FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یعنی اصلا نمیشه آنلاین بازی کرد؟؟این که فاجعس
چرا داره منظورم این بود قبلا حالت افلاین هم کریر بود هم کیک اف همم تورنمنت اما الان گزینه تورنمنت نیست همه مود هایه انلاین تو بازی هست اولتیمت ، سیسون ، فرندلی انلاین و ....
نوید جان پس مراسم قهرمانی دیگه خوب شده ، بعد سرعت بازیکنا مثل 14 نسل قبل ؟؟ مثلا ریبری یا رونالدو کندن تو بازی و بازی فیزیکیه مثل نسل قبل یا نه مثل 13 میدون ؟ این نکته اش خیلی رو اعصابه من بود رو 360 ، هوای برفی چطوره مثل نسل قبل ؟
اره داداش مراسم قهرمانی بالاخره بهش اضافه شد جالبه اصلا بازی برایه بار اول با سوپرکاپ اسپانیا شروع میشه و بیشتر انیمیشن ها و نکات مثبت که کلا به سری جدید اضافه شده نشون میده.در مورد سرعت بازی نمیدونم چرا حس میکنم سرعت زیاد شده سرعت بازیکن نمیگم سرعت کلی بازی من سرعت بازی گذاشتم رو اسلو دارم باهاش زندگی میکنم.بازی به نظرم فیزیکی تر اما بازیکنایه سرعتی مثله رونالدو و روبن هنوزم کار برد دارن.نحوه پاسکاری عالی شده البته من قسمت کنترل همه گزینه هارو از حالت اسیست به سمی و چند مورد هم مانوئل کردم یعنی همیشه اینکارو میکنم.داداش مگه حالت برفیم داره ؟نمیدونستم الان میرم تست میکنم میام میگم.فقط در مورد گرافیک هر ساعتی که بازی میکنید حس همون لحظه نشون میده مثلا صبح ظهر بعد عظهر و حتی شب .حتی هوایه صاف با ابری قشنگ حس میشه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش انلاین اصلا نزدی یا نمیشه یا حالت نمیکشه بزنی؟
واقعا از نوشتهام اینجور برداشت میشه نمیشه انلاین زد؟! :D پس چقدر بد منظورم میرسونم:D داداش من خودم امکانش ندارم‏(‏متاسفانه اینترنت ندارم ) انلاین بزنم اما هر کس که بخواد میتونه انلاین بزنه مشکلی نداره

rango1042

کاربر سایت
Jul 24, 2012
335
نام
عبداله
آنلاینش رو بخوایم بازی کنیم فک کنم باید سالیانه اشتراک بدیم .. چند ده دلاری بود اگه اشتباه نکنم ! یا یکم بالاتر :d
این اونوقت هست دیگه ؟ نه ؟! تا کی هست این ؟ امکانش هست ورش دارن ؟ تا پاییز سال بعد که فیفا 15 میاد مثلا ..

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آنلاینش رو بخوایم بازی کنیم فک کنم باید سالیانه اشتراک بدیم .. چند ده دلاری بود اگه اشتباه نکنم ! یا یکم بالاتر :dاین اونوقت هست دیگه ؟ نه ؟! تا کی هست این ؟ امکانش هست ورش دارن ؟ تا پاییز سال بعد که فیفا 15 میاد مثلا ..
برایه بازیکردن انلاین که باید پلاس داشته باشی کلا چه فیفا یا هر بازی دیگه ای.البته دستگاه بخرین تو خودش یک کد داره یک ماه پلاس رایگان داره.مگه ea کد انلاینش برنداشته بود؟یا اینم جدایه پلاس پول میگیره؟خیره سرش میخواست که احترام مار بدست بیاره!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من خیلی گشتم تو ستینگ حالت برفی ندیدم!حتی اب و هوا گذاشتم رو زمستان فقط حالت بارونی و صاف داره گزینه اسنو(برفی)ندیدم!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چون سال اول احتمالا برای اینه هم برف نداره هم تورنومنت وقت کافی نداشتن سال بعد کامله ، بارونی چطوره نوید مثل قبل رو صفحه قطره میزنه و گل لای بلند میشه ، لباس گلی شه فکر کنم دیگه خیلی توقع بردم بالا.:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
چون سال اول احتمالا برای اینه هم برف نداره هم تورنومنت وقت کافی نداشتن سال بعد کامله ، بارونی چطوره نوید مثل قبل رو صفحه قطره میزنه و گل لای بلند میشه ، لباس گلی شه فکر کنم دیگه خیلی توقع بردم بالا.:d
منصور جان اب و هوا بارونی مثله ماله نسخه هایه قبله با این تفاوت که تصویر شفافتر و روشنتره .حقیقتش متوجه قطره رو تصویر نشدم .اب پخش میشه مخصوصا وقتی میری ریپلی ببینی اما گل بازی نکردم:D لباسها هم خیس میشه.من بیشتر تو گیم پلی فرو میرم که توجهم به این مسائل کم میشه.اگر دستگاه با یه بازی اشنتیون بهتون میدن فیفا رو انتخاب کنید چون تا فیفا۱۵سرتون گرم میکنه

آخرین ویرایش:

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
یه چیزی که تو نظرات ندیدم و گفتم شاید به احتمال یه درصد حوستون بهش نباشه اینه که فقط تو بعضی استادیوم ها حالت برفی وجود داره آیا شما تو تمام استادیوم ها حالت برفی رو گشتید نداشت؟
:-/ یه چیزه دیگه اینکه من تو نسخه ی pc که بازی میکنم اولش فک کردم نیو تورنومنت و پرکتیس آرنا نداره بعد که گشتم تو قسمت MORE هر دو رو پیدا کردم آیا شما قسمت مور رو هم نگاه کردی نیو تورنومنت نداشت؟آخه خیلی بعیده
حالا نگید همه ی اینا رو که خودمون میدونستیم خسته نباشی فلان گفتم شاید یه کمکمی کرده باشم ببین میتونی برفی کنی یا نیو تورنومنت بزنی یا نه واقعا نداره؟
موفق باشی:d

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
من هر چي گشتم اين more رو پيدا نكردم
من تویه pc بازی میکنم منو 4 بخش اصلی داره که شامل home play football club customise هست که در زیر شاخه ی play قسمت پایین سمت راست گزینه ی more+ وجود داره
آب و هوای برفی چی شد رو همه استادیوم ها امتحان کردین؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یه چیزی که تو نظرات ندیدم و گفتم شاید به احتمال یه درصد حوستون بهش نباشه اینه که فقط تو بعضی استادیوم ها حالت برفی وجود داره آیا شما تو تمام استادیوم ها حالت برفی رو گشتید نداشت؟:-/ یه چیزه دیگه اینکه من تو نسخه ی pc که بازی میکنم اولش فک کردم نیو تورنومنت و پرکتیس آرنا نداره بعد که گشتم تو قسمت MORE هر دو رو پیدا کردم آیا شما قسمت مور رو هم نگاه کردی نیو تورنومنت نداشت؟آخه خیلی بعیدهحالا نگید همه ی اینا رو که خودمون میدونستیم خسته نباشی فلان گفتم شاید یه کمکمی کرده باشم ببین میتونی برفی کنی یا نیو تورنومنت بزنی یا نه واقعا نداره؟موفق باشی:d
اتفاقا داداش خوب شد گفتی من حالت برفی برایه بعضی استادیومارو نمیدونستم!نمیدونین کدوم ورزشگاه این حالت داره حالا رفتم خونه میچرخم.اما اون ذگزینه more میدونستم اما پیداش نکردم نداره من هم رو ps3 دارم هم ps4 اما رویه ۴ این گزینه پیدا نکردم

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آقا حالت برفی هست :d ظهر ویدیوشو دیدم
ورزشگاه های انگلیس ، ایتالیا ، روسیه و ... دارن ولی سمت اسپانیا و ... خبری از برف نیست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر