FIFA 14 | Xbox 360

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من هم دیدم هم گیم پلی این نسل رو هم نسل بعد...
اگر میخواید فیفا رو روی همین نسل حاضر بازی کنید اصلا نسخه نسل بعد رو نگاه نکنید برای متوجه شدنه فرقش فقط تور دروازه دو نسل رو ببینید :d
راستش من خودم خیلی خوشم نیومد از فیفای این نسل چون تغییرات زیاد نبود و حتی منو و تم بازیها رو دست نزدن ...یه مقدار رو گرفیک کار کردن البته نه چمن
در کل به نظرم یه مقدار رو وزن توپ کار شده یه مقدار حرکت و واکنش های توپ بهتر شده
نمیدونم چرا اما بازیکنا وقتی حرکت میکنن حس لیز خوردن رو چمن و بیشتر میدن به ادم تا دویدن ...
طبیعیه دیگه البته با اومدن نسل بعدی دیگه خیلی رو این نسخه ها وقت نمیزارن

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دیگه بحث اورال عملا یه بحث منسوخ شدس بعد از فیفا 13. چون هر چند روز یه آپدیت میومد و اورالا اکثرشون عوض میشدن. دیگه اورالا اون اهمیتی که چند سال پیش داشتن رو ندارن الان.سیامک جان جای O و U رو برعکس نوشتی. :d
قبول دارم حرفت اما از نگاه دیگه.منیکه از۲۰۰۶نسل قبل شروع کردم تا الان نه لایو نه پی اس ان تونستم وصل بشم چون امکاناتش نداشتم. فیفا ۳۶۰ افلاین اپدیت میکردم پی اس تری هم که نمیشد هیچی برایه امسال من هنوز اورالا بیس خیلی مهمه چون یکسال باید با همون طی کنیم.اما از این لحاظ قبول دارم حرفت که از۱۳ دیگه عدد اورال مهم نبود بازیکنی مثل جوینکو با اورال ۸۰ خیلی بهتر از ریبری روبن مولر کورس گومز تیمه من کار میکرد دلیلش نمیدونم یا بازیکنی مثله اباته با اوراله ۷۹ مثله یه باگ بود لام با اوراله ۸۷ در برابرش یه بازیکن اماتور حساب میشد حالا چرا نمیدونم لاقل اون اورال بردارن ادم لجش نگیره تیمی قدرت بسازن.

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
دستت درد نکنه داداش اورالا زیاد با ۱۳ تفاوت نکرده اگر بایرن دیدی لطفا اونم بزار
داداش متاسفانه قند شکنم قطع شد الانم تهران نیستم به اینترنت خوب دسترسی ندارم اگه دوستان لطف کنن تو ویدیویی که ته پستم به اسم منبع لینک کردم برن و ببینن ممنونشون میشم:)
سیامک جان جای O و U رو برعکس نوشتی. :d
ممنون هادی جان اصلاحش کردم:)) اصلا بد جور 2 به شک بودم بنویسم BVB 09 یا دورتموند :d البته LIO رو هم LEO نوشته بودم :d
ea 100% توانشو گذاشته روی نسل بعد فقط لطف کرد فیس های اسکن شده رو + کمپ نو + لیگ شیلی و ... رو که بی صبرانه منتظر حضورش تو فیفا بودیم رو پورت کردن تو نسخه ی 14 :d
البته بازم ea تخصص عجیبی داره که تو اسکن 3 بعدی هم یه چیز دیگه دربیاره از فرد اسکن شده :d برای مثال والدز ، کله ی والدزو از کله ی پیتبول سفید تر درآوردن یا مثلا ژاوی به همرش موهاش انقدر کوتاه نبوده یا مثلا خود مسی که خیلی شبیه واقعیش نیست:d البته می دونید که اسکن ea مشکل نداره که خود بازیکنا مشکل دارن که اینجوری در میاد:))

آخرین ویرایش:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
اینم یه عکس که تازه تو فیسبوغ منتشرش کردن:d
(سمت راست طبقه بالا رو نگاه کنید!!! تماشاچی ها مثل یه سط.ح صاف شدن:|)
26959245763081449690.jpg

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
دوستان این ویدیویی که میزارم برای فیفای نسل بعده!

ینی یه کاری با من کرده که اصن دل و دماغ بازی با نسخه ی 360 واسم نمونده!

بازی بین دورتموند و پاریس سنت ژرمنه!

ببینین حالشو ببرین..

Fifa 14 - Xbox One - Gameplay - YouTube
پس بهتره نبینیم :D
چون با وضع دلار حالا حالاها باید با این نسل بازی کرد و بدبخت تر از همه ماهاییم که باید اورجینالش رو بگیریم :D

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
یه نفر مرد پیدا بشه هرچی دمو از نمایش نسل بعد اومده و مربوط به گیم پلی هستش رو بذاره ما بتونیم دانلود کنیم !
ترجیحاً غیر از یوتیوب باشه !

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
یه نفر مرد پیدا بشه هرچی دمو از نمایش نسل بعد اومده و مربوط به گیم پلی هستش رو بذاره ما بتونیم دانلود کنیم !
ترجیحاً غیر از یوتیوب باشه !
دوست عزیز از یوتیوب دانلود میکنم.عصر میزارم براتون.فقط با چه کیفیتی؟

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
آره تفاوت واقعا زیاده....عملا مثل fifa 07 pc و fifa 07 next-gen میمونه.... واقعا تفاوت زیاده چه تو گیم پلی چه تو گرافیک و محیط بازی....فیفا 14 این نسل همون فیفا 13 ئه که یه دستی به سر و روش کشیدن و یکم آپدیتش کردن و کاملا مشخصه تیم ea وقتشونو واسه نسخه ی نسل بعد گذاشتن والبته چون اولین تجربشون هست احتمالا بازی جام جهانی نسل بعد از فیفا 14 هم زیبا تر باشه و بتونن بیشتر از قدرت کنسول ها استفاده کنن.... پیزی که واضحه اکثر ما امسال رو هم با همین نسل میگذرونیم تا ببینیم کی دستمون به نسل بعد میرسه....

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
سلام, اگه میشه بهترین ویدیو گیم پلی نسل بعد رو که دیدید لینکشو قرار بدید ببینیم اونقدری که شما میگید عوض شده یا نه.من یکی دیدم که بنظرم زیاد تفاوت نداشت ولی کیفیتش بد بود

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 4 Beta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر