FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
این چه مسخره بازیه..بازیو بردم تو word cup..آخر بازی ارور میده(بعد اینکه بازی تموم شده) نتیجه رو میزنه برد طرف..یعنی چی :@

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
الان این کارو کردم دو تا بازی تموم شد بردم نتیجه رو به خودم داد .. EA داره حال به هم زن میشه بخدا :|
بازی تموم شد کاری نکن بزار تصویرا بره تا خودش آخرش میزنه صبر کنید ( یه چیزی لود میشه بعد نتیجه رو به خودت میده اگه برده باشی ... )

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تو فوت بعضی بازیکنان قدرتاشون زیاد شدن مثلا mertesacker دیدم 89 !!!!
کسی میدونه چجوری این کارو میکنن که قدرتاشون زیاد میشه؟؟؟

به اون کارتا میگن تیم آف سیزن! یعنی تیم فصل!
اون یه کارت جدا از کارت مرتساکره قدرتش زیاد نشده کلا کارت دیگه ایه!
مثلا کارت عادیه استوریج 81 هست فصلش 89
در صمن سوال که براتون پیش میاد صفحات تاپیکو بگردین به جواب میرسین

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

abolfazl23

کاربر سایت
Feb 8, 2014
64
نام
ابوالفضل
سلام
من توی اتلتیمت یه مشکل دارم اول اینکه یه بازیکن چند تا قیمت داره که بیشترینش فک کنم با کارت ابیه و اینکه بازیکن رو میخرم ولی بعد چند تا بازی نمییشه باهاش بازی کرد یه متن روی کارت بازیکن اضافه میشه گوشه کارت
برای داشتن یه تیم خوب چطور رفتار بکنم در نقل وانتقالات و چه مواردی در نتیجه گرفتن حیاتیه؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدبد

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
سلام
من توی اتلتیمت یه مشکل دارم اول اینکه یه بازیکن چند تا قیمت داره که بیشترینش فک کنم با کارت ابیه و اینکه بازیکن رو میخرم ولی بعد چند تا بازی نمییشه باهاش بازی کرد یه متن روی کارت بازیکن اضافه میشه گوشه کارت
برای داشتن یه تیم خوب چطور رفتار بکنم در نقل وانتقالات و چه مواردی در نتیجه گرفتن حیاتیه؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدبد
ببین داداش اون بازیکنا برا این آبین که تو تیم منتخب هفته بودن و زمانی تو لیست فروش میان گرون ترن..رویس معمولی مثلا 30 تا قیمتشه زمانی که آبی باشه مطمئنن قیمتش بیشتره ..دو یا سه برابر میزارن تو لیست !!
اونی که شما گفتی یا بازیکن مصدومه یا اینکه باید قرار دادش رو تمدید کنی
شما این جا عضو شو و مطالعه کن حتما بیشتر آشنا میشی با قسمت Fut و بهتر میتونی تیمتو ببندی و نتیجه بگیری ;)

cameronhjx

کاربر سایت
Jul 5, 2013
19
سلام.یه آپدیت واسه فیفا 14 من اومده آپدیت رو کامل دانلود میکنم اما نصب نمیشه میزنه can not instal.هر چی retry میزنم فایده نداره.اگر کسی مشکلی مشابه من واسش پیش اومده و برطرف کرده لطفا واسه من هم توضیج بده
مرسی

abbasg4

کاربر سایت
May 1, 2009
38
شرمنده شاید جای درخواست من اینجا نباشه
گزارشگر عربی رو برای فیفا 14 میخاستم
در ضمن جدیدترین خوشحالی رونالدو رو که به هوا میپره به همراه آموزش قرار دادن این دو فایل و لحاظ کردن دربازی میخاستم
و اگر پچ جدید هم اومده اونم لطف بکنید همچنین نحوه مهار ضربه پنالتی رو هم اگه بگید ممنون میشم

GM-Club

کاربر سایت
Jun 2, 2014
11
درود

دوستان برای آپدیت wordcup ریجن بازی با ریجن دستگاه یکی باید باشه؟

میشه فیفایی رو که کدش استفاده شده رو خریداری کرد و آپدیت کرد برای wordcup ?

فک میکنم منظور شما در مورد pc باشه! ولی اینجا تاپیک ـه ps4 ــــــــــه ریجن 2های ps4 خودشون گزارش عربی دارن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر