FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
جای ماهم حالشو بببر... راستی شما هیچ کاری نکردی که درست شد؟ ip static نداری؟
شما ای دی منو ادد کن باهم حال کنیم ...:))
درضمن من به نتم هیچگونه تغییری ندادم ....:) (یه بار DNS رو عوض کردم بدتر شد برش گردوندم ....)
این لیگ فیفا چی شد من کماکان منتظرما..../:):-b#:-s:dots:

آخرین ویرایش:

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
شما ای دی منو ادد کن باهم حال کنیم ...:))
البته اگه فیفا باز اصیل هستی ... که اینجور که معلومه هستی:bighug:
خب وقتی مال من میپره بیرون که نمیشه... ولی حتما ادت میکنم اگه شما زودتر رفتی پاش شما اد کن:) البنه که هستم داداش ولی نگفتی کار خاصی نکردی؟ ip static نداری؟

- - -ویرایش - - -

سلام
من میخوام فیفا التیمت بازی بکنم باید چه کتم چون میگه به اینترنت وصل شو
یعنی باید فریمور دستگاه رو بیارم بالا و اکانت درست بکنم یا اینکه نیاز نیست به این کارا؟
ممنون میشم اگه توضیح بدین
داداش وقتی میخوای انلاین بازی کنی باید اینترنت وصل باشی و اکانت داشته باشی دسگاتم اپدیت باشه..

Aref_Septimo

کاربر سایت
Jan 17, 2014
146
نام
Aref
خب وقتی مال من میپره بیرون که نمیشه... ولی حتما ادت میکنم اگه شما زودتر رفتی پاش شما اد کن:) البنه که هستم داداش ولی نگفتی کار خاصی نکردی؟ ip static نداری؟

- - -ویرایش - - -

داداش وقتی میخوای انلاین بازی کنی باید اینترنت وصل باشی و اکانت داشته باشی دسگاتم اپدیت باشه..
1 اینکه گفتم نه من اصن دستکاری نکردم مثه روز اولِ....
2 اینکه فرندلی پرت نمیکنه بیرون که بیا حال میکنیم ....
از فیفا چند فیفا میزنی؟؟ زاستش هم کل میکنم فان هم دوست دارم بازی قشنگ باشه نه تیریپ علی پروین و قلعه مرغی....

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
1 اینکه گفتم نه من اصن دستکاری نکردم مثه روز اولِ....
2 اینکه فرندلی پرت نمیکنه بیرون که بیا حال میکنیم ....
از فیفا چند فیفا میزنی؟؟ زاستش هم کل میکنم فان هم دوست دارم بازی قشنگ باشه نه تیریپ علی پروین و قلعه مرغی....
من 07 به اینورفیفا میزنم ولی از 13 انلاین میزنم اگه میخوای الان بازی کنیم اد کن تا من روشن کنم بیام چون عادی که نمیشه بازی کرد... hailedpuppet اگه اد کردی یه خبر بده بیام

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
:(( عاغااااااا ایدی من بن شددددددددددددددد :(( همش تقصیر محمده پریشب دو دس بردمش نمیدونم چیکار کرد حالا اومدم آن شم دیدم بن شده :(( ای دی جدید البته قدییمی :D رو ادد کنید RamtinNn

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
:(( عاغااااااا ایدی من بن شددددددددددددددد :(( همش تقصیر محمده پریشب دو دس بردمش نمیدونم چیکار کرد حالا اومدم آن شم دیدم بن شده :(( ای دی جدید البته قدییمی :biggrin1: رو ادد کنید RamtinNn

برادر اطلاع رسانی می کنیم ایدیت رو نگران نباش:D

آخرین ویرایش:

mahdiking

کاربر سایت
Mar 23, 2012
21
سلامبه دوستانه fifa باز اقا مارم اد کنید با هم انلاین بزنیم دوستانیم که التیمت دارن اد کنن باهاشون یه دست بازی کنیم بینیم به ما میخورن یا نه ؛)
Nicepop2

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام
من میخوام فیفا التیمت بازی بکنم باید چه کتم چون میگه به اینترنت وصل شو
یعنی باید فریمور دستگاه رو بیارم بالا و اکانت درست بکنم یا اینکه نیاز نیست به این کارا؟
ممنون میشم اگه توضیح بدین

عزیز شما باید به اینترنت وصل بشی تا بتونی fut بازی کنی...............

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
همین مشکل رو من هم دارم چند وقته! نهایت بتونم بازی کنم pro club رو تا دقیقه 79 هست!

فقط freindly میشه زد راحت ... با ایرانی ها بازی کنید فعلا ، خیلی سرورا فاجعه شده ... با یه خارجیه بازی می کردم یک صفرم جلو بود ولی پرید بیرون از بازی و امتیازشو داد به من! :| سرورا تعطیله ...

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان ايميل زدم به ea گفت بله مشكلي هست داريم درستش ميكنيم ولي معلوم نيست كي درست شه
٣ تا تيك چند لحظه اي و بعد تمام !
عجله نكنيد چاره اي نداريم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر