FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
من یه مشکلی دارم اکانت origin م بسته شده در نتیجه امکان ورود به بخش التیامت فیفا را ندارم و وقتی وارد میخوام بشم پیغام میده وارد سایت ea بشم و جواب سوال امنیتی رو تغییر بدم و پسورد رو هم عوض کنم من
هردوی اینکار رو هم کردم ولی بازهم همون پیغام ظاهر میشه. عکسشم گذاشتم. یکی از دوستان راهنمایی کنه بدجوری گیر کردم
98025392090294785756.jpg

من یه مشکلی دارم اکانت origin م بسته شده در نتیجه امکان ورود به بخش التیامت فیفا را ندارم و وقتی وارد میخوام بشم پیغام میده وارد سایت ea بشم و جواب سوال امنیتی رو تغییر بدم و پسورد رو هم عوض کنم من
هردوی اینکار رو هم کردم ولی بازهم همون پیغام ظاهر میشه. عکسشم گذاشتم. یکی از دوستان راهنمایی کنه بدجوری گیر کردم
98025392090294785756.jpg
شما باید بری تو سایت help.ea.com اونجا بازی و نوع سوالت رو انتخاب کنی بعد میتونی انلاین چت کنی با پشتیبانی ea . منم همین مشکل رو داشتم user و pass ام رو بهشون گفتم اکانت رو ریست کرد برام درست شد.
بعدش میری تو FUT اونجا security question جدیدت رو میزنی درست میشه

شما باید بری تو سایت help.ea.com اونجا بازی و نوع سوالت رو انتخاب کنی بعد میتونی انلاین چت کنی با پشتیبانی ea . منم همین مشکل رو داشتم user و pass ام رو بهشون گفتم اکانت رو ریست کرد برام درست شد.
بعدش میری تو FUT اونجا security question جدیدت رو میزنی درست میشه
کدوم تایپیکش رو باید انتخاب کنم؟؟؟

سلام بچه ها من چند روزه که هرچی بازی میکنم بین دقیقه 50 تا 85 از بازی میره بیرون. همی ی بازیا اینطوری میشه!! پرت هارو باز کردم نمیدونم ربطی داشت یا نه یه روز درست شد الان دوباره همینطوریه. فقط مال من اینجوریه؟ کسی میدونه راه حلش چیه؟

https://help.ea.com/en/contact-us/new/? این قسمت
بازی رو انتخاب کن بعد سوالت رو بنویس اخرش گزینه Chat Now رو میزنی, صبر میکنی تا بیاد بالا
مرسی از راهنمایت. با پشتیبانیشون آنلاین چت کردم و مشکل رو گفتم خیلی سریع درستش کرد خیلیم مودب بود وقتی درست شد گفت اگر مشکل دیگری هم دارید من همچنان هستم که گفتم نه حل شد خیلی مودبانه خداحافظی کرد. دمشون گرم
سلام بچه ها من چند روزه که هرچی بازی میکنم بین دقیقه 50 تا 85 از بازی میره بیرون. همی ی بازیا اینطوری میشه!! پرت هارو باز کردم نمیدونم ربطی داشت یا نه یه روز درست شد الان دوباره همینطوریه. فقط مال من اینجوریه؟ کسی میدونه راه حلش چیه؟
گویا خیلی از بچه ها این مشکل را دارند البته جالبه برای من این مشکل اصلاً وجود نداره.

مرسی از راهنمایت. با پشتیبانیشون آنلاین چت کردم و مشکل رو گفتم خیلی سریع درستش کرد خیلیم مودب بود وقتی درست شد گفت اگر مشکل دیگری هم دارید من همچنان هستم که گفتم نه حل شد خیلی مودبانه خداحافظی کرد. دمشون گرم

گویا خیلی از بچه ها این مشکل را دارند البته جالبه برای من این مشکل اصلاً وجود نداره.
خوش به حالت من یه هفتس حالم گرفتس. ولی نکته جالبش اینه که از دیشب هنوز همونجوری بیرون میپره ولی من بازی رو میبرم :d

منم اخرین بار انداخت بیرون بعد این ارور رو میده server error occurred !! خیلی مزخرف شده این سرور..
فک کردم سرور دان شده ولی تو لیست دوستام دیدم دارن سیزن انلاین میزنن! نمیدونم مشکل دیگه چیه ؟!

Sent from my iPad using Tapatalk

منم اخرین بار انداخت بیرون بعد این ارور رو میده server error occurred !! خیلی مزخرف شده این سرور..
فک کردم سرور دان شده ولی تو لیست دوستام دیدم دارن سیزن انلاین میزنن! نمیدونم مشکل دیگه چیه ؟!

Sent from my iPad using Tapatalk
اون ارور مال اینه که psn تعطیله فک کنم دیگه تا نیم ساعت دیگه درس شه ولی کلن سروراشون مفت نمیرزه

- - -ویرایش - - -

اون ارور مال اینه که psn تعطیله فک کنم دیگه تا نیم ساعت دیگه درس شه ولی کلن سروراشون مفت نمیرزه
درست شد

دوست عزیز چی گفت منم خسته شدم از بس بازیها رو الکی باختم :(

داداش مال شماهم همش میپپره بیرون؟
اره داداش اعصاب نمونده برام :(

الان منم داشتم با ea چت میکردم ! :
Thanks for contacting EA Customer Experience, my name is Dann Henry. How may I assist you today?
you
Hi, i kicked out in online season match between 45-80 min and i lose the match :( please help… fifa 14 on ps4
Dann Henry
I understand. We are reviving report of PS4 players unable to start matches or getting disconnected since after PSN's maintenance.
you
i have this problem 2 weeks...
Dann Henry
I see. Though as I mentioned earlier there is an ongoing issue with FUT on the PS4. We can perform troubleshooting steps that are effective before though no assurance right now because of the ongoing issue.
you
ok thanks, do you know when this problem will fix?
Dann Henry
I would suggest for now to wait for the updates by the studio regarding the issue with PS4. Updates can be checked here https://twitter.com/EASPORTSFIFA.

If there is already a post that FUT should be up and running for PS4 and you are still having the issue please contact us back so that we can perform troubleshooting steps.
you
ok thanks for helping :)
Dann Henry
You are welcome. Thanks for understanding.
Dann Henry
Do you have any other questions for now?
you
no thanks a lot
Dann Henry
If you no longer have questions and wish to end the chat now you may do so by clicking the End Chat button on the upper right.
Dann Henry
Thank you for contacting EA Customer Experience. Please do not hesitate to contact us again. If you need further assistance kindly visit our website at help.ea.com.
Dann Henry
Have an awesome day ahead. Goodbye!

:d

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or