FIFA 14

50e6mgx04iwb0yyoo5.jpg

در کنفرانس 21 می 2013 ماکروسافت شرکت EA از سری بازی ورزشی خود یعنی FIFA 14 برای این کنسول معرفی به عمل آورد و مقرر شد بازی در زمان لانچ XBOX ONE برای این کنسول عرضه شود..
بازی از موتور گرافیکی تازه ای بهره میبرد و گفته می شود از نسخه نسل قبلی این عنوان 10 برابر پیشرفت بالاتری داشته است

اطلاعات جدید به زودی..

آخرین ویرایش:
من ای دی توی کنسول ساین این شده ولی توی بازی ساین این نمیشه باید کار خاصی بکنم

توی بازی باید اکانت Origin بسازی اگر هم داری رمزش رو وارد کنی همین.یعنی اینکه داخل اکانتت ساین این میشی هیچ ربطی به ساین این شدن در بازی نداره.اگر اکانت Origin داری وارد می کنی و ساین این نمیشه یه اکانت دیگه بساز امتحان کن.اگر هم کلا مشکل دیگه ای هست و من منظورت رو نفهمیدم دقیق تر بگو شاید بتونم کمکت کنم:bighug:

توی بازی باید اکانت Origin بسازی اگر هم داری رمزش رو وارد کنی همین.یعنی اینکه داخل اکانتت ساین این میشی هیچ ربطی به ساین این شدن در بازی نداره.اگر اکانت Origin داری وارد می کنی و ساین این نمیشه یه اکانت دیگه بساز امتحان کن.اگر هم کلا مشکل دیگه ای هست و من منظورت رو نفهمیدم دقیق تر بگو شاید بتونم کمکت کنم:bighug:

درست شد با خود پلی نمیتونستم بسازم. با pc و فی لتر اکانت رو ساختم و وارد شد

عاغا این قسمت lobby کجاست نداره عایا ؟؟؟

عزيز لابي و تورنومنت موقتا تا فيفا 15 حذف شدن و به جاش سيزن كاپ هميشه بازه وبسته نميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان کریرش آفلاینه یا آنلاین؟آنلاین بازی کنیم حدودا چقدر از حجم رو مصرف میکنه؟من یک مگ پارس دارم محدوم هستم.

واسه بار اول بايد حتما آنلاين باشي و اما حجم مصرفي من خودم حساب كردم هر دست بازي رو ٦ دقيقه حدود ٥ -٦ مگ استفاده ميكنه و بابت isp هم اينكه من خودم يه مدت با پارس آنلاين ١مگ استفاده ميكردم به خوبي جواب ميداد هرچند كه پينگ هر isp تو شهر ها و حتي مراكز مخابراتي مختلف فرق ميكنه اما فيفا رو ديگه جواب ميده

میدونم اینجا جاش نیست شرمنده.اگر کسی فیفا داشت و با بتل 4 عوض میکرد یا حتی میفروخت به من PM بده لطفا.
-
راستی گیم پلی چقدر با فیفا14 PS3 فرق داره؟ایرادات برطرف شده؟مثل باگ هد؟

هم گيم پلي بهتر شده هم گرافيك و هم اينكه باگ كمتر شده

Last edited by a moderator:
میدونم اینجا جاش نیست شرمنده.اگر کسی فیفا داشت و با بتل 4 عوض میکرد یا حتی میفروخت به من PM بده لطفا.
-
راستی گیم پلی چقدر با فیفا14 PS3 فرق داره؟ایرادات برطرف شده؟مثل باگ هد؟
باگ هد همچنان پرقدرت بکار خودش ادامه میده ;))

باگ هد که خوبه یه باگ داریم اون ادمو از زندگی سیر میکنه
پاس میدی به دفاع و دفاع اخری که پاس نیم متری به زور میده چپ و راستم از مسی لایی میخوره یه پاس بلند 65 متری میده دقیقا رو سینه رونالدو ... بعد دفاع هات گره میخورن تو همدیگه اونم میزنه تو گل
ادم بمیره بهتره تا با رئال اینجوری گل بزنه ... تو سیزن من یکی رو 5.4 بردم 4 تا گلش همینجوری بود 4.0 هم عقب بودم گل 5 رو که زدم مایکو روشن کردم و خاندانشو شمردم دست پا شکسته ... از دقیقه 60 تا 90 هم نزاشتم رنگ توپو ببینه که درس عبرتی باشه برای ایندگان

یکی از بدترین مسائل Fifa همین حالتی هست که بازیباز می خواد با دروازبان بازی رو شروع کنه (Goal Kick) بعد گاهی اوقات توپ از منطقه ی پنالتی هم خارج نشده بازیکن حریف توپ رو میگیره میزنه توی گل!!!!!این قانون رسمی فوتبال برای فاصله ی حریف از این نوع ضربات هستش :

• The ball becomes in play as soon as it leaves the penalty area – if any player makes contact with the ball before it becomes in play the kick is retaken.
یعنی تا وقتی توپ از منطقه ی پنالتی خارج نشده بازیکن حریف نمی تونه توپ رو بگیره!اما بار ها چه تو سیزن و چه توی بازی هایی که با بچه ها انجام دادیم همچین اتفاقی افتاده و توپ هنوز از منطقه ی پنالتی خارج نشده حریف ازش استفاده کرده و گل زده!نمی دونم بهش بگیم باگ یا هر چیز دیگه ای , ولی این اتفاق از توی Fifa 13 به اینور متاسفانه اون هم نه به تعداد اندک بلکه تعداد زیاد افتاده و کلا رو مخه.

بچه ها این تورنومنت یا کاپ یا یه چیز شبیه مستر لیگ تو فیفا وجود نداره؟
فقط Ultimate tim داره که اونم آنلاینه
یعنی آفلاین هیچ کاپ یا مستر لیگ یا لیگ نیست؟؟؟

سلام کریر مود هست ولی تورنمنت حدف شده است

فرستاده شده از LG-P715ِ من با Tapatalk

پس چجوری بریم بازیکن بگیریم واسه پرو کلاب ؟ یا بریم تیم پیدا کنیم ... اینجوری که بد شد که

عزیز التیمیت و کریر و پروکلاب که به قوت خودش باقی هست و تو قسمت پروکلاب که تایلش توی تب پلی هست هم میتونی یه باشگاه واسه خودت دزست کنی و هم یه بازیکن واسه خودت با مشخصاتی که دوست داری بسازی و با اون بازیکنت توی یه باشگاه عضو بشی ( یا باشگاهی که خودت ساختی یا این که سرچ میکنه و یه سری باشگاه بهت پیشنهاد میده و درخواست عضویت میدی و عضو اون باشگته میشی) بعد توی سیزن یا جام حذفیش شرکت میکنید و اگر پایه نداشتی که ۲ نفر بشید توی یه کلاب و تنها بودی میتونی از drop in با یه سری نفرات دیگه تو غالب ۲ تیم بازی کنید. و توی تایل کریر که اون هم توی تب پلی هستش وارد نیو کریر میشی و یکی از ۲ حالت بازیکن یا منیجر رو انتخاب میکنی و بعدش هم تیم یا بازیکنت رو بعدشم که دیگه ادامه میدی و توی اولتیمیت هم که تیم میسازی و بازیکن میخری هم مد آنلاین داره هم آفلاین هم سیزن داره و هم چندتا تورنمنت که هم آنلاین داره هم سینگل

عزیز التیمیت و کریر و پروکلاب که به قوت خودش باقی هست و تو قسمت پروکلاب که تایلش توی تب پلی هست هم میتونی یه باشگاه واسه خودت دزست کنی و هم یه بازیکن واسه خودت با مشخصاتی که دوست داری بسازی و با اون بازیکنت توی یه باشگاه عضو بشی ( یا باشگاهی که خودت ساختی یا این که سرچ میکنه و یه سری باشگاه بهت پیشنهاد میده و درخواست عضویت میدی و عضو اون باشگته میشی) بعد توی سیزن یا جام حذفیش شرکت میکنید و اگر پایه نداشتی که ۲ نفر بشید توی یه کلاب و تنها بودی میتونی از drop in با یه سری نفرات دیگه تو غالب ۲ تیم بازی کنید. و توی تایل کریر که اون هم توی تب پلی هستش وارد نیو کریر میشی و یکی از ۲ حالت بازیکن یا منیجر رو انتخاب میکنی و بعدش هم تیم یا بازیکنت رو بعدشم که دیگه ادامه میدی و توی اولتیمیت هم که تیم میسازی و بازیکن میخری هم مد آنلاین داره هم آفلاین هم سیزن داره و هم چندتا تورنمنت که هم آنلاین داره هم سینگل
مرسی . آره میدونم . من از فیفا 10 پرو کلاب بازی میکنم . میرفتم توی لابی و اونجا مینوشتن چه پستی میخوان و عضو میشدم الان با سرچ کردن تیم ها نمیشه فقط اونایی که الان آن هستن رو سرچ کرد اکثرا آفن یا تیمشون تکمیله . اینجوری باس با دوستای خودت فقط بازی کنی و پیدا کردن تیم رندوم امکان پذیر نیست به نظرم کاره بیخودی بود و چند جا دیدم که توی آپدیت قراره اضافه بشه . drop in هم فقط واسه خنده حال میده که البته کولاکه لگه اونجا :دی .

مرسی . آره میدونم . من از فیفا 10 پرو کلاب بازی میکنم . میرفتم توی لابی و اونجا مینوشتن چه پستی میخوان و عضو میشدم الان با سرچ کردن تیم ها نمیشه فقط اونایی که الان آن هستن رو سرچ کرد اکثرا آفن یا تیمشون تکمیله . اینجوری باس با دوستای خودت فقط بازی کنی و پیدا کردن تیم رندوم امکان پذیر نیست به نظرم کاره بیخودی بود و چند جا دیدم که توی آپدیت قراره اضافه بشه . drop in هم فقط واسه خنده حال میده که البته کولاکه لگه اونجا :دی .

اونقدرها هم غیر ممکن نیست چو تو لیستی که سرچ کلاب میده رو کلاب ها رفتم و تو قسمت club info دیدم که اکثرا تو هر کلابی چند نفر on هستن و پست هایی که احتیاج دارن رو هم زدن و درخواست بدی زود قبول میکنن. یا اینکه توی customise شزایطی که میخوای رو وارد کنی مثلا اون هایی رو سرچ کنه که پست مورد نظرت رو بخواد که هم اجازه ترانسفر بدن و هم اینکه رو public باشه تا نیاز به تایید نباشه و سریع عضو اون کلاب میشه شد

یکی بیاد بگه چطوری میشه با خارجی ها آنلاین بازی کرد !!!!!

عزیز برو تو تایل season و اونجا play match رو انتخاب کن واسه بازی توی Divisions یا اینکه season cup رو انتخاب کن واسه شرکت تو جام حذفی که اول کار فقط یه دونش بازه اگر بخوای بقیه جام ها هم باز بشه باید توی Division بازی کنی تا از div10 بری بالاتر هرچه بالاتر بری جام های بیشتری باز میشه و فکر کنم div4 با div5 بود که دیگه همش باز میشه. واسه بازی کردن هم فقط کافیه بری توی یکی از مواردی که عرض کردم بعد تیم رو انتخاب کنی و بعدشم search رو بزنی و دیگه تمومه و خود سیستم اتوماتیک یه حریف با لول خودت و توی همون div که هستی واست پیدا میکنه و بعد بازی.....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or