FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
امروز با یکی بازی کردم این حتی اول بازی هم Skip نکرد :| گفتم شاید حتما بنده خدا کار پیش اومده واسش. دیدم نه :| صحنه های خطرناک هم Skip نمیکنه. منم یه پدری ازش دراوردم که آخر لجش گرفت و فکر کنم برق دستگاه رو قطع کرد :D ( چون خیلی سریع از بازی خارج شد :)) )

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
آخ آخ آخ خدا نکنه از اینا گل بخوری!
قشنگ می‌شینن 30 دفعه Replay نگاه می‌کنن بعد دیگه اصلا بازی رو می‌ذارن کنار؛ همش تو زمین خودشون پاس کاری می‌کنن تا وقت تموم شه :|

یادمه یه جا در مورد فیفا بازی کردن مسی خوندم
که دقیقا به همین سبک بود :D

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان میخوام بدونم یه سری که میبازن چیکار میکننن که واسه من برد ثبت نمیشه......تو این موندم....خیلی اعصابم خورد میشه تا حالا 20 بار واسم پیش اومده)x

آخرین ویرایش:

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
سلام دوستان
انلاین فیفا تو ps4 مثه ویتا لگ داره ؟؟؟؟!!!!! رو ویتا که افتضاح و رو اعصاب شدید ........
بعد یه چیزی نیست این دریبل ها و دکمه های ترکیبی رو فارسی نوشته باشه؟؟
مرسی

لگ که نه چون دقت کرده باشی توی افلاین نسخه ویتا هم فریم بازی روی 25 تا 29 می چرخه ....

این دریبل این حرفا هم که فکر نمی کنم تا اونجایی که من می دونم ... کلا هم کاری ندارن یکم وقت بذاری می فهمی دکمه هاش چیه و در ضمن انقدر فیفا توسعه پیدا نکرده که دریبل ها رو بشه به راحتی در زمین اجرا کرد 'منظورم از راحتی اینه که کلا شرایط گیم پلی طوری نیست که زیاد تاثیر مستقیم داشته باشه این حرکات' .....به هر حال امیدوارم نسخه بعدی خیلی خیلی متفاوت باشه هم گرافیک هم گیم پلی ! انقدری که همه جا دربارش حرف بزنن ، بازی رو ستایش کنن مثل قبل ...
:-*
:d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
یه سری دریبل ها هست که واقعا به کار آدم میاد :D بقیه اش جنگولک بازیه.

من با Body feint ( همون بدن اومدن خودمون ) خیلی راحت دریبل میکنم مدافع روبرو رو .

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
همین اتفاق برای منم افتاده،میکروفون رو روشن کردم قشنگ طرف رو کشیدم به .... انگلیسی زیبا! :D
طرف باخته مثلا ضربه آزاد گیرش اومده هی بازیکن عوض میکرد...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه سری دریبل ها هست که واقعا به کار آدم میاد :D بقیه اش جنگولک بازیه$
طرز اینجور دربیل زدن با کدوم دکمه هاس؟
L2 + RS
من بیشترین نتیجه رو روی دریبل 90 درجه ای می‌گیرم که مدافع جلویی رو نابود می‌کنه و راه برای حرکت به سمت محوطه باز می‌شه.
یعنی حرکت می‌کنم و یک دفعه 90 درجه زاویه حرکت رو تغییر می‌دم. طرز زدنش:
L2 + حرکت دادن RS به جهتی که بازیکن داره حرکت می‌کنه (چپ یا راست) بعدش هم حرکت دادن RS به جهتی که می‌خواید تغییر مسیر بدید (پایین یا بالا)
عکس:
96680405786319291812.jpg

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
من این ها رو همیشه تو حال خودش رها می‌کنم اکثر مواقع هم خوب نتیجه می‌گیرم :D

من به یکی 6 تا زدم، طرف توپ میومد دستش می‌رفت گل به خودی می‌زد :| :| :|

ای گفتی برا من پیش اومده هدستش وصل بود به خودش دروری میگفت نمیدونم یا به !!! =)):|

یه سوال برام پیش اومده.
تو یه بازیه 3 تا جلو بودم بعد طرف اصلا با دسته بازی نمیکرد /:) هدست رو زدم جوری هوار زدم اون فش معروف امریکایی رو نصار والده محترمش گردم ولی باز منتظر بود من اسکیپ کنم.اگه من بیام بیرون به نفع اون اقای قشنگ نتیجه میشه.

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,070
نام
AmiR
L2 + RS
من بیشترین نتیجه رو روی دریبل 90 درجه ای می‌گیرم که مدافع جلویی رو نابود می‌کنه و راه برای حرکت به سمت محوطه باز می‌شه.
یعنی حرکت می‌کنم و یک دفعه 90 درجه زاویه حرکت رو تغییر می‌دم. طرز زدنش:
L2 + حرکت دادن RS به جهتی که بازیکن داره حرکت می‌کنه (چپ یا راست) بعدش هم حرکت دادن RS به جهتی که می‌خواید تغییر مسیر بدید (پایین یا بالا)
عکس:

واسه Skill ها دیگه نیازی به گرفتن L2 نیست...

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
@
Dαnte

اینم خیلی خوبه :D مخصوصا وقتی از کناره ها داری حرکت میکنی. راحت میشه زد تو دل محوطه. البته بیشتر به درد موقعی میخوره که مدافع کنار بازیکن در حال حرکت باشه نه جلوش

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
لگ که نه چون دقت کرده باشی توی افلاین نسخه ویتا هم فریم بازی روی 25 تا 29 می چرخه ....

این دریبل این حرفا هم که فکر نمی کنم تا اونجایی که من می دونم ... کلا هم کاری ندارن یکم وقت بذاری می فهمی دکمه هاش چیه و در ضمن انقدر فیفا توسعه پیدا نکرده که دریبل ها رو بشه به راحتی در زمین اجرا کرد 'منظورم از راحتی اینه که کلا شرایط گیم پلی طوری نیست که زیاد تاثیر مستقیم داشته باشه این حرکات' .....به هر حال امیدوارم نسخه بعدی خیلی خیلی متفاوت باشه هم گرافیک هم گیم پلی ! انقدری که همه جا دربارش حرف بزنن ، بازی رو ستایش کنن مثل قبل ...
:d

واسه من که خیلی کاربرد داره حالا نمیگم همه دریبلارو استفاده میکنم اما دریبل زیدانی خیلی خیلی تو بازی به کارم میاد بخصوص با مارسلو ... یا اینکه پا عوض کردن با کریس(عشقم)...:p
این سوال هم واسه خودم نپرسیدم(همونطور که میدونی خودم فیفا رو 1000بار شستم و آویزون کردم) خواستم ببینم قبلا کسی زده تاپیکشو یا نه که اگه نه خودم بشینم روش کار کنم یه چیز تپل در بیارم ....
ملت حال کنند:d

ولی خدا خدا میکنم لگ نداشته باشه بیام همه دوستای ایرانی و غیر ایرانی رو 6تایی کنم بره:))
:bighug:
دقیقا الان انتظار داری چکار کنم؟؟!=))

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
واسه من که خیلی کاربرد داره حالا نمیگم همه دریبلارو استفاده میکنم اما دریبل زیدانی خیلی خیلی تو بازی به کارم میاد بخصوص با مارسلو ... یا اینکه پا عوض کردن با کریس(عشقم)...:p
این سوال هم واسه خودم نپرسیدم(همونطور که میدونی خودم فیفا رو 1000بار شستم و آویزون کردم) خواستم ببینم قبلا کسی زده تاپیکشو یا نه که اگه نه خودم بشینم روش کار کنم یه چیز تپل در بیارم ....
ملت حال کنند:d

ولی خدا خدا میکنم لگ نداشته باشه بیام همه دوستای ایرانی و غیر ایرانی رو 6تایی کنم بره:))
:bighug:
دقیقا الان انتظار داری چکار کنم؟؟!=))

خیلی ادعات میشه :D میام 6تا به خودت میزنم اشکت رو درمیارما :D

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خیلی ادعات میشه :D میام 6تا به خودت میزنم اشکت رو درمیارما :D

من چیزی نمیگم اما میتونی اطلاعات کاملی از فیفا بازی کردن من از آرمین , میلاد , مهران , حسین , امیر و ...... بگیری :d
تا این حد بهت بگم که کلاس خصوصی گرفته بودم تو ویتا واسه آموزش فیفا:punish:
حیف فعلا پلاس ندارم حضوری در خدمتت باشم
boxing.gif
flexion.gif
yahoo_24.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر