FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
دوستان چطور میشه فیفا رو انلاین بازی کرد یه راهنمای بکنید
سلام عیدتون مبارک یک قسمت داره به نام سیزن که اونجا با خارجی ها بازی می کنید یک قسمت داره به نام انلاین فرندلی که به دوستاتون اینوایت می دید با هاتون بازی کنند یک قسمت هم به نام ultimate team که باید بازیکن بخرید با از این چیزا که انلاین سیزن داره موفق باشید

دوستان عزیز و محترم سلام
یه سوال من با 360 کلی فیفا آنلاین بازی کردم حالا راهی هس که این آمارو به فیفا 15 تو ps4 منتقل کنم ؟؟؟؟؟؟ ( درضمن میدونم هنوز 15 نیومده ;) ) ممنون میشم راهنماییم کنید

quote_icon.png
نوشته شده توسط mis2012

من میخواستم بدونم باید چطوری این آپدیت که نقل و انتقالات جدید رو داره انجام بدم؟
نقلو انتقالات توی تابستان رو ea در فیفا15 درست میکنه تاحالا هیچ فیفایی من ندیدم که توی تابستان نقل و انتقالاتش درست باشه
البته توی اولتیمیت تیم یه سری بازیکنها که تیمشون عوض شده رو میشه خرید

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز و محترم سلام
یه سوال من با 360 کلی فیفا آنلاین بازی کردم حالا راهی هس که این آمارو به فیفا 15 تو ps4 منتقل کنم ؟؟؟؟؟؟ ( درضمن میدونم هنوز 15 نیومده ;) ) ممنون میشم راهنماییم کنید
به احتمال 99% نمیتونی

نقلو انتقالات توی تابستان رو ea در فیفا15 درست میکنه تاحالا هیچ فیفایی من ندیدم که توی تابستان نقل و انتقالاتش درست باشه
البته توی اولتیمیت تیم یه سری بازیکنها که تیمشون عوض شده رو میشه خرید

- - -ویرایش - - -

به احتمال 99% نمیتونی

پس این آپدیت چیه که میگن اومده بعدش فقط میگن سوارز تو آپدیت درست نشده؟

این مشکل بیرون پریدن فیفا برا خیلی ها پیش اومده و EA کوچکترین اهمیتی به این موضوع نیمده و رسما به اونجاش گرفته:|
کلا پشتیبانی فیفا ۲،۳ ماه مونده به فیفای جدید تموم میشه برا آخرین نسخه.البته واضح که وقتی هیچ رقابتی وجود نداشته باشه هر غلطی دلش بخواد میکنه،چون در هر صورت ملت فیفا میخرن:|

دوستان من تا بحال فوتبال تو psn نزدم کلا سبکش چجوریه میشه لیگ رو آنلاین با یه تیم رفت تا آخر یا نه؟ دوست دارم کل تیم رو هدایت کنم و اصلا با اینکه یه بازیکن رو فقط داشته باشم اصلا حال نمی کنم.
من با اینترنتم راحت TLOU بازی می کنم به نظرتون فوتبالم جواب میده نتم یا لگ و قعطی خواهد داشت؟ پینگ من 170 هستش و تایم اوتم هم کمه.
مصرف حجمش چطور یعنی هر یک ساعتش حدودا چند مگ مصرف می کنه؟
در کل آنلاین فوتبال جواب میده یا پول حروم کردنه؟ چون هیچ رقمه نمیتونم یه دسته دیگه بخرم ی خوام ببینم اگه آنلاین مالی نیست کلا فوتبال منصرف شم.
ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنمایی کنن چون می خوام زودتر تصمیم بگیرم که بخرمش یا نه.

- - -ویرایش - - -

سلام عیدتون مبارک یک قسمت داره به نام سیزن که اونجا با خارجی ها بازی می کنید یک قسمت داره به نام انلاین فرندلی که به دوستاتون اینوایت می دید با هاتون بازی کنند یک قسمت هم به نام ultimate team که باید بازیکن بخرید با از این چیزا که انلاین سیزن داره موفق باشید
آقا تو این قسمت سیزن و یا آنلاین فرندلی فقط میشه بازی دوستانه داشت یا اینکه لیگ هم داره؟

دوستان من تا بحال فوتبال تو psn نزدم کلا سبکش چجوریه میشه لیگ رو آنلاین با یه تیم رفت تا آخر یا نه؟ دوست دارم کل تیم رو هدایت کنم و اصلا با اینکه یه بازیکن رو فقط داشته باشم اصلا حال نمی کنم.
من با اینترنتم راحت TLOU بازی می کنم به نظرتون فوتبالم جواب میده نتم یا لگ و قعطی خواهد داشت؟ پینگ من 170 هستش و تایم اوتم هم کمه.
در کل آنلاین فوتبال جواب میده یا پول حروم کردنه؟ چون هیچ رقمه نمیتونم یه دسته دیگه بخرم ی خوام ببینم اگه آنلاین مالی نیست کلا فوتبال منصرف شم.
ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنمایی کنن چون می خوام زودتر تصمیم بگیرم که بخرمش یا نه.

- - -ویرایش - - -

آقا تو این قسمت سیزن و یا آنلاین فرندلی فقط میشه بازی دوستانه داشت یا اینکه لیگ هم داره؟
سلام در قسمت سیزن ea هر چند روز یک بار کاپی رو برگزار می کنه در فرندلی هم هرکس چند بار بیشتر ببره کاپ بهش می دن موفق باشید

در کل آنلاین فوتبال با این سرعت نت جواب میده یا پول حروم کردنه؟ چون هیچ رقمه نمیتونم یه دسته دیگه بخرم ی خوام ببینم اگه آنلاین مالی نیست کلا فوتبال منصرف شم.
کسی نیست جواب این یکی رو هم بده؟

سلام دوستان با اجازتون دیشب واسه تولدم یه PS4 که باندل فیفا 14 (دانلودی) و ریجن 2 ژاپن هدیه گرفتم و یه اکانت PSN آمریکا ساختم و وقتی خواستم کد REDEEM دانلود رو در استور بزنم ارور داد و بعد متوجه شدم که باید اکانت ژاپن بسازم با هزار بدبختی تونستم یه اکانت ژاپن بسازم و تمام زبان استور به ژاپنی تبدیل شد متاسفانه و وقتی کد دانلود رو زدم صفحه دانلود فیفا 14 باز شد و چون نمیدونستم کدوم گزینه رو بزنم بصورت شانسی!!! دیدم که دانلود فیفا که حجم تقریبی 2200 مگابایت داشت و یه آپدیت تقریبا 200 مگابایتی داره انجام میشهصبح که از خواب بیدار شدم دیدم دانلود کامل شده و وقتی وارد بازی شدم دیدم زبان منو ها ژاپنیه و فقط صفحه اول بازی فعاله انگار که بازی دمو هست و فقط بازی ریال و بارسا رو میشه انجام داد و FUT و چنتا گزینه دیگه هم بود ولی کریر مود نیستحالا ازتون تمنا دارم کمکم کنید چون با این زبان ژاپنی من هیچی از کارم متوجه نمیشماصلا این کد دانلود واسه بازیه کامل فیفا 14 هست یا همینی که من دانلود کردم؟پیشاپیش ممنونم از کمکتون

سلام دوستان با اجازتون دیشب واسه تولدم یه PS4 که باندل فیفا 14 (دانلودی) و ریجن 2 ژاپن هدیه گرفتم و یه اکانت PSN آمریکا ساختم و وقتی خواستم کد REDEEM دانلود رو در استور بزنم ارور داد و بعد متوجه شدم که باید اکانت ژاپن بسازم با هزار بدبختی تونستم یه اکانت ژاپن بسازم و تمام زبان استور به ژاپنی تبدیل شد متاسفانه و وقتی کد دانلود رو زدم صفحه دانلود فیفا 14 باز شد و چون نمیدونستم کدوم گزینه رو بزنم بصورت شانسی!!! دیدم که دانلود فیفا که حجم تقریبی 2200 مگابایت داشت و یه آپدیت تقریبا 200 مگابایتی داره انجام میشهصبح که از خواب بیدار شدم دیدم دانلود کامل شده و وقتی وارد بازی شدم دیدم زبان منو ها ژاپنیه و فقط صفحه اول بازی فعاله انگار که بازی دمو هست و فقط بازی ریال و بارسا رو میشه انجام داد و FUT و چنتا گزینه دیگه هم بود ولی کریر مود نیستحالا ازتون تمنا دارم کمکم کنید چون با این زبان ژاپنی من هیچی از کارم متوجه نمیشماصلا این کد دانلود واسه بازیه کامل فیفا 14 هست یا همینی که من دانلود کردم؟پیشاپیش ممنونم از کمکتون

حجم اصلی بازی 12 گیگ هست. 2 گیگ دانلود کرده تا بتونید بازی کنید ولی در Background داره دانلود انجام میده. زبان ژاپنی رو هم میشه از تنظیمات عوض کرد.

- - -ویرایش - - -

کسی نیست جواب این یکی رو هم بده؟

TLOU کلا بهینه شده هست آنلاینش. فیفا 14 فقط بخش پرو کلاب بهینه شده و هیچ لگی نداره ولی بقیه بخش هاش با این پینگ شما لگ خواهد داشت. ( من خودم با پینگ 70 لگ بسیار جزئی داشتم ولی جوری نبود که بازی رو خراب بکنه و نشه بازی کرد.
هر ساعت فک کنم بیشتر از 100 یا 120 مگ مصرف نکنه.
اگه من جای شما بودم فیفا 14 رو نمیخریدم. چون تا چند وقت دیگه فیفا 15 میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or