
آخه قیمتا توی ایکس باکس هفته به هفته در حال کاهشه و اگه بخرم و دوباره بخوام بفروشم ضرر میکنم !

- - -ویرایش - - -

راستی اون 2 تا جامبو پک که آخر یکی از سیزن ها توی دیویژن 1 میده چیه ؟ توش چی هست ؟ چه فرقی با گلد پک دارن ؟

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190

آخه قیمتا توی ایکس باکس هفته به هفته در حال کاهشه و اگه بخرم و دوباره بخوام بفروشم ضرر میکنم !

- - -ویرایش - - -

راستی اون 2 تا جامبو پک که آخر یکی از سیزن ها توی دیویژن 1 میده چیه ؟ توش چی هست ؟ چه فرقی با گلد پک دارن ؟

زلاتان سرعتش بیشتر از 76 به نظر میاد تو بازی که اونم به خاطر Agility بالاش هست. تمام کننده عالی هست. اما باید یاد داشته باشی چجوری باهاش بازی کنی.ممکن هست باهاش حال نکنی چون work rate M/L داره گاهی کند اضافه میشه به حمله!(به نظر من بعد مسی بهترین striker هست!)
اما اگه سانتر زیاد میکنی و لیگ ایتالیا بستی بهترین سر زن کنار دستت هست : IF Klose
لا مصب هرچی سانتر کنی میزنه تو گل بهترین سرزن 15 هست.
الان رو وان هم ارزونه امتحان کن حتما.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر