FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
دوست عزیز منم همین ارور CE-30002 رو میگیرم و آپدیت نصب نمیشه. این کاری هم که راهنمایی کردید انجام دادم که فایده ای نداشت.

توی فرومهای خارجی هم پر از شکایت از EA هست. EA هم عقب نشینی کرده و الان میتونید بدون آپدیت کردن هم آنلاین بشین و این امکان باز شده.

داداش تیک کانکشن اینترنتت رو بردار درست میشه کیک آفش

خدا رو شکر مال منم بدون مشکل نصب شد فک کنم 425 مگ هم حجمش بود.(بازی ریجن2)#:-s
===========================================================
هرکی دوس داشت اد کنه بازی کنیم:
Mad_angle181

دوستان شما هم این قضیه رو تو fut wc بهش برخوردید که گیم پلی شده عینان همون گیم پلی ps3 ؟ آخه تو ps4 یه کوچولو تغییر کرده بود مخصوصا تو باگ های بازی و بهبود سیستم دقاعی اما دوباره تو این fut wc هم سیستم دفاعی دوباره برگشته به ps3 هم باگ ها و مخصوصا مخصوصا باگ سانتر و هد که خیلی کمتر شده بود تو ps4 و تعدادیش حتی به تیر میخورد دوباره به بازی برگشته دیشب کمتر میدیدم اما امشب مثل اینکه همه متوجه شدن دوباره همه بازی شده سانتر های .... و گل های ....تر ماشالا همه بازی ها هم پرگل بسکه عین ماست توپ ها میره تو گل و دفاع هم ماستی.

دوستان شما هم این قضیه رو تو fut wc بهش برخوردید که گیم پلی شده عینان همون گیم پلی ps3 ؟ آخه تو ps4 یه کوچولو تغییر کرده بود مخصوصا تو باگ های بازی و بهبود سیستم دقاعی اما دوباره تو این fut wc هم سیستم دفاعی دوباره برگشته به ps3 هم باگ ها و مخصوصا مخصوصا باگ سانتر و هد که خیلی کمتر شده بود تو ps4 و تعدادیش حتی به تیر میخورد دوباره به بازی برگشته دیشب کمتر میدیدم اما امشب مثل اینکه همه متوجه شدن دوباره همه بازی شده سانتر های .... و گل های ....تر ماشالا همه بازی ها هم پرگل بسکه عین ماست توپ ها میره تو گل و دفاع هم ماستی.
۱دست fut wc بازی کردم واقعا گیم پلی فاجعس مخصوصا دفاع ها که انگار چند نفر از کوچه جمع کردی اوردی تو التیمت که دفاع کنن برای ea متاسفم ای کاش این بخش بیخیال میشد وهمون تیم های ملی میزاشت برای کاپ انلاین حالشم بیشتر بود التیمت به درد جام جهانی نمیخوره اونم با این شرایط که اصلا نمیچسبه

۱دست fut wc بازی کردم واقعا گیم پلی فاجعس مخصوصا دفاع ها که انگار چند نفر از کوچه جمع کردی اوردی تو التیمت که دفاع کنن برای ea متاسفم ای کاش این بخش بیخیال میشد وهمون تیم های ملی میزاشت برای کاپ انلاین حالشم بیشتر بود التیمت به درد جام جهانی نمیخوره اونم با این شرایط که اصلا نمیچسبه

دقاع حتی با کیلیی و راموس هم افتضاح انگار فقط واسه همون گروه سنی 3 سال هست که بشینن همینخور به هم گل بزنن. نمیدونم لعنتی پک ها هم اینقدر بازیکن خوب میده آدم رو وسوسه میکنه همینطور پک باز کنه جالب که اکثر گبفت پک ها خودشون گبفت پک توشونه اینقدر بازیکن خوب داده که الان از هر کنفدراسیون 1 تیم خیلی خوب دارم . مخصوصا اروپا و آمریکای جنوبی. لعنتی فروش بازیکن نذاشتن حداقل این امکان رو میدادن که بشه چندتا ترکیب همزمان داشت که این دیگه واقعا خیلی مسخره هست که فقط 1ترکیب میشه ساخت در حالی که بازیکن ها غیر قابل فروش هستن همه هم پک باز میکنن و همه هم کلی بازیکن دارن. وقتی امیر حسین صادقی یا هاشم بیک رو تکراری به آدم میده آدم حرصش نمیگبره حتی اگر 10 بار بده اما وقتی دو 2تا پک پشت سر هم لوییز سوارز رو میده واقعا حرص داره

30208915018464192796.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

EA خوب میدونه کرم چیه که از راه کرم انداختن پول در بیاره وقتی کرم یه بازی مسخره مثل این fut wc میگیره آدم رو ول هم نمیکنه خوب میسازه دیگه تا یکی دو ماه کرم بندازه به جون جوونها. کرم هم از اونجایی شروع میشه که بری تو مراحل بالای مرحله حذفی و تو نیمه نهایی تو پنالتی حذف بشی دیگه کرمه خودش همینجور لول میخوره حتی اگه بازی اینقدر هم افتضاح باشه

یه بنده خدایی گفت زیر ۵ دقیقه از بازی بری بیرون به حساب نمیاد. بنده تکذیب می کنم. دقیقه۴ بازی لگ دار اومدم بیرون و ۳-۰ بازونده شدم!

اون که کلا تو فیفا 13 بود ! که زیر 5 دقیقه باخت حساب نمیکرد .. تو اون گزینه خروج از بازی با غلطک سمت راست فرمون بدی سمت راست یه گزینه دیگه میاد که تو اون از طرف هم پرسیده میشه همزمان که اونم آيا مایل به خروج از بازی هست یا نه .. که اگه لگ دار باشه اکثرن خارجیا yes میزنن ..

سامان7697 @ : برا من اون مشکل صفر زدن فرندا حل شد .. دقیقن نمیدونم چطوری ولی وقتی رفتم تو سیزن .. قسمت لیدربورد .. همونجا که نشون میده دوستات چقدر بردن چقدر باختن تو سیزن و رتیه بندی هاشون رو زده .. یکی دوبار که رفتم تو اون قسمت .. بعدش تو فرندلی هم دیدم که فرندام رو اورده ..

مسخره، قهرمان میشی نه یه انیمیشنی نه جشنی نه کاپی و نه حتی یه خوشحالی همینجوری همه دستشونو میزنن بغلشون و تموم میشه اما 30,000 سکه و 3تا پک رایگان واسه جایزه قهرمان خوب بود و پکهاش هم حال میده

67369824650776413667.jpg
[/URL][/IMG]

- - -ویرایش - - -

اون که کلا تو فیفا 13 بود ! که زیر 5 دقیقه باخت حساب نمیکرد .. تو اون گزینه خروج از بازی با غلطک سمت راست فرمون بدی سمت راست یه گزینه دیگه میاد که تو اون از طرف هم پرسیده میشه همزمان که اونم آيا مایل به خروج از بازی هست یا نه .. که اگه لگ دار باشه اکثرن خارجیا yes میزنن ..

این قضیه رو من آخر نفهمیدم چرا همیشه این گزینه در دسترس نیست و بعضی وقت ها هست و دقت هم نکردم تاحالا که چرا فقط بعضی ئقت ها میشه با توافق طرفین از بازی رفت بیرون

مسخره، قهرمان میشی نه یه انیمیشنی نه جشنی نه کاپی و نه حتی یه خوشحالی همینجوری همه دستشونو میزنن بغلشون و تموم میشه اما 30,000 سکه و 3تا پک رایگان واسه جایزه قهرمان خوب بود و پکهاش هم حال میده

67369824650776413667.jpg
[/URL][/IMG]

آفلاین رفتی یا آنلاین ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or