FIFA 14 | Xbox 360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
این Pitch که برای تنظیمات چشمن هست جریانش چی هست !
من که تو این چند سال سر در نیوردم
یکیش برای طرح چمنه و یکیش برای میزان آسیب دیدگیش.

طبق آخرین شایعات، EA دو لیگ دیگه رو تا این لحظه از آسیا لایسنس کرده. لیگ کویت و امارات. عصام الشوالی گزارشگر عربی بازی تو اکانت تویتتر خودش این موضوع رو مطرح کرده. هنوز EA چیزی رو تایید نکرده ولی به هر حال احتمالش بالاس.
Al-Chawali Confirms Additional Arabian Licenses For FIFA 14 - FIFA Soccer Blog

همچنین EA طی یه مقاله کوتاهی به معرفی کوتاه TEAMMATE INTELLIGENCE پرداخته که نوشته مثلا مهاجما حرکات روبه جلو بهتری انجام میدن و یا بعضی وقتا فرار های گول زننده میکنن تا مدافعان رو فریب بدن و همچنین بیشتر به خط دفاعی حریف دقت میکنن تا در آفساید گرفتار نشن و ...
مطلب اصلی رو میتونید اینجا بخونید : FIFA 14 - Teammate Intelligence | EA SPORTS Soccer

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
امسال من بیشتر اخبار PES رو دنبال میکنم تا فیفا.
فیفا که مشخصه، امتحانشو پس داده و چند مورد بهبود در گیم پلی و موارد جزئی و با کسب میانگین 90 امتیاز امسال کارشو تموم میکنه.از سال دیگه باید شاهد فیفا نسل بعد بشیم.

- شرکت Konami اینبار میخواهد همگان را با عنوان PES 2014 غافلگیر کند . گفته است این عنوان دیگر به سری های قبل شباهتی ندارد و هدف آن شکست FIFA 2014 خواهد بود . لازم به ذکر است موتور گرافیکی جدید شرکت konami یعنی Fox در این عنوان استفاده خواهد شد.

تنها امید من به نمایش کونامی در E3 هستش.امسال واسه کونامی خیلی مهمه چون داره نسل جدید رو استارت میزنه.امیدوارم مثل فیفا 08 این نسل رو شروع کنه.دوست دارم ببینم این فاکس انجین با فوتبال محبوب 6 سال پیش من چیکار کرده.فقط امیدوارم کل بازی زیر و رو بشه که بتونه با فیفا رقابت کنه.بخش آنلاین و لایسنسها رو هم چشم پوشی میکنیم;)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فیفا که مشخصه، امتحانشو پس داده و چند مورد بهبود در گیم پلی و موارد جزئی و با کسب میانگین 90 امتیاز امسال کارشو تموم میکنه.از سال دیگه باید شاهد فیفا نسل بعد بشیم.

تنها امید من به نمایش کونامی در E3 هستش.امسال واسه کونامی خیلی مهمه چون داره نسل جدید رو استارت میزنه.امیدوارم مثل فیفا 08 این نسل رو شروع کنه.دوست دارم ببینم این فاکس انجین با فوتبال محبوب 6 سال پیش من چیکار کرده.فقط امیدوارم کل بازی زیر و رو بشه که بتونه با فیفا رقابت کنه.بخش آنلاین و لایسنسها رو هم چشم پوشی میکنیم;)
دوست خوب من چطوری ................با تک تک صحبت صحبت های شما موافقم منم امسال خیلی دوست دارم ببینم PES به دوران با شکوه خودش بر میگرده یا نه . در نمایشگاه E3 با نمایش دادن اولین تریلر میتونیم کمی درباره آینده pes داوری کنیم . دوستان گیمر جدید هی میگن pes بره لایسنسش رو درست کنه البته حق دارن ولی این نکته رو بهش اصلا توجه نمیکنن pes در نسل های قبل انقدر بازی با کیفیتی بود که همه ما از نبود لایسنس ها چشم پوشی میکردیم ............پاینده باشین

---------- نوشته در 03:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:59 PM ارسال شده بود ----------

:(( لیگ کویت و امـــــــــارات؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا اینارو متوجه میشنویم درد دلمون بیشتر میشه!
ایران این سرزمین کهن ببینید چه بلایی به سرش اومده که کشورک هایی به مانند امارات و کویت از ما جلو تر هستن ........... به یزدان که گر ما خرد داشتیم ،کجا این سرانجام بد داشتیم .

mamad7

کاربر سایت
Sep 25, 2012
68
نام
محمد

درضمن PES 2014 لایسنس لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا (AFC Champion`s league) رو گرفته ...یعنی استقلال و سپاهان و ... هم تو بازی داریم...پس امسال باید هر دو بازی رو بگیریم...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خیلی تلاش کردم با فیفا ارتباط برقرار کنم ولی نشد.شاید چون 100% شبیه سازه.ولی من حالت ارکید گونه pes رو بیشتر دوست دارم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ایران این سرزمین کهن ببینید چه بلایی به سرش اومده که کشورک هایی به مانند امارات و کویت از ما جلو تر هستن ........... به یزدان که گر ما خرد داشتیم ،کجا این سرانجام بد داشتیم .
همه چی رو باهم قاطی نکنید...بازار کشورهای عربی براشون پُر سوده در مقابل ایران تحریمه و اگر بخوان هم نمیتونن همکاری کنن ضمن اینکه اینجا کسی بازی رو اورجینال نمیخره همه دنبال هک و بریک و کرک هستن پس همون لیگ کویت و امارات رو میزارن.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همه چی رو باهم قاطی نکنید...بازار کشورهای عربی براشون پُر سوده در مقابل ایران تحریمه و اگر بخوان هم نمیتونن همکاری کنن ضمن اینکه اینجا کسی بازی رو اورجینال نمیخره همه دنبال هک و بریک و کرک هستن پس همون لیگ کویت و امارات رو میزارن.
خوب دوست گرامی چرا همه چیز رو با هم قاطی نکینم . نه حوصله بحثی هستش و نه اینجا جاش ...مشکل از ما و سیاست ها و قوانین مسئولان هستش که این بلا سرمون اومده . نبود قانون کپی رایت ،ارزش پایین پول ،تحریم ها که دلیلش رو همه میدونن برای چیه و نبود نمایندگی شرکت های معتبر و دشمنی با کشور هی غربی و همش رجز خونی و خیلی چیز های دیگه . ایرانی که هم جمعیت و هم طرفدار های بی شمار فوتبالش و علاقه ایرانی ها به فوتبال پتانسیل زیادی رو برای فروش محصولات فوتبال فیفا 14 در ایران فراهم میکنه ولی به خاطر سیاست های غلط و نبود قانون این بلا سر ما اومده. اگه ارزش پول ما بالا بود ،اگه قانون کپی رایت در ایران رعایت میشد و وضعیت اقتصادی مردم خوب بود و سرمایه گذار و تبلیغات درست و نمایندگی های شرکت ها در ایران بودن همه چیز فرق میکرد وکسی دیگه دنبال هک وکرک از این ماجرا ها نمیرفت....................

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خوب دوست گرامی چرا همه چیز رو با هم قاطی نکینم . نه حوصله بحثی هستش و نه اینجا جاش ...مشکل از ما و سیاست ها و قوانین مسئولان هستش که این بلا سرمون اومده . نبود قانون کپی رایت ،ارزش پایین پول ،تحریم ها که دلیلش رو همه میدونن برای چیه و نبود نمایندگی شرکت های معتبر و دشمنی با کشور هی غربی و همش رجز خونی و خیلی چیز های دیگه . ایرانی که هم جمعیت و هم طرفدار های بی شمار فوتبالش و علاقه ایرانی ها به فوتبال پتانسیل زیادی رو برای فروش محصولات فوتبال فیفا 14 در ایران فراهم میکنه ولی به خاطر سیاست های غلط و نبود قانون این بلا سر ما اومده. اگه ارزش پول ما بالا بود ،اگه قانون کپی رایت در ایران رعایت میشد و وضعیت اقتصادی مردم خوب بود و سرمایه گذار و تبلیغات درست و نمایندگی های شرکت ها در ایران بودن همه چیز فرق میکرد وکسی دیگه دنبال هک وکرک از این ماجرا ها نمیرفت....................
همه ما میدونیم اینارو! منتها اینجا جاش نیست ضمن اینکه از صبح تا شب هی بگیم چیزی تغییر میکنه مگه؟ منم میدونم ظرفیت ایران و فوتبالش بالاتر از کشورهایی مثل کویت و امارات هست ولی فعلا شرایط مساعد نیست متاسفانه.

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب مثل اینکه اکانت تویتتر ساختگی بوده. پس خبر هم تکذیب میشه خود به خود. :d هر چند که بعیدم نیست اضافه شدنشون. :d

یه عکس جدید از FIFA Online 3 :|:d (اینا باید توی فیفا 14 باشن. :| اصلا هیچ دلیلی نبود اینا رو نمیتونه توجیح کنه. :|)

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همون طور که پیش بینی میشد EA به طور رسمی اعلام کرد که فیفای نسل بعد در E3 به نمایش در میاد ............من فکر کنم بعد از دیدن فیفای نسل بعد یک چند دقیقه ای مغزمون به طورمداوم همش ارور بده :-o
Next-Gen FIFA To Be Unveiled At E3 (Maybe Before) - FIFA Soccer Blog

آخرین ویرایش:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
چقدر FSB این چند روزه فعال شده! :|:d
یه خبر اومده که البته یه چیزی بود که انتظارش هم میرفت. EA قرارداد خودش با فیفا رو تا سال 2022 تمدید کرده. براساس این قرارداد EA تا سال 2022 حق استفاده از نام فیفا و چیزهای مربوط به اون و همچنین لایسنس FIFA World Cup را خواهد داشت.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
چقدر FSB این چند روزه فعال شده! :|:d
یه خبر اومده که البته یه چیزی بود که انتظارش هم میرفت. EA قرارداد خودش با فیفا رو تا سال 2022 تمدید کرده. براساس این قرارداد EA تا سال 2022 حق استفاده از نام فیفا و چیزهای مربوط به اون و همچنین لایسنس FIFA World Cup را خواهد داشت.
امیدوارم تورنومنتهایی مثل یورو و جام جهانی بصورت مستقل ارائه بشه نه DLC !

hamidrezaitaly

کاربر سایت
Dec 5, 2010
26
اینم متن اصلی بخونید تا بفهمید چه خبره.
In addition to the Turkish league, they should also be able to play the United Arab Emirates and Kuwait in FIFA 14.

The Etisalat Pro League and the Kuwaiti Premier League could be added for the next installment, which is in any case that the tweet to ' Essam Al-Chawali , one of the commentators for FIFA 13 Arabic makes us think.

A new yet to be confirmed by EA SPORTS but (for confirmation) should delight fans of the game in the Middle East.

and,
Al-Chawali Confirms Additional Arabian Licenses For FIFA 14

Breaking news this morning that EA Sports have captured two additional league licenses from the Middle East region, adding to last years Saudi Premier League coup that helped boost sales of FIFA 13 in the Middle East and confirming EA Sports’ continued support for the MENA region.

A tweet from Essam Al-Chawali, who makes up the arabic commentary team on FIFA alongside Abdallah Al-Harbi, confirms that EA Sports will be bringing the UAE’s Etisalat Pro-League and the Kuwaiti Premier League to FIFA 14.

Translated in English by the FSB Arabia team;

“Wait for the UAE and Kuwaiti leagues god willing in copies of FIFA 14 that will also include my commentary.”

The Twitter account seems legit and given his involvement as a commentator for Al-Jazeera and the FIFA franchise we can assume that this story has some truth behind it. Further support comes from an alternative tweet by Al-Jazeera commentator Haffid Al-Drajji.

Translated in English by the FSB Arabia team;

“The addition of the Kuwaiti and Emirati leagues in FIFA14 is now complete with the vocals of my amazing colleague Essam Al-Chawali.”

We are currently awaiting confirmation from EA Sports, however, we believe this will be announced at a later date by EA’s distributor in the Middle East, RED Entertainment Distribution. This represents another significant gesture of faith for Arabic fans from EA Sports, in lieu of the major news that Konami had snapped up the Asian Champions League license two weeks ago.

Could EA Sports have more league licenses in store for FIFA 14? Let us know your hopes, dreams and wishes.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر