FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
[SUP]
با کدوم دکمه آهنگ رو عوض میکنه ؟ :biggrin1:

توی PS3 دکمه ی Select هستش ولی اینجا شده دکمه ی share ... وقتی اون رو به قصد تعویض آهنگ بزنی آهنگ عوض نمیشه و منوی Share میاد یا به عبارت دیگه تو نسخه ی PS4 نمیشه این کار رو کرد :دی
[/SUP]

[SUP]

توی PS3 دکمه ی Select هستش ولی اینجا شده دکمه ی share ... وقتی اون رو به قصد تعویض آهنگ بزنی آهنگ عوض نمیشه و منوی Share میاد یا به عبارت دیگه تو نسخه ی PS4 نمیشه این کار رو کرد :دی
[/SUP]
Select کاراییش با Touch Pad عوض شده!
یعنی مثلا قبلا که Select رو می‌زدی می‌شدی دروازه بان، الان با کلیک کردن با TP این طوری می‌شه.
الان دستگاه دم دستم نیست امتحان کنید ببینید جواب می‌ده یا نه :دی

Add ﻛﻨﻴﺪ
Ezio-sh

- - -ویرایش - - -

ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﺰ ﺷﺪﻩ.ﻫﻤﻪ real. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻃﺮﻓﺪاﺭ اﻳﻨﺘﺮ و اﻳﺘﺎﻟﻴﺎﻡ اﻣﺎ ﭼﻮﻥ اﻳﻨﺘﺮ ﺿﻌﻴﻔﻪ و ﺣﺮﻳﻒ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻫﻣﻪ ﻛﺮﻳﺲ ....
ﺑﺎﺑﺎ ﺁﻟﻤﺎﻧﻲ ﺑﺮﺯﻳﻠﻲ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮﻱ ....ﻫﻤﺶ ﻛﺮﻳﺲ! !!?

ﺧﺪاﻳﻴﺶ ﺩﻳﮕﻪ ﺧﺰ ﺷﺪﻩ.ﻫﻤﻪ real. ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻃﺮﻓﺪاﺭ اﻳﻨﺘﺮ و اﻳﺘﺎﻟﻴﺎﻡ اﻣﺎ ﭼﻮﻥ اﻳﻨﺘﺮ ﺿﻌﻴﻔﻪ و ﺣﺮﻳﻒ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻫﻣﻪ ﻛﺮﻳﺲ ....
ﺑﺎﺑﺎ ﺁﻟﻤﺎﻧﻲ ﺑﺮﺯﻳﻠﻲ ﻣﻨﭽﺴﺘﺮﻱ ....ﻫﻤﺶ ﻛﺮﻳﺲ! !!?

شایان دست گذاشتی رو دلم:((این وسط همه رئال بر می داشتن همه هم رونالدو:| من بدبخت با پاریسن ژرمن و بایرن مونیخ و منچستر سیتی و تیم های مختلف بازی می کردم.

سلام محمد id میدی یا منو اد کن یه بازی کنیم امشب
asroma2022

اقا این ID من هست : salah_erosennin من ساعت 8 تا 12 یا بعضی وقت ها 9 تا 12 شب نمی تونم بیام چون نتم وضعش بحرانی میشه.20 ساعت دیگه ی روز رو اراده کنی هستم.حالا شما اگر امشب رفتی این ID منو اد کن تا بعدش دیگه با هم یه تاریخ رو مشخص کنیم تا بازی کنیم:)

آخرین ویرایش:
من درخدمتم.والا در جریان پارتی شما هستم با عارف و یه نفر دیگه که باهاش اتفاقا بازی هم کردم.اما فقط صدارو دارم چون هدست ندارم.

عاغا به تیم باقی چیکار دارید :دی من همتونو دوست دارم با همه تیماتون :دی محمد من روسیه بیام :دی
منطقیه حرفت.هر حرفی غیر از این سلب آزادیه دیگه.اما خب واسه امثال ما فقط زجر و خود زنی داره مگه اینکه خیلی رو بازیمون کار کنیم.من ظهر با شما ایتالیا گرفتم.اگه 7 تا هم بهم میزدی همه تیمی میگرفتم بجز real.دفعه بعد منچستر سیتی میگیرم.چون بحث آبرو دیگه هستش:d.
میگم با امیر ان جی دی تاالان بازی کردی؟

منطقیه حرفت.هر حرفی غیر از این سلب آزادیه دیگه.اما خب واسه امثال ما فقط زجر و خود زنی داره مگه اینکه خیلی رو بازیمون کار کنیم.من ظهر با شما ایتالیا گرفتم.اگه 7 تا هم بهم میزدی همه تیمی میگرفتم بجز real.دفعه بعد منچستر سیتی میگیرم.چون بحث آبرو دیگه هستش:d.
میگم با امیر ان جی دی تاالان بازی کردی؟
:دی هستم خدمتت داش فقط امروز شرمنده بخدا یادم رفت اصلا که قرار بود بزنیم دیگه با چندتا از دوستان زدیم .
نه والا تو اددلیستم هم نیست فک میکنم

سلام دوستان
مرتضی جان اینجا هم ازت عذر میخوام نتونستم باهات بازی کنم فردا اگه زنده بودم حتما باهم میزنیم ....
دو تا مطلب میخوام بگم یک راجع به کریس کلا تو این دو روز با همه دوستای گلم که بازی کردم تیم اصلیشون یه چی دیگست اما بخاطر عشق من میان سمت real .... نکنین این کار رو به پیر به پیغمبر من از زمان حضرت آدم real بازی میکردم از اسمم که معلومه .....
دو اینکه بدجوری این لیگ رفته رو مخم چطوریه توسط ادمینا اداره میشه یا؟؟؟ به فنا نره یه موقع از وسطاش و ورودیا هاپولی هاپول بشه ...؟ کلا هم نظمش واسم خیلی مهمه هم اینکه رفیق و رفیق بازی نشه و هر کی حتی اون که آخره مثه مرد بشینه با تمام توانش بازی کنه تا آخرین بازی .....
دوستای ادمین پلیز رسیدگی کنند که یه لیگ پویا و پاک و خالی از دست های پشت پرده و دلال رو برگزار کنیم::)))
باقی بقای دوستان....!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or