FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
اتفاقا داداش خوب شد گفتی من حالت برفی برایه بعضی استادیومارو نمیدونستم!نمیدونین کدوم ورزشگاه این حالت داره حالا رفتم خونه میچرخم.اما اون ذگزینه more میدونستم اما پیداش نکردم نداره من هم رو ps3 دارم هم ps4 اما رویه ۴ این گزینه پیدا نکردم
قابلی نداشت الان میرم واست استادیوم ها رو هم نگاه میکنم ولی نیو تورنومنت نداره عجیبه

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47
فعلا یه تعدادی از استادیوم ها رو مینویسم رفتی خونه خودت نگاه کن(داشتم مینوشتم دیدم هی میرم جلو استادیوم ها به این زودی ها تموم نمیشه تا M فک کنم هرچی برفی بود نوشتم) Anfield court lane crown lane Donbass Arena Eastpoint Arena Emirates Estadio de las artes Estadio Mestalla Etihad Euro park Forest park stadium Goodison park Imtech Arena Juventus stadium Mlton road
البته این ها برایه نسخه قبل pc بود نمیدونم برایه نسل بعد هم همینطوره یا نه
موفق باشی;)

- - -ویرایش - - -

هزار تا space بین هر استادیوم زدم چرا وقتی نظر ثبت شد از بین رفت؟قابل خوندن هست؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فعلا یه تعدادی از استادیوم ها رو مینویسم رفتی خونه خودت نگاه کن(داشتم مینوشتم دیدم هی میرم جلو استادیوم ها به این زودی ها تموم نمیشه تا M فک کنم هرچی برفی بود نوشتم) Anfield court lane crown lane Donbass Arena Eastpoint Arena Emirates Estadio de las artes Estadio Mestalla Etihad Euro park Forest park stadium Goodison park Imtech Arena Juventus stadium Mlton roadالبته این ها برایه نسخه قبل pc بود نمیدونم برایه نسل بعد هم همینطوره یا نه موفق باشی;)- - -ویرایش - - -هزار تا space بین هر استادیوم زدم چرا وقتی نظر ثبت شد از بین رفت؟قابل خوندن هست؟
اره داداش قابله خوندن دستت درد نکنه خبرش میدم.حقیقتش من فقط با بایرن بازی میکنم اونم تو الیانز ارنا

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
فعلا یه تعدادی از استادیوم ها رو مینویسم رفتی خونه خودت نگاه کن(داشتم مینوشتم دیدم هی میرم جلو استادیوم ها به این زودی ها تموم نمیشه تا M فک کنم هرچی برفی بود نوشتم) Anfield court lane crown lane Donbass Arena Eastpoint Arena Emirates Estadio de las artes Estadio Mestalla Etihad Euro park Forest park stadium Goodison park Imtech Arena Juventus stadium Mlton roadالبته این ها برایه نسخه قبل pc بود نمیدونم برایه نسل بعد هم همینطوره یا نه موفق باشی;)- - -ویرایش - - -هزار تا space بین هر استادیوم زدم چرا وقتی نظر ثبت شد از بین رفت؟قابل خوندن هست؟
داداش دمت گرم حق با شما بود من اصلا نمیدونستم تو بعضی ورزشگاها این حالت وجود نداره.برفش خیلی بهم چسبید البته اولین بار بود تو این حالت بازی میکردم جالبیش تو گیم پلی تاثیر داره بازی کندتر میکنه اینجوری حس کردم

- - -ویرایش - - -

نوید جان تو بازیو اپدیت کردی؟
نه بابک جان من اینترنت ندارم شما اپدیت کردی؟ براش تایتل اپدیت امده؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
داداش دمت گرم حق با شما بود من اصلا نمیدونستم تو بعضی ورزشگاها این حالت وجود نداره.برفش خیلی بهم چسبید البته اولین بار بود تو این حالت بازی میکردم جالبیش تو گیم پلی تاثیر داره بازی کندتر میکنه اینجوری حس کردم

- - -ویرایش - - -

ی اپدیت تو نوفیتکیشن اومده فک کنم سیصد مگه.واسه بسکتبال هم ی دونه اومده سه گیگو خورده ایی:((

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ی اپدیت تو نوفیتکیشن اومده فک کنم سیصد مگه.واسه بسکتبال هم ی دونه اومده سه گیگو خورده ایی:((
۳گیگ چه خبره!حالا ۳۰۰مگ میشه کاریش کرد اما ۳گیگ!.دوستان حرفم پس میگیرم حالت برفی تاثیری رو سرعت بازی نداره اما از لحاظ گرافیکی خیلی دلنشین حتی بخارم میده دهن بازیکنا

sepehr398

کاربر سایت
Sep 14, 2013
47

- - -ویرایش - - -

قابلی نداشت خواستم کمکی بکنم

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
دوستان اگر سوالی در مورد بخش انلاین دارید من در خدمتم به سوالاتون جواب بدم.
اگر دوستان Ultimate باز هم هستن مثل من و سوالی دارند میتونند بپرسند.

( من هر دو کنسول ایکس باکس وان و پی اس ۴ رو دارم و رو هر دو فیفا رو هر روز انلاین بازی میکنم فکر کنم بتونم جواب قانع کننده ای بدم‌ )

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان اگر سوالی در مورد بخش انلاین دارید من در خدمتم به سوالاتون جواب بدم.
اگر دوستان Ultimate باز هم هستن مثل من و سوالی دارند میتونند بپرسند.

( من هر دو کنسول ایکس باکس وان و پی اس ۴ رو دارم و رو هر دو فیفا رو هر روز انلاین بازی میکنم فکر کنم بتونم جواب قانع کننده ای بدم‌ )
درود
عزیز شما سرعتت چقدره؟!
به نظرت سرعت بهتر تو PSN موقع بازی Share می‌شه یا XBL؟! (منظورم این که مثلا تو X360 و PS3 سرعت نت خیلی کاهش پیدا می‌کرد موقع آنلاین بازی کردن، حالا توی نسل بعد کدوم بهتره؟!)
بخش Season فرق خاصی کرده؟!
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر