FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
آپدیت فیفا رو دانلود کرد خواست نصب کنه خطا میده و نصب نمیشه ، شما هم همچین مشکلی دارین؟

سلام بله خیلی ها این مشکلو داشتن برای یکی با پاک کردن بازی و نصب و گرفتن همه ی اپدیت های فیفا درست شده برای کسی دیگه با این کار درست نشده موفق باشید

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
سلام دوستان ...
یه مشکلی هست که یک هفته ای کلا رو اعصابمه ... به سرورا وصل نمیشه ارور Origin میده ... :( بعضی وقتا بعد 10بار وصل میشه اما بعضی وقتا هم کلا نمیشه ... :(( چیکار کنم ... ؟؟

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام دوستان ...
یه مشکلی هست که یک هفته ای کلا رو اعصابمه ... به سرورا وصل نمیشه ارور Origin میده ... :( بعضی وقتا بعد 10بار وصل میشه اما بعضی وقتا هم کلا نمیشه ... :(( چیکار کنم ... ؟؟

سلام dns 8.8.8.8و دومی dns 8.8.4.4 تو تنظیمات نت ورک ps4 بزن

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

GM-Club

کاربر سایت
Jun 2, 2014
11
درود

دوستان برای آپدیت wordcup ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باید باشه؟

میشه فیفایی رو که کدش استفاده شده رو خریداری کرد و آپدیت کرد برای wordcup ?

نبود؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام دوستان ...

امروز همینطوری میشد دیگه حاجی !
واسه منم همینطوریه تو خودتو ناراحت نکــن مشکل از EA هست:bash:

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
خسته شدم بس با این خارجی ها بازی کردم :d
هرکی دوس داش اد کنه بازی کنیم:d
Mad_angle181
با همون خارجیا بازی کن اصلن دوستان اینجا شما رو قد این حرفا حساب نمیکنند همه از عنوان دارای حهانند با هر کی بازی نمیکنن مزاحمشون نشو بله داداش اینحا اینطوریاس

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سرورها خیلی وقطه درست شدن .بنده مشکلی ندارم تنها موضوع این آدم های عقده ای که تو سیزن ریختن.!!!

گل میزنن خوشحالی میگن ساکت باش ؟؟ =))) مزه فیفا به همونه دیگه :D
یادش بخیر یکی یه گل بهم زد دقیقه 1 توپو میبرد پاس کاری میکرد .. 4 تا بهش زدم روانیش کردم اینقدر رو مخش رفتم با بد کسی در افتاده بود :D
ولی سیسن اکثرا فشار زندگی روشون زیاد اونطورین
بیا fut بچه ها با فرهنگ ترن :D

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
قسمت ورلد كاپ رو گرفتم اما مثله اينكه انلاين نداره نه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

داره عزیز. تو قسمت fifa ultimate team میتونی آنلاین بازی کنی البته به سبک التیمیت هست

- - -ویرایش - - -

آفلاین رفتی یا آنلاین ؟!

آنلاینه داداش

International Man Of The Match یعنی IMOTM کارت های سبز رنگی هست که با شروع بازی های جام جهانی ریلیز میشن. هر شب بهترین بازیکن مهمترین بازی اون روز تحت عنوان IMOTM به مدت 24 ساعت توی پک های fut در دسترس هستن( اعلام کردن فقط روزی یک بازیکن یعنی فقط از یک مسابقه که بازیکن توی اون مسابقه واقعا عالی بوده باشه) و فقط توی پک های fut وجود دارن نه fut wc. که اگر کسی این نوع کارت ها رو موفق بشه توی FUT از پک در بیاره اونوقت همون بازیکن رو اگر توی FUT WC داشته باشه اونجا هم یه طور اتوماتیک خصلت های بازیکن افزایش پیدا میکنه و مطابق IMOTM میشه. که IMOTM مثل همون کارت های نارنجی MOTM هستن که از TOTW بهتر هستند ولی از TOTS و TOTY ضعیف تر هستند. البته در عکس زیر که مسی رو 94 نشون داده واسه نمونه هست که همون 94 معمولی رو زده و اگر به عنوان IMOTM معرفی بشه از 94 بیشتر میشه که 95 یا 96 میشه. و این کارت ها هم قابل فروش هستند و یه جورایی مثل MOTM بنفش تو زمان Euro 2012 میشه

jgnbnxlv048j8xdeomld.jpg
[/URL][/IMG]

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر