FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
سلام مشکلی که من دارم اینکه تو آفلاین قسمت تنظیمات دسته گزینه آخر رو LEGACY میتونم بیارم واسه نحوه دفاع کردن وقتی مربع میگری پرس میکنه و... ولی توآنلاین رو Tactical هست ونمیشه تغیرش داد پدرم در اومد واسه دفاع کردن دوستان کسی میدونه از کجا واسه آنلاین باید تغییرش بدم؟ راه حلش چیه؟

سلام مشکلی که من دارم اینکه تو آفلاین قسمت تنظیمات دسته گزینه آخر رو LEGACY میتونم بیارم واسه نحوه دفاع کردن وقتی مربع میگری پرس میکنه و... ولی توآنلاین رو Tactical هست ونمیشه تغیرش داد پدرم در اومد واسه دفاع کردن دوستان کسی میدونه از کجا واسه آنلاین باید تغییرش بدم؟ راه حلش چیه؟

نه توی سورس جهانی راهی نداره فقط توی فرندلی میتونی عوض کنی منو اد کن شب بازی کنیم asroma2022

درود
نمی‌شه تغییر داد.
واقعا هم نا حقی می‌شه که یکی مثل شما یا پسر عموی من با یک دکمه بیاد و همه توپ ها رو بگیره؛ در مقابل من و امثال من باید کلی دقت و زحمت به خرج بدیم تا همون توپ ها رو دفع کنیم.

آقا فراز من معذرت میخوام ولی لطف آنلاین بازی کردن به بازی کردن فرندلیه حالا سکه به چه درد میخوره آخرش چی میشه
منم ulit اومدم ولی گیر کردم نمیره تو بازی همش یه خطای میده که آخرش نوشته 90 میشه راهنمایی کنی
نباید این ارور برات بزنه نمیدونم والا کد ارور یادداشت کن برو تو این تاپیک بزن ببین دوستان میدونن http://forum.bazicenter.com/thread84196

آخرین ویرایش:
نباید این ارور برات بزنه نمیدونم والا کد ارور یادداشت کن برو تو این تاپیک بزن ببین دوستان میدونن لیست PS4 Error Codes

منظورم توی فیفا قسمت الولتی هست تموم بازیکنان و هم عوض کردم ولی بازم نمیره تا ادامه بازیهامو انجام بدم

ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﺮﻳﺮ ﻛﻪ ﻣﻴﺰﻧﻴﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻋﻮﺽ ﻛﻨﻴﻢ? ﺑﻪ ﻏﻴﺮ اﺯ ﺣﺎﻟﺖ اﺧﺮاﺝ ﺷﺪﻥ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭﻱ. ﻣﺜﻼ اﮔﻪ ﺑﺎ اﻳﻨﺘﺮ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ اﻭﻝ ﺑﺸﻢ ﺑﻌﺪ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﺸﻢ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ اﺯ ﺗﻴﻤﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺎﺩ? ﻛﺸﻮﺭﻱ ﭼﻲ?

ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﻛﺴﻲ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﻛﺮﻳﺮ ﻛﻪ ﻣﻴﺰﻧﻴﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻋﻮﺽ ﻛﻨﻴﻢ? ﺑﻪ ﻏﻴﺮ اﺯ ﺣﺎﻟﺖ اﺧﺮاﺝ ﺷﺪﻥ ﻛﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭﻱ. ﻣﺜﻼ اﮔﻪ ﺑﺎ اﻳﻨﺘﺮ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ اﻭﻝ ﺑﺸﻢ ﺑﻌﺪ ﺧﺴﺘﻪ ﺑﺸﻢ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ اﺯ ﺗﻴﻤﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺎﺩ? ﻛﺸﻮﺭﻱ ﭼﻲ?

بله پیشنهاد میاد..

بله پیشنهاد میاد..
ﻣﺜﻼ اﻻﻥ ﻣﻦ ﺳﺮﻣﺮﺑﻲ ﺳﻮﻳﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﺁﺧﺮ ﻓﺼﻞ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﺒﺎﺷﮕﺎﻫﻲ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﻴﺎﺩ? اﮔﻪ ﻳﻜﻲ اﺯ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎﻱ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﻨﻢ ﺑﻌﺪ ﺩﻭﺳﺎﻝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ?

ﻣﺜﻼ اﻻﻥ ﻣﻦ ﺳﺮﻣﺮﺑﻲ ﺳﻮﻳﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﺁﺧﺮ ﻓﺼﻞ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﺒﺎﺷﮕﺎﻫﻲ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﻴﺎﺩ? اﮔﻪ ﻳﻜﻲ اﺯ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎﻱ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﻨﻢ ﺑﻌﺪ ﺩﻭﺳﺎﻝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ?

بله اخر فصل با توجه به نتیجه ای که گرفتید پیشنهاد میاد.چه ملی و چه باشگاهی.

عزیزان یه سوال دارم یکم طولانیه.بخونید و اگه میدونید جوابمو بدید هرچند مصطفی جون راهنمایی کرد اما این یه مشکل دیگست.
من کریر بازی کردم تیم اینتر رو انتخاب کردم اواسط فصل اخراجم کردم بین پیشنهادها به اجبار سویا رو انتخاب کردم.فصل بعد هم تو همین سویا بودم که تقریبا اواخر فصل بود رفتم تو یه بخشی به نام شغل من.دیدم یه سری تیم انگار پیشنهاد دادن.دقیق نمیدونمچیه اما اینترم توشون بود.بقیه ضعیف بودن منم اینتر رو انتخاب کردم.فکر کردم مربی اینتر شدم دیدم نه.پس تا اخر فصل با سویا ادامه دادم الان صل تموم شده و یه روز مونده به نقل و انتقالات پایانی.حالا رفتم دوباره سراغ بخش شغل من دیدم پیشنهاد ناپولی رم و فیورنتینا هم اومده.
حالا سوالم اینه که من اون وقع که اینتر رو تایید کردم واسم رزرو مونده یعنی برم چند روز جلوتر مربی اینتر میشم ؟یا باید بررسی کنند؟میترسم این 3 پیشنهادمم بپره.کلا این بخش شغل من چیه؟الان میترسم ناپولی رو بزنم اینتر بپره.داستان چیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or