FIFA 14 | Xbox 360

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
لامصب ها نسل بعد رو چه کار کردن!
تو تریلر نسل بعد، نشون داد که بازی توپ جمع کن داره و دیگه مثل این نسل، بازی بریده بریده نیست؛ یعنی مثلا توپ بره تو کرنر، بازیکن توپ رو ور می‌داره می‌ذاره رو محوطه تعیین شده و توپ رو می‌فرسته یا برای پنالتی و ضربه آزاد!

آقا از کدوم تریلر اینارو دیدی؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا از کدوم تریلر اینارو دیدی؟؟
با تشکر از FLAWL3SS:
29966280944365781162.jpg

HD H.264 MP4169.7MB
Download
Hi-Res H.264 MP473.2MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP17.3MB
Download

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دوست عزیز لینک باید ادرس اینترنتی باشه، نه اینکه از ادرس فایل توی کامپیوترتون لینک بدید.
خیلی ممنون از توضیحتون ولی خودم می دونم لینک چیه ، 18 تا لینک توی پستم وجود داشت که 1 دونش اشتباه لینک شده بود که اونم اصلاح شد....

Bayern Munich

کاربر سایت
Aug 24, 2011
468
نام
محسن
قابلیت جدیدی که fifa 14 اضاف شده حالت cop op seasons است که شما میتونی با دوستانتون دو نفره بادو نفر دیگه بازی کنید وامتیازاتون هم ثبت میشه که خیلی میتونه جالب باشه
93471746511348971942.jpg

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آقای asim tanvir از اعضای سایت fifa soccer blog هست که به نمایشگاه فرستاده شده برای تست بازی و هر 2 نسخه نسل بعد و این نسل رو بازی کرده
v6169_sadasdsadsadsadasdd.jpg

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
چند تا ویدئو از گیم پلی فیفا نسل بعدی دیدم. به نظرم دقیقا EA برداشته همونچیزی رو که بچه ها میخواستن رو پیاده کرده. اینکه گیم پلی بازی خوبه و باید انیمیشن ها و اتمسفر بازی بهتر بشه. فیفا نسل بعدی از نظر Presentation خیلی خیلی خوب شده و از نوع زاویه بندی دوربین در لحظه های آهسته گرفته تا ... همگی life-like یا به عبارتی tv broadcast-like شده و این واقعا خوبه. انمیشینا هم که واقعا روون و بهتر شدن و صد البته متنوع تر. در کل به قدری انتظاراتمو پایین آورده بودم که این واقعا تونست تحت تاثیرم قرار بده. الان فقط منتظرم ببینم EA واسه World Cup نسل بعدی چکارایی میخواد انجام بده. :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چند تا ویدئو از گیم پلی فیفا نسل بعدی دیدم. به نظرم دقیقا EA برداشته همونچیزی رو که بچه ها میخواستن رو پیاده کرده. اینکه گیم پلی بازی خوبه و باید انیمیشن ها و اتمسفر بازی بهتر بشه. فیفا نسل بعدی از نظر Presentation خیلی خیلی خوب شده و از نوع زاویه بندی دوربین در لحظه های آهسته گرفته تا ... همگی life-like یا به عبارتی tv broadcast-like شده و این واقعا خوبه. انمیشینا هم که واقعا روون و بهتر شدن و صد البته متنوع تر. در کل به قدری انتظاراتمو پایین آورده بودم که این واقعا تونست تحت تاثیرم قرار بده. الان فقط منتظرم ببینم EA واسه World Cup نسل بعدی چکارایی میخواد انجام بده. :d
هادی لینک بده:D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا من ویدئو رو تو utube دیدم. :d برین سرچ کنین راحت گیر میاد. :d
---------------------------------------
چند وقته با خودم یکی به دو میکنم که کنسول نسل بعد رو بگیرم یانه؟ الان با این چیزی که من میبینم حتما باید بگیرم!
من میخواستم کنسول نسل بعد رو بگیرم ولی فیفا رو نگیرم. :d چون زمان ریلیزش دیگه خیلی دیر میشه و با توجه به وجود World Cup صرف نمیکرد گرفتنش. :d ولی دیدن این ویدئو ها نظرم رو عوض کرد. الان تو فکر Pre-Orderـشم (کنسول) که مفت دربیاد فیفا. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر