FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی به شدت پیشرفت داشته از گیم پلی نرم و روون بگیر تا اضافه شدن تعداد بسیار زیادی انیمشن به بازی و گرافیک عالی و منحصر به فرد برای یک عنوان ورزشی میشه گفت بدجور معتاد کننده هستش.واقعا Fifa 14 نسل بعد یه بازی جذاب و به شدت شبیه ساز فوتبال هستش.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بازی به شدت پیشرفت داشته از گیم پلی نرم و روون بگیر تا اضافه شدن تعداد بسیار زیادی انیمشن به بازی و گرافیک عالی و منحصر به فرد برای یک عنوان ورزشی میشه گفت بدجور معتاد کننده هستش.واقعا Fifa 14 نسل بعد یه بازی جذاب و به شدت شبیه ساز فوتبال هستش.

یعنی نمیشه بهش گفت 14.1 !؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
فیفا نسل بعد واقعا تفاوت زیادی با نسل قبل داره!

شاید کسایی که تریلرها و گیم پلی های بازی فیفا روی XONE یا PS4 رو میبینن متوجه این موضوع نشن، ولی همه جوره تغییر تو بازی هست

گیم پلی کلا متفاوت هست و جو استادیم ها واقعا فک برانداز!

فقط اینو بگم که تا اینجا حیفم اومده که صحنه های آهسته هر اتفاق بازی رو Skip کنم،؛ حتی، خطاها!!!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دارم کریر با تیم محبوبم اتلتیکو با دوربین brodcats که واقعا دوربین بازی عین واقعیت میکنه بازی میکنم.هرچی از بازی بگی کمه:d

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دارم کریر با تیم محبوبم اتلتیکو با دوربین brodcats که واقعا دوربین بازی عین واقعیت میکنه بازی میکنم.هرچی از بازی بگی کمه:d

خوش بحالتون ما هم یک هفته دیگه به جمع شما میپیوندیم..من نمیدونم بعضیا میگن این فیفا با فیفای نسل قبل تفاوت چندانی نداره چجوریه
آخه تریلرهاشو که نگاه میکنم میبینم واقعا چقدر انیمیشنهای بازی زیاد شده چمن هم که برجسته تماشاچیا سه بعدی و داینامیک..تصویر آهسته های فیفا های قبلی که معضلی بود واسه خودش الان واقعا زیبا و قشنگ شده..

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
هرکی گفته بده بیاد بینم (شوخی):d.جدا از شوخی بازی عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییهییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
به به میبینم که اتلتیکویی هستی منم میلانی شدید و قدیمی دو تیم هم جام باشگاهها به هم خوردن :d
هفته دیگه ایشالا PS4 میرسه دستم 24 ساعته باهات آن میزنم :d
Forza_milan_by_djaxl.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر