FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
حجم اصلی بازی 12 گیگ هست. 2 گیگ دانلود کرده تا بتونید بازی کنید ولی در Background داره دانلود انجام میده. زبان ژاپنی رو هم میشه از تنظیمات عوض کرد.

- - -ویرایش - - -

TLOU کلا بهینه شده هست آنلاینش. فیفا 14 فقط بخش پرو کلاب بهینه شده و هیچ لگی نداره ولی بقیه بخش هاش با این پینگ شما لگ خواهد داشت. ( من خودم با پینگ 70 لگ بسیار جزئی داشتم ولی جوری نبود که بازی رو خراب بکنه و نشه بازی کرد.
هر ساعت فک کنم بیشتر از 100 یا 120 مگ مصرف نکنه.
اگه من جای شما بودم فیفا 14 رو نمیخریدم. چون تا چند وقت دیگه فیفا 15 میاد.

ممنون جواب دادی فقط این پرو کلاب چیه؟همونیه که بازیکن می خری و اینا.
امکان داره برا fifa 15 آنلاین بازی کردن بهینه بشه؟ یعنی صرف خود بازی تاثیر بذاره تو لگ نداشتن. چون خب از جهت صرفه اقتصادی من می تونم با نصف پولش 14 رو بخرم و میگن گرافیک هم خیلی فرق نکرده تو15.نظرتون چیه دوستان؟

ممنون جواب دادی فقط این پرو کلاب چیه؟همونیه که بازیکن می خری و اینا.
امکان داره برا fifa 15 آنلاین بازی کردن بهینه بشه؟ یعنی صرف خود بازی تاثیر بذاره تو لگ نداشتن. چون خب از جهت صرفه اقتصادی من می تونم با نصف پولش 14 رو بخرم و میگن گرافیک هم خیلی فرق نکرده تو15.نظرتون چیه دوستان؟

پرو کلاب به نظر من محبوب ترین مود بازی هست که باید بازیکن خودتونو بسازید، بعدا باهاش آنلاین بازی کنید. پلیر های دیگه هم جوین میشن و هر کس یدونه پست انتخاب میکنه و بازی میکنید.
فعلا چیزی در موردش گفته نشده ولی فک کنم یکم بهتر بشه وضعیت سروراش نسبت به فیفا 14.
این که با نصفش میشه فیفا 14 رو خرید درسته ولی وقتی فیفا 15 بیاد قیمت فیفا 14 خیلی میاد پایین و ضرر میکنید برای فروشش. گرافیک هم به نظر من پیشرفت های خوبی کرده.
اینکه فیفا 14 رو بخرید یا نه تصمیمش با خودتونه و من و دوستان فقط نظر شخصیمونو میگیم.

حجم اصلی بازی 12 گیگ هست. 2 گیگ دانلود کرده تا بتونید بازی کنید ولی در Background داره دانلود انجام میده. زبان ژاپنی رو هم میشه از تنظیمات عوض کرد.

.
ممنون دوست عزیز
همونطور که گفتین دانلود کرد و تموم شد، الان شده 8/5 گیگ با یه آپدیت 200 مگابایتی

حالا سوال اینه که بخش تغییر زبان منوها کجاست؟
ممنون میشم یه اسکرین شات برام بزارید
کلافه شدم بس که الکی توی منوها چرخیدم
پیشاپیش ممنونم

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

ممنون دوست عزیز
همونطور که گفتین دانلود کرد و تموم شد، الان شده 8/5 گیگ با یه آپدیت 200 مگابایتی

حالا سوال اینه که بخش تغییر زبان منوها کجاست؟
ممنون میشم یه اسکرین شات برام بزارید
کلافه شدم بس که الکی توی منوها چرخیدم
پیشاپیش ممنونم

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

برای تغییر زبان، اول بازی عکس پرچم میاره. از اونجا پرچم انگلستان رو انتخاب بکنید.

زبان ژاپنیی قابل تعویض نیست. امکان نداره.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

ممنون
پس عملا به هیچ دردی نمیخوره این پک ی که من خریدم‌‌
نمیشه یه دی یک فیفا ۱۴ بر آرم و دوباره کامل روی همین نصب ژاپنی اوررایت کنم تا زبانش اضافه بشه؟
وقتی میرم تنظیمات زبان ،گزینه تغییر زبان بصورت grey و غیر فعال هستم متاسفانه
حالا اصلا این پک ریجن دو ژاپن ۱۵۴۰۰۰۰ هزار تومن میارزه که خریدم؟چون بازیش که بدرد نمیخوره

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

برای تغییر زبان، اول بازی عکس پرچم میاره. از اونجا پرچم انگلستان رو انتخاب بکنید.

اصلا نمیاد دوست عزیز،اینجوری که دیگه سوال کردن نداشت گلم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:
بازی رو که اجرا کردی خودش پیغام آپدیت میده.
برای آپدیت ترکیب تیمها هم باید بری توی تنظیمات یه قسمت داره نوشته دانلود اسکوواد.

اون وقت بخام به نت وصل بشم حتمن باید پلاس تهیه کنم یا نه خودش اتوماتیک دان میکنه

اون وقت بخام به نت وصل بشم حتمن باید پلاس تهیه کنم یا نه خودش اتوماتیک دان میکنه

برای بازیهای آنلاین باید پلاس داشته باشی.ولی برای استفاده ی ساده( مثل پیام دادن به دوستان-جستجو تو play station store و ..) نیازی به پلاس نیست.

فروش کد آنلاین برای دانلود فیفا 14 PS4

سلام دوستان

کد آنلاینFIFA 14 PS4 برای فروش میذارم فقط 125هزار تومن
که فک کنم هم بر روی PSViTA و هم
PlayStation TVفعال میشه
برای ریجن ژاپن و ساخت اکانت کمتر از یه دیقه زمان میبره و میتونید بعد از دانلود بازی رو رو بقیه اکانت هایی که دارید هم اجرا کنید
بازی هم حدود 7 گیگه که بعد از دو گیگ میتونید Kick off بزنید!
که برای اکانت ژاپن 14 روزم پلاس رایگان میده
برای ارسال پیام خصوصی همین جا اعلام کنید و یا ایمیل بدهید
ashkanss12@yahoo.com

با تشکر

دوستان توی سیزن آنلاین چطور از بازی خارج بشیم که بازنده نشیم توی یو.تیو.ب یه فیلم دیدم که طرف بازی رو استپ می کرد و دستگاه رو log off می کرد و وقتی دوباره log in می کرد وارد بازی میشد بازی قطع میشد و اون هم بازنده نمیشد و از تعداد بازیهای باقیماندش کم نمیشد. این روش رو توی fut انجام میداد. ولی من توی سیزن آنلاین این کار رو کردم نشد. هم بازنده شدم و هم از بازیهای باقیمانده کم شد. ولی با چند نفری که توی سیزن بازی کردم این بلا رو سرم آوردن. وقتی ازشون جلو بودم از بازی خارج میشدن بدون اینکه سه امتیاز رو به من بده و از بازی های باقیمانده هم کم نمیشد.
اگه کسی راهی بلده ممنون میشم در اختیارم بذاره.

دوستان توی سیزن آنلاین چطور از بازی خارج بشیم که بازنده نشیم توی یو.تیو.ب یه فیلم دیدم که طرف بازی رو استپ می کرد و دستگاه رو log off می کرد و وقتی دوباره log in می کرد وارد بازی میشد بازی قطع میشد و اون هم بازنده نمیشد و از تعداد بازیهای باقیماندش کم نمیشد. این روش رو توی fut انجام میداد. ولی من توی سیزن آنلاین این کار رو کردم نشد. هم بازنده شدم و هم از بازیهای باقیمانده کم شد. ولی با چند نفری که توی سیزن بازی کردم این بلا رو سرم آوردن. وقتی ازشون جلو بودم از بازی خارج میشدن بدون اینکه سه امتیاز رو به من بده و از بازی های باقیمانده هم کم نمیشد.
اگه کسی راهی بلده ممنون میشم در اختیارم بذاره.

سیستم FUT انگار با سیسن فرق میکنه ..
مثلا تو FUT من دیدم اگه جلو باشی این کارو کنی 3...0 بده به خودمون !! ولی همین کارو تو سیسن کنی چیزی ثبت نمیشه !
اگه بازی مساوی باشه تو FUT و سیسن جفتو باختت میزنه اگه قطعی از طرف شما باشه !
در کل این دو تا فرق داره این قضیشون
البته من اینی که میگم خودم دیدم
چند ماه قبل نـت مشکل داشت اینطوری واسم پیش اومد ..تو FUT امتیازو میگرفتم ولی تو سیسن نه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or