FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام تو ترکیب از کجا باید سیستم دفاعی و سیستم هافبک و سیستم حمله رو انتخاب کرد؟

- - -ویرایش - - -

از كجا ميشه تعداد پاسهارو فهميد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
سلام بعد از بازی که تعداد پاس های هر بازیکن رو نشون می ده اما کلی نمی دونم

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
من اکانت پی اس ان رو ساختم. برای انلاین بازی کردن با شماها باید حتما پول بدم؟
هیچکدوم از قسمت های آنلاین بازی برام کار نمیکنه.
راستی دکمه r3 کدوم دکمست؟ نوشته برای sign کردن به ea این دکمه رو فشار بده!

Nav ! D

کاربر سایت
Sep 6, 2010
42
نام
نــــویــــــد
من اکانت پی اس ان رو ساختم. برای انلاین بازی کردن با شماها باید حتما پول بدم؟
هیچکدوم از قسمت های آنلاین بازی برام کار نمیکنه.
راستی دکمه r3 کدوم دکمست؟ نوشته برای sign کردن به ea این دکمه رو فشار بده!
آنالوگ سمت راست رو فشار بدی میشه R3

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
یه عده ادم احمق بچه کوچولو ریختن تو psn هر کسی رو انلاین چند تا گل میوفتی جلو از بازی میان بیرون.

تو یه بازی 10 تا گل به یه نفر زدم اینقدر زورش اومد هر وقت توپ دستش میومد میرفت تو ترکیب که اعصاب ادمو خرد کنه .

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
یه عده ادم احمق بچه کوچولو ریختن تو psn هر کسی رو انلاین چند تا گل میوفتی جلو از بازی میان بیرون.

تو یه بازی 10 تا گل به یه نفر زدم اینقدر زورش اومد هر وقت توپ دستش میومد میرفت تو ترکیب که اعصاب ادمو خرد کنه .

90 درصد عقده ایینننن ! اکثرا نوووووو ب هم هستن ;)
بهترین کار اینه چندتا رفیق 5 - 6 تا پایه (هم پلیر خوب هم ادم اخلاق دار!) پیدا کنید با هم بازی کنید!

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
لطفا یه ذره بیشتر توضیح بده منظورت رو نمی‌فهمم.

سلام چه جوری سیستم دفاعی رو عوض کنم؟من تو ترکیب رفتم فقط دوتا مدل بود یکی الفساد گیری یکی هم نمی دونم. freeچی چی

فرستاده شده از LG-P715ِ من با Tapatalk

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام چه جوری سیستم دفاعی رو عوض کنم؟من تو ترکیب رفتم فقط دوتا مدل بود یکی الفساد گیری یکی هم نمی دونم. freeچی چی

فرستاده شده از LG-P715ِ من با Tapatalk
من این ها رو همیشه تو حال خودش رها می‌کنم اکثر مواقع هم خوب نتیجه می‌گیرم :D

من به یکی 6 تا زدم، طرف توپ میومد دستش می‌رفت گل به خودی می‌زد :| :| :|

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
فحش بنویسی عادیه ؟ من تو لایو اکس باکس ، یکی هر دفعه توپ میومد تو پاش می ایستاد وقت تلف میکرد و میخواستم بگیرم پاس میداد ، همینجوری ادامه داشت تا اینکه نیمه اول تموم شد . برام پیام فرستاد It's All About The Possession ! من اعصابم خرد شد و براش نوشتم که Push More Possession In Your Mother's A*s :D نیمه دوم دو تا گل بالاخره به زور توپ رو گرفتم زدم ، دراومد :D فک کنم فوتبال رو بعد اون واقعه گذاشت کنار :| :D

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
این قضیه Ultimate team چیه ؟
برای اینکه دو نفر آنلاین باهم بازی کنند حتما باید پول خرج کرد؟
بازیکنانی که دیگران طراحی می کنند مثلا یه بازی کن قدیمی رو میشه از جایی پیدا کرد و دانلود کرد باری استفاده در تیم خودمون؟

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
سلام دوستان
انلاین فیفا تو ps4 مثه ویتا لگ داره ؟؟؟؟!!!!! رو ویتا که افتضاح و رو اعصاب شدید ........
بعد یه چیزی نیست این دریبل ها و دکمه های ترکیبی رو فارسی نوشته باشه؟؟
مرسی

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها این pitch wear قضیش چیه؟؟
معنیش میشه پوشش چمن ولی من درست فرق بین light که معنیش میشه روشن و heavy که میشه سنگین رو متوجه نمیشم..
LIGHT و HEAVY چه فرقی با هم دارن دقیقا؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
من همیشه بیشتر اوقات با دوستم بازی میکنم و خیلی کیف میده ولی اون کنکور داره نمیتونه همش بیاد بازی کنیم.کریرم که میرم اعصابم خورد میشه انقد توپو میچرخونن و بعد پاس میدن.کاش فیفا مدی داشته باشه که مثلا اون بازیهای دوست من و پردازش کنه و وقتی دوستم نیست اونجوری باهام بازی کنه:d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
اینایی که Skip نمیکنن خیلی رو اعصابن
هر کیو میبینم اینجوری میکنه یه دهنی ازش سرویس میکنم که به غلط کردن بیفته :D

آفساید هارو هم Skip نمیکنم :D 10 مین آخر بازی هم تو زمین خودم پاسکاری میکنم :)) باید آدم شن این روانیا

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینایی که Skip نمیکنن خیلی رو اعصابن
هر کیو میبینم اینجوری میکنه یه دهنی ازش سرویس میکنم که به غلط کردن بیفته :D

آفساید هارو هم Skip نمیکنم :D 10 مین آخر بازی هم تو زمین خودم پاسکاری میکنم :)) باید آدم شن این روانیا
آخ آخ آخ خدا نکنه از اینا گل بخوری!
قشنگ می‌شینن 30 دفعه Replay نگاه می‌کنن بعد دیگه اصلا بازی رو می‌ذارن کنار؛ همش تو زمین خودشون پاس کاری می‌کنن تا وقت تموم شه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر