FIFA 14 | Xbox 360

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
II. شایعه بعدی مربوط به تیم گزارشگری فیفا میشه. گفته میشه نفر سومی که قراره به تیم اضافه بشه کسی نیست جز گری نویل. البته معلوم نیست بجای آلن اسمیت میاد یا کلا به کادر اضافه میشه.

گری نیول دیگه چرا آخه؟؟ از کجا پیدا کردن اینو یهویی؟ :D

من الان یه سوال برام پیش اومده .. الان که برای میلان ری اسکنی نمیخواد صورت بگیره ، چهره بازیکنانی مثل الشاراوی هم درست نمیشه و مثل FIFA13 میمونه ؟

فکر کنم یعنی اینکه دوباره نمیخوان چهره جدیدتری ازش قرار بدن همون نسخه 13

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
تنها بحث ایران نیست، کشور ژاپن تو بازی ای مثل فیفا نباید حضور داشته باشه چون کونامی لایسنس اش رو گرفته؟! به نظرم اصلا این کار EA خوب نیست! وقتی ادعای این رو داره که لایسنس معتبر FIFA رو داره باید همه کشورهای معتبر این سازمان رو تو بازی اش بزاره حالا بحث لیگ های کشورهاش هم جداست...

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:12 PM ارسال شده بود ----------

یه مورد جالب تو همین سایت نظرنسجی فیفا دیدم :D

90420986927258425576.jpg

یکی از کاربرای خارجی این مطلب رو در مورد لیگ ایران نوشته :d

هروقت کویت رو بردیم ، اون موقع بیان بزارنش تو فیفا 14 . :| :D آخی کویت تیمه ؟

---------- نوشته در 02:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 PM ارسال شده بود ----------

آقا جان ، خاک تو سرا New Castle مزخرف رو دارن چهره های یاراشون رو درست می کنن . اونوقت لیورپول رو که گند زدن تو قیافه ی یاراش رو درست نمی کنن !!!!!!!!!!!!!!!!! فیفا اینو بدون که : ر*دی آب قطعه:|

-----------------------------
این فردی هم که تو EA این کامنت رو گذاشته ، ایرانی بوده اسمش رو خارجی زده اومده کامنت گذاشته که بهش توجه کنن :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
من الان یه سوال برام پیش اومده .. الان که برای میلان ری اسکنی نمیخواد صورت بگیره ، چهره بازیکنانی مثل الشاراوی هم درست نمیشه و مثل FIFA13 میمونه ؟

من کی گفتم ری اسکنی برای میلان صورت نمیگیره؟ :d من گفتم ری اسکنی برای ییونتوس صورت نمیگیره.
این نکته رو هم بگم که ری اسکن نشدن به این معنی نیست که هیچ فیس جدیدی اضافه نمیشه، بلکه فیس های اسکن شده (16 زاویه عکس) اضافه نمیشن. فیس های ساختگی (مثل هامشیک یا رویس یا فالکائو) میتونن اضافه بشن.

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
من کی گفتم ری اسکنی برای میلان صورت نمیگیره؟ :d من گفتم ری اسکنی برای ییونتوس صورت نمیگیره.
این نکته رو هم بگم که ری اسکن نشدن به این معنی نیست که هیچ فیس جدیدی اضافه نمیشه، بلکه فیس های اسکن شده (16 زاویه عکس) اضافه نمیشن. فیس های ساختگی (مثل هامشیک یا رویس یا فالکائو) میتونن اضافه بشن.

نه آخه توی لیستی که گذاشتی کنار اسم میلان ری اسکن نبود گفتم حتما نمیخواد صورت بگیره .. :D .. امیدوارم چهره بازیکنانی مثل نوچرینو و الشا درست بشه ..

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
نه آخه توی لیستی که گذاشتی کنار اسم میلان ری اسکن نبود گفتم حتما نمیخواد صورت بگیره .. :D .. امیدوارم چهره بازیکنانی مثل نوچرینو و الشا درست بشه ..
اونایی که گذاشتم تایید شدن. :d اونایی هم که ری اسکن نزدم کنارشون یعنی اینکه یا اسکن نمیشن و یا شدن و تایید نشدن فعلا. :d

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب اون ویدئو میربوط به فیزیک توپ از سایت ea حذف شده. :d این ممکنه به این معنی باشه که یکی از ویژگی های اصلی فیفا 14 و در اصل تمرکز تیم سازنده، فیزیک توپه.
==============================
خبر دیگه هم اینه که باشگاه Criciuma EC هم به جمع باشگاههای لایسنس شده جدید اضافه شد. نکته قابل توجه اینه که این تیم هم از لیگ دسته 2 برزیل هستش. چند روز پیش هم خبر توافق EA با باشگاه
Figueirense FC منتشر شده بود که اونم از دسته 2 برزیله و این ممکنه به این معنی باشه که لیگ دسته 2 برزیل هم امسال به بازی اضافه میشه.​

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
خوب ساعاتی بیشتر به معرفی رسمی fifa14 باقی نمونده یه چندتا شایعه هادی گفت که به نظر بوی واقعیت میده...

1.به نظر میرسه فیفای بعدی هم روی نسل بعد عرضه میشه و هم روی نسل فعلی!!نسخه های ps4 و next xbox هم اواخر نوامبر و با عرضه ی نسل بعدی کنسولها عرضه خواهد شد..

2.گری نویل یکی از مفسران اصلی تلویزیون ltv انگلستانه و به خاطر اینکه هم alan smith هم martin tyler و هم دو گزارشگر دیگه جزو مفسران و گزارشگران اصلیه این شبکه ی انگلیسی هستند احتمالا گری نویل هم به آنها اضافه خواهد شد

ولی تیم گزارشگران و مفسران قبلی از فیفا جدا نمیشن.

امیدوارم این شایعاتی که خوندم رنگ واقعیت بگیره چون با نسل بعدی یه قدم دیگه به تجربه ی انجام فوتبال واقعی تو خونه نزدیک میشیم!

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اینم ترجمه اطلاعات به همراه تصاویر جدید:
http://forum.bazicenter.com/thread76369/
http://forum.bazicenter.com/thread76374/

اما میریم سراغ خبرهایی که مختص این تاپیکه. :d
توی تصاویر اسکن شدن مارسی تایید شد. راموس هم موهاش آپدیت شده بود که ممکنه به معنی اسکن شدن بعضی بازیکنای رئال باشه (یا تیم ملی اسپانیا)
دورتمند هم اسکن شده و بازیکنای زیر تایید شدن:
,Julian Schieber, Robert Lewandowski, Neven Subotić, Roman Weidenfeller, Moritz Leitner, Nuri Sahin, Ilkay Gündogan, Felipe Santana, Łukasz Piszczek, Sebastian Kehl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر