FIFA 14 | Xbox 360

• Thread starter Thread starter bigbox
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اگر به وقت انگلیس بیاد؛ صد در صد ساعت 4:30 می‌ره روی XBL
مگه تهران +3.5 نیست؟؟ یا الان +4.5 حساب میشه؟؟:d ما هم که ایشالله صبح میریم واسه دانلود فقط دوستان گل من یه سوال تو تاپیک فیفا 14 ps3 پرسیدم هر کی میدونه جوابشو بده خواهشا:d

مگه تهران +3.5 نیست؟؟ یا الان +4.5 حساب میشه؟؟:d ما هم که ایشالله صبح میریم واسه دانلود فقط دوستان گل من یه سوال تو تاپیک فیفا 14 ps3 پرسیدم هر کی میدونه جوابشو بده خواهشا:d
نه باو 4.5 ـه از اول مهر درست می‌شه دوباره:دی
برای همین موضوع که من 6 ماه در سال (عید تا مهر) ساعت پست ها رو یک ساعت عقب تر می‌بینم:دی الان برای شما 9:10 ـه!
امیدوارم حجمش بیشتر از 2 گیگ نشه! خیلی طول می‌کشه می‌میریم پشت PC :دی

نه باو 4.5 ـه از اول مهر درست می‌شه دوباره:دی
برای همین موضوع که من 6 ماه در سال (عید تا مهر) ساعت پست ها رو یک ساعت عقب تر می‌بینم:دی الان برای شما 9:10 ـه!
امیدوارم حجمش بیشتر از 2 گیگ نشه! خیلی طول می‌کشه می‌میریم پشت PC :دی
خب خدا خیرت بده از گمراهی نجاتمون دادی:d
دوستان این چنتا ویدیو رو ببینین و با اشتیاق منتظر دمو بشینین:d
vicente calderon
athletico vs barca-2nd leg-1st half
athletico vs barca-2nd leg-2nd half

سلام دوستان عزیز متاسفانه من رفتم مسافرت و نمیتونم دمو رو دان کنم خواهشن اونایی که دان کردن یه نقد کامل کنن فیفا 13 کامل بود به چز یه مشکل که اگه تو 14 اگه حل بشه دیگه مامل میشه اونم اینه که همه تیمها حتی هند هم مثل بارسلون بازی میکنه فقط این درست شه کافیه چون خیلی دور از فوتبال واقعیه

سلام دوستان عزیز متاسفانه من رفتم مسافرت و نمیتونم دمو رو دان کنم خواهشن اونایی که دان کردن یه نقد کامل کنن فیفا 13 کامل بود به چز یه مشکل که اگه تو 14 اگه حل بشه دیگه مامل میشه اونم اینه که همه تیمها حتی هند هم مثل بارسلون بازی میکنه فقط این درست شه کافیه چون خیلی دور از فوتبال واقعیه
برو خیالت راحت!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or