FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
دوستان مشکل از شبکه زیرساخت داخل کشور هست نه ea
برید تو همین فروم تو تاپیک مولتی پلیر بتلفیلد 4 ورژن pc میبینید که اونا کامل توضیح دادن مشکل از کجاست

دوست عزیز چی گفت منم خسته شدم از بس بازیها رو الکی باختم :(
من برای یه مشکل دیگه با پشتیبانی ea چت کردم که اونو برام حل کرد
در مورد پریدن بیرون از بازی فکر کنم فقط من مشکل ندارم چون تا حالا اینطوری نشده دیشبم به راحتی انلاین بازی کردم و هیچ مشکلی ایجاد نشد

من برای یه مشکل دیگه با پشتیبانی ea چت کردم که اونو برام حل کرد
در مورد پریدن بیرون از بازی فکر کنم فقط من مشکل ندارم چون تا حالا اینطوری نشده دیشبم به راحتی انلاین بازی کردم و هیچ مشکلی ایجاد نشد
شما شرکت اینترنتت چیه؟

دوستان اگر میتونید از isp تون آمار این دوتا پورت رو بگیرید 9308-UDP و 3659-UDP مخصوصا دوستانی که میگن مشکلی ندارن
معلوم نیست تو این چند روز چه بلای سر نت دارن میارند!! نه تو فیفا و نه تو بتلفیلد نمیشه یه بازی رو تموم کرد... هی کانکشن لاست میشه!
نمی‌دونم قضیه این دو تا پورت چیه؟ ولی برای یکی از بچه‌ها که رو پی سی بتلفیلد بازی میکنه، این ارور داده بود:
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open
احتمالا باز یه نرم‌افزاری رو نشون کردند... سر این ویچت کلی مصیبت کشیدیم!!!

تو تاپیک فیفا زدم گفتم اینجا هم بزنم
دوستان مشکل قطعی وسط بازی فیفا واسه نت ایران نیست مشکل از EA هست . تو فروم EA یه تاپیک درشت زدن واسه FEEDBACK مشکلات قطعی وسط بازی کنسول ها .
اینم لینکش
EA Forums
البته اینو تو تاپیک مخصوص FUT زدن اما معلومه که داستان به SEASON هم مربوطه .در ضمن در اینکه اینترنت وضعیتش افتضاحه شکی نیست من خودم کلی پاکت لاست دارم اما این داستان مثل اینکه از طرف سرورای EA هست

اینو یکی از دوستان تو تایپک xbox live گذاشته بود !
یعنی پس مشکل از نت ایران نیست ؟؟؟؟ !

- - -ویرایش - - -

https://onedrive.live.com/?cid=eab907f7a2e5a419&id=EAB907F7A2E5A419!109&ithint=video,.mp4&authkey=!AOPZdfoPGVGMQPw

دوستان این فیلم رو یکی از همونا که مشکل داشت آپلود کرده ... انگاری جدی جدی از ea هست مشکل !

دوستان من که قبلا با port forward نتونسته بودم حل کنم به پیشنهاد یکی ار دوستان ار نرم افزار smart port forwarding استفاده کردم و مشکلم برطرف شد و تونستم ۲ دست تا انتها بازی کنم. ۲بار دیگه بدون نرم افزار و با نرم افزار امتحان میکنم که اگر اوکی بود و از نرم افزار بود و دیگه قطع نشد لینک و آمورشش که خیلی ساده هست رو میزارم

دوستان من که قبلا با port forward نتونسته بودم حل کنم به پیشنهاد یکی ار دوستان ار نرم افزار smart port forwarding استفاده کردم و مشکلم برطرف شد و تونستم ۲ دست تا انتها بازی کنم. ۲بار دیگه بدون نرم افزار و با نرم افزار امتحان میکنم که اگر اوکی بود و از نرم افزار بود و دیگه قطع نشد لینک و آمورشش که خیلی ساده هست رو میزارم
منتظریم دوست عزیز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or