FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
580
نام
فرشاد
دوستان اگر سوالی در مورد بخش انلاین دارید من در خدمتم به سوالاتون جواب بدم.
اگر دوستان Ultimate باز هم هستن مثل من و سوالی دارند میتونند بپرسند.

( من هر دو کنسول ایکس باکس وان و پی اس ۴ رو دارم و رو هر دو فیفا رو هر روز انلاین بازی میکنم فکر کنم بتونم جواب قانع کننده ای بدم‌ )

شما روی ps3 فیفا بازی میکردی؟؟الان که رفتی ps4 انلاین اذیت نمیکنه؟؟ منظورم اینه که جزییات بیشتر و 1080 شدن بازی باعث شده نت ما ایرانیا:|جواب نده و اذیت کنه یا نه مثل همون ps3 هست؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
شما روی ps3 فیفا بازی میکردی؟؟الان که رفتی ps4 انلاین اذیت نمیکنه؟؟ منظورم اینه که جزییات بیشتر و 1080 شدن بازی باعث شده نت ما ایرانیا:|جواب نده و اذیت کنه یا نه مثل همون ps3 هست؟
نه عزيز فرقي نداره سرعتش تو انلاين

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اگر سوالی در مورد بخش انلاین دارید من در خدمتم به سوالاتون جواب بدم.
اگر دوستان Ultimate باز هم هستن مثل من و سوالی دارند میتونند بپرسند.

( من هر دو کنسول ایکس باکس وان و پی اس ۴ رو دارم و رو هر دو فیفا رو هر روز انلاین بازی میکنم فکر کنم بتونم جواب قانع کننده ای بدم‌ )
دوست عزیز سرورهای بازی نسبت به ps3 بهتر شده یانع؟

آخرین ویرایش:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
درود
عزیز شما سرعتت چقدره؟!
به نظرت سرعت بهتر تو PSN موقع بازی Share می‌شه یا XBL؟! (منظورم این که مثلا تو X360 و PS3 سرعت نت خیلی کاهش پیدا می‌کرد موقع آنلاین بازی کردن، حالا توی نسل بعد کدوم بهتره؟!)
بخش Season فرق خاصی کرده؟!
ممنون

من خودم تو انگلستان زندگی میکنم و سرعت اینترنتم بالاس٬ به نظرم دیگه سرعت اینترنت یکی از چیزهای هست که توی بازیهای نسل بعد ضروریه٬ مثلا دیگه نمیشه با ۵۱۲ کیلوبایت انتظار یه بازی انلاین عادی و حد اقل بدون لگ رو داشت. بین بخش انلاین و افلاین فرق چندانی نداره٬ اگه سرعتت چندان خوب نباشه به دلیل یه کمی delay باعث میشه محتاط تر بازی کنی وگرنه فرق چندانی نیست.

بخش فصل ها یا season توی التیمیت فرق کرده به این شکل که دیگه ۵ فصل ندارید بلکه ۱۰ فصل هستش و همینطور توی بخش عادی بازی شما ۱۰ فصل دارید مثل فیفای قبلی هر هفته و بعد از مدتی بخش کاپ هم باز میشه. فرق چندانی نکرده

- - -ویرایش - - -

من پی اس۳ فیفا۱۳ بازی کردم اما ۱۴ رو بازی نکردم پس نمیتونم در مورد این فیفا و فرقش نظر بدم. اما بازی در نسل بعد نرم تر و با گرافیک بهتر هستش٬‌ در گیم پلی اصلا فرقی نیست٬ هنوز شما میتوانید با پاس بلند بعد از شروع از وسط زمین گل بزنید. هنوز باگها وجود دارند.

بدون شک سرعت اینترنت بر کیفیت کار تاثیر داره و این قاعده کاره که شما دیگه با همان سرعتی که فیفا۹-۱۰ بازی میکردید و راضی بودید قطعا نمیتوانید از فیفا۱۴ راضی باشید.
جالبه بدونید به نظر من ( دوستان شاید نظر متفاوتی داشته باشند)‌ توی پی اس ۴ بازی بهتر اجرا میشه و در بخش انلاین شما روان تر و سریعتر بازی میکنید درحالی که روی ایکس باکس با همان کانکشن و سرعت اینترنت بازی یه جوری کند هستش و به روونی پی اس ۴ نیست. چیزی نیست که چندان مشهود باشد اما خوب اگه زیاد بازی کنی متوجه میشی.

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز سرورهای بازی نسبت به ps3 بهتر شده یانع؟

سرورها باید هم بهتر بشه٬ اگرچه روی ایکس باکس وان سرورها افتضاحه٬ اگرچه سرعت اینترنت من خیلی خوبه اما گاهی میشه که اعصابم از سرورهاش به هم میریزه.
کلا یکی از نقاط ضعف شرکت EA همینه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان منی که فیفا 14 رو تو ps3ذیجتالی خریدم میتوتم با 10 دلار برا ps4هم بخرمش یا نه
نه متاسفانه
فقط 4تا بازی این قابلیت رو دارن
BF4
COD Ghosts
Assassin's Creed 4 : Black Flag
Injustice gods among us
دوستان فیفا 14 کد آنلاین میخواد یا نه؟​

خیر نیاز نداره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان منی که فیفا 14 رو تو ps3ذیجتالی خریدم میتوتم با 10 دلار برا ps4هم بخرمش یا نه

بخرتش ولی فک کنم ea گفته بود از یه تاریخ به بعد دیگه نمیتونی بخری نمیدونم درسته یا نع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر