FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
به طرف 2 تا گل زدم بعدش شروع کرد داد و هوار کردن :دی منم دیگه بیخیال داشتم بازی می کردم یدفعه دیدم بازی شد 3-2 به نفع طرف!!! اینقدرم شاد شده بود که خدا میدونه، بعدشم شروع کرد وقت طلف کردن، منم گذاشتم ULTRA ATTACKING و 3تا زدم بهش :دی
هیچی دیگه، یارو ترک زمین کرد :دی

دوستان الان شما وقتي فيفا ١٤ بازي مكنيد رو one انتظاري كه قبل از خريد داشتين براووده شده يا دلسرد شدين؟مثلا خيلياتون قبل از خريد وان اين بازي رو با ٣٦٠ ميكردين اوايل عرضه بازي!فرقي هست بين وان و ٣٦٠ (در رابطه با بازي فيفا البته!)؟با در نظر گرفتن اينكه تلويزييونم led هستش

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

اول بزرگ مینویسم که ای دی منو ادد کنید واسه بازی :
Dr__septimo

بعد اینکه چرا از season وصل نمیشه واسه من؟:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

اخه حیف نیس این غول فیفا نتونه انلاین خود نمایی کنه؟؟؟؟؟؟!!!]
boxing.gif
biggrin.gif

خوب یه قرار بزاریم اینو شما قضاوت کن:))
به هر حال خدا کنه بتونم بدون لگ بازی کنم نتم 2 مگه مخابراته ....
هرکی خواست بازی کنه اینجا بگه قرار بزاریم قضاوت کنه:d

نمی‌دونم چرا ولی یه تنفر ذاتی دارم نسبت به این کری خوندن های الکی قبل از بازی و حتی قبل از شناختن طرف مقابل!
دقت کردید اگر مثلا من (یا خود کیارش هم که فکر می‌کنم هم عقیدس با من) ببرمتون چه دهنی ازتون سرویس می‌کنم بعدش؟! :دی
خب بی ادعا بیاید بازی کنید تو خود بازی نشون بدید چی بلدید :دی
جالبه من یکی رو 6-1 بردم چند وقت پیش بعد مسیج داد با سبک بازیت حال نمی‌کنم؛ هر وقت یاد گرفتی درست بازی کنی بیا ببرمت :o

داداش اخه میدونی چیه خیلی وقته نتونستم فیفا انلاین بزنم وقتایی هم که زدم با اینکه لگ داشتم کاری کردم طرف تو وقت اضافه لفت بده که من .......:|
واسه همین خیلی مشتاقم بیام باهاتون بازی زیاد فیفا 14 پی اس 4 رو نزدم اما تو این 2.3 روز اومد دستم ....
به هرحال اگه لطف کنید منو ادد کنید و بگید که چه موقع سر رینگ حاضر شم :))

آخرین ویرایش:
هستم در خدمتت سامان عزیز
dante جان یه سوال دارم من امروز هر کاری کردم season کتنکت نشد ..... واسه شما میشه؟؟ یا اشکال از نت منه؟:( خدا کنه با ایرانیا بتونم بازی کنم ...)
نت من 2مگه مخابراطه پینگم از speed test بیشتر وقتا زیر 200ث اما نمیدونم چه مرگشه:(

یکی از دلایلی که من با فرندلی حال نمیکنم همین صحبت های صفحه قبلی هست طرف میخواد صد تا بازی کنه با ادم بعدشم گل میخوره میگه فلان جور گل زدی تا یه گل هم میزنه میگه این گلت میارزه به تمامیه گلهات8-|
اینجوری نمیشه مثه اینکه باز باید از شیوه قبل استفاده کنم که کسی پیله کرد بزنم دلیت و بلاکش کنم
بنظرم کسی که بهره هوشیش بهدی برسه که از اولتیمیت تیم سر در بیاره هیچوقت سراغ فرندلی و سیزن نمیره=فکت:bighug:

یکی از دلایلی که من با فرندلی حال نمیکنم همین صحبت های صفحه قبلی هست طرف میخواد صد تا بازی کنه با ادم بعدشم گل میخوره میگه فلان جور گل زدی تا یه گل هم میزنه میگه این گلت میارزه به تمامیه گلهات8-|
اینجوری نمیشه مثه اینکه باز باید از شیوه قبل استفاده کنم که کسی پیله کرد بزنم دلیت و بلاکش کنم
بنظرم کسی که بهره هوشیش بهدی برسه که از اولتیمیت تیم سر در بیاره هیچوقت سراغ فرندلی و سیزن نمیره=فکت:bighug:

کلا جلوه بعدی از من تو این تاپیک ایجاد شده باو اینجورا هم که فکر میکنین نیستم....
به هر حال مصطفی جان الان آنلاین هستی یه بازی کاملا دوستانه بزنیم؟:)
اولیت من واسه فیفا چه آنلاین چه آفلاین بازیِ زیباست (پاس کاری زیاد و ....) نه اینکه بفرستی کناره ها و .......

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or