FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
با کدوم دکمه ها میشه ساندر زمینی از کناره ها انجام داد؟ یه زمان انجام میدادم الان فراموش کردم
یک و دو هم لطفا بنویسید

اگر یک بار دکمه سانتر بزنی که سانتر معمولی رو انجام میده . اگر دو بار بزنی سانتر با ارتفاع متوسط و نزدیک به زمین و سرعت بالا انجام میده . اگر سه بار بزنی سانتر زمینی انجام میده

آیا اپدیت کردن فیفا باعث میشه که اخرین تغییرات و نقل و انتقالات و ترکیب تیم ها هم بروز بشه؟
کسانی که اپدیت کردن لطفا بگن مثلا ترکیب تیم ملی ایران در جام جهانی ، حقیقی دروازه بان بود ، اما بطور پیش فرض قبل از آپدیت احمدی درون دروازست
آیا آپدیت این تغییرات رو لحاظ میکنه؟

آیا اپدیت کردن فیفا باعث میشه که اخرین تغییرات و نقل و انتقالات و ترکیب تیم ها هم بروز بشه؟
کسانی که اپدیت کردن لطفا بگن مثلا ترکیب تیم ملی ایران در جام جهانی ، حقیقی دروازه بان بود ، اما بطور پیش فرض قبل از آپدیت احمدی درون دروازست
آیا آپدیت این تغییرات رو لحاظ میکنه؟

تایتل آپدیت باگ های بازی رو رفع میکنه و آپدیت اسکواد ترکیب ها و جابه جایی هارو به روز میکنه

من اکانت origin دارم ولی الان که می خوام به سرور ea وصل بشم میگه باید توی سایت origin اکانت بسازم. چی کار کنم؟
سلام با همین اکانتتتون اوریجن دارید؟اگه بله که برید گزینه ی انلاین ستیتگ تو بخش اخر اوریجن رو بزنید باید بشناسه موفق باشید

نقل و انتقالات تابستان برای عنوان FIFA 14 منتشر شد

چندی پیش شرکت EA به صورت رسمی تقل و انتقالات تابستانه تیم های فوتبال را برای عنوان FIFA 14 خود منتشر کرد. این نقل انتقالات از هم اکنون به صورت آپدیت در دسترس تمامی طرفداران این بازی ورزشی است.طبق نوت منتشر شده از تغییرات این پک، شما می توانید از هم اکنون شاهد اشخاصی چون James Rodriguez در رئال مادرید، Alexis Sanchez در آرسنال، و Lewandowski در بایرن مونیخ در عنوان FIFA 14 خود باشید. برای مشاهده لیست کامل تغییرات این پک و بازیکن های اضافه شده به عنوان می توانید به این لینک مراجعه کنید.

سلام دوستان
در مورد فیفا در اینترنت سرچ میکردم دیدم چیزهایی نوشته در مورد اینکه تورنمنت از بازی حذف شده. این چیزی که حذف شده چی هست؟
آیا میشه بصورت آفلاین یک نفره و دو نفره بازی کرد؟ جام جهانی هم داره؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام دوستان
در مورد فیفا در اینترنت سرچ میکردم دیدم چیزهایی نوشته در مورد اینکه تورنمنت از بازی حذف شده. این چیزی که حذف شده چی هست؟
آیا میشه بصورت آفلاین یک نفره و دو نفره بازی کرد؟ جام جهانی هم داره؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
تورنمنت حذف شده .
بله میشه به صورت آفلاین یک نفره یا چند نفره بازی کرد.
جام جهانی با یک آپدیت اضافه شده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or